Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Проблемно забременяване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 60 отговора

София

Надявам се заглавието да е пророческо и да го запълните с хубави новини Very Happy
Приятен ден Cool и успешна седмичка на всички Hug
Цитирай

София

Браво Леа за заглавието  bouquet

Тъкмо аз и Слончи мислехме нещо да пускаме, но ти ни изпревари Wink.
А дано ти е пророческо заглавието и е на късмет на всички Hug

Хубава седмица и от мен мили момичета  bouquet
Миналата имах много работа и малко ви изпуснах от поглед Wink, но тази ще наваксам Laughing. Въпреки че не ми е ясно как точно ще стане, при положение, че стягаме къщата, тресат ме счетоводни дертове и имам пътуване до Бургас #Crazy
Цитирай

София

Е дано да ни е хубава седмицата!
Успех на всечке в във всичко!!! Peace
Цитирай

София

Леичке, ако знаеш как съм стиснала палците си за теб..... Praynig
Цитирай

София

Леичке, ако знаеш как съм стиснала палците си за теб..... Praynig
Даре, отпусни Wink Току-що си цъкнах едно тестче и ми се облещи оттам една дебела червена черта. Ами явно моята добра орисница ме е отложила за другия месец. Може би едно следвалентинче ще ми дойде добре Wink
Хайде, ваш ред е! Добрите орисници трябва да са помогнали все на някого Very Happy
Цитирай

София

А, ще стискам, защото ти е рано за тестове. Докато Т. е такава има шанс. Laughing
Цитирай

София

Бъдете живи и здрави всички! Мислете положително и си пожелавайте хубави неща!  Май орисниците носят хубави новини на тези които не им "мрънкат" непрекъснато. Искам да кажа, че нещата се случват,когато не ги искаш! Моя приятелка е с положителен тест от вчера и изобщо не е ентусиазирана от събитието! Аз какво да кажа? Чакам и се надявам и така от две години. Въпреки всичко не губя надежда и смятам, че всичко ще си дойде на мястото!
УСПЕШНА И ПОЛЗОТВОРНА СЕДМИЦА НА ВСИЧКИ! newsm10 EFP
Цитирай

в Австрийско...

Лека седмица и от мен момичета! Напоследък нямам много време да ви чета, но си мисля за вас  Hug
Цитирай

BABYLAND

Включ и от мен с пожелания за успехи през следващите дни!
Цитирай

И аз да се включа с любопитна новина - Майчин дом - Варна отрила лаборатория ин-витро. 
В статията на Труд, която току що прочетох пише, че в момента в центъра на проф. Козовски се обучават четирима лекари. Някой знае ли кои са те?

Цитирай

Варна

И аз да се включа с любопитна новина - Майчин дом - Варна отрила лаборатория ин-витро. 
В статията на Труд, която току що прочетох пише, че в момента в центъра на проф. Козовски се обучават четирима лекари. Някой знае ли кои са те?
Сима, това най-вероятно е свързано с откриването на новото тяло миналата седмица. Още не съм разучила какво ново имат, чух само за ново отделение Микропедиатрия. Ако разбера нещо повече ще пиша. Най-малкото идния понеделник ще ходя там и ще разпитам.

Успешна седмица и от мен!
Цитирай

Здравейте!  Тъй като съм нова все още само прерочитам вашите истории и се радвам на подкрепата и радостта,която се раздава във форума!Утре имам важен час при моят гинеколог,който чакам поне от две седмици.javascript:void(0);
Praynig...Дано чуя нещо хубаво от него, и седмицата бъде успешна за всички,които искат бебче!javascript:void(0);
bouquet
Цитирай

Варна

Симма, ето какво намерих за новия инвитро център:
http://www.dnesplus.bg/Society.aspx?f=99&d=151921
в края са написани лекарите, които ще работят там.
Цитирай

пловдив

дано тази седмица да е много по-забременителна от предните newsm10.Успех и кьсмет на вси4ки
Цитирай

Aubord, Nimes, France

Здравейте и от мен  Love
Хубаво заглавие  Very Happy
След миналоседмичното си разочарование взех че отидох на гости на приятелка за уикенда и си изкарах гот.И сега съм заредена с нова енергия и позитивизъм.Подарявам ви от нея
 Hug Hug Hug
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 60 отговора