Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Та значи, има ги в e-bay нещата - много по-евтини, отколкото във фриз. салони, има и от най-големите разфасовки.

До 30 кг. пратката до България ще е около 15 евро. Но трябва да гледаме само от един продавач. Има и Шварцкопф и Вела проф.

http://stores.ebay.de/Red-Hair-Store_W0QQcolZ4QQdirZ1QQfsubZ0QQftidZ2QQpZ15QQtZkm
Цитирай

В Перлата на Майн-ата си, Германа (DE)

Здравейте  35
Виждам, че цените са много по-различни от в българия.
Ти в София ли живееш? А немския владееш ли го? Имаш ли на идея как ще се комбинираме (плащане, получаване)? Какво значи от един продавач? Извини ме, но незнам бъкел немски Sad
Как ме е яд, не стига че там заплатите са им нормални, още и с такива цени им предлагат хубава козметика, а ние трябва да пестим ...
Цитирай
От Пловдив съм, но мога да изпратя после нещата по куриер или обикновена поща. Аз също бъкел не знам немски, но сестра ми, която живее в чужбина ме ориентира. Тя продава в e-bay също, но разни други неща и ме ориентира.

В случая линка, който съм дала страниците най-долу са на един и същ продавач, който има много точки, което значи, че е сигурен.
Цитирай

Варна

Интересувам се от някои продукти на Керастаз, сега ще ги проверя. Понеже не знам немски, искам да знам дали със сигурност цената на транспорта е 13 евро, защото не видях България в списъка.
Цитирай

Варна

И аз се интересувам от офертата. Отдавна се каня да си взема продукти от тези марки, но и аз не знам немски. Rolling Eyes
Ще следя темата за разяснение.

П.С. От Варна съм.
 Flutter
Цитирай

Варна

Избрала съм си ги, като решите - на линия съм с 3 прудукта.-около 1,500 кг/нали трябва да се вместим в 35-те килограма/
Цитирай

имам 2 продукта купени от салон...разликата в цената на сайта изобщо не е голяма  Rolling Eyes на единият е 2 лв.,а на другият-4 лв.
Цитирай
Ако има достатъчно кандидати по градове, може така да се групираме, за да ни излезе най-евтино.

Ами няма я България в списъка, защото досега едва ли има много поръчвали, но като им се пише на хората и пращат без проблеми.
Цитирай

Варна

имам 2 продукта купени от салон...разликата в цената на сайта изобщо не е голяма  Rolling Eyes на единият е 2 лв.,а на другият-4 лв.
НА Керастаз ли? тези продукти, кито аз искам са с  голяма разлика.
Цитирай

Ами аз купувам Керастаз Олео Релакс малката опаковка за 40 лв., маската малката разфасовка на Лореал жълтата за 27 лв, Акуа Олеум - едната ампула -16 лв., Лис Екстрим на Лореал за 24 лв.

Или тук в Пловдив е голямото дърво.  Outta Joint
Цитирай

В Перлата на Майн-ата си, Германа (DE)

И аз съм си избрала няколко неща. Купувала съм някои продукти на Лореал Експерт до колкото си спомням, малката опаковка не се различава много по цена от тези в сайта, но големите опаковки и продуктите на Керастасе, особено ако се комбинираме и доставката излезе по тънко ... Някой да каже къде мога да прочета на бг за продуктите, моля. Искам да си избера, но като незнам немски Sad трябва да гадая, а ми се иска повече инфо.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.