Какво правите за подсилване на имунитета

  • 669
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 131
Освен хубава храна,кърмене и т.н. давате ли на бебоците витамини или други добавки за подсилване на имунитета. (Питам,защото миналата седмица само от минаването на коридора в поликлиниката-населен от кащлящи и кихащи- бебето ми се разболя от грип. Между другото не ви съветвам да ходите на консултация,мен още ме е яд.)

# 1
  • Мнения: 46 488
Възможно най-разсъблечено + много цитруси.

# 2
  • Мнения: 5 362
Да,давам витамини допълнително.

# 3
  • Мнения: 1 186
Давам Мултисаностол през ден и повече зеленчуци и плодове Peace

# 4
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
А какво ще препоръчате за малки бебенца като моето или не са подходящи такива витамини?

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
Не давам витамини.Папаме плодове.

# 6
  • Мнения: 1 294
Детето ми ходи голо като циганче, а когато има болен в къщи профилактично давам вит.С- ампула.До сега не се е разболявала(чук-чук)

# 7
  • Мнения: 742
аз разчитам най-вече на кърмата...освен това се гледаме на стайна Т - 22 градуса и без да прекаляваме с дрехите! Hug

# 8
  • Мнения: 9 901
не давам витамини. Не навличам с дрехи, къпя с топла към хладка вода и не завивам нощем.
Межд другото, ще ме убедите ли в полезността на цитрусите, понеже съм чувала как ги берат зелени, обработват ги с химикали, вкусът им няма нищо общо с истинския/за бананите съм убедена, но и за другите да питам/ и изобщо това не са наши, родни плодове, и нещо не ми се тъпче детето с тях......

# 9
  • Den Haag
  • Мнения: 1 843
Давала съм ампулки витамин C и едно сиропче "Имуно бебе".

# 10
  • Мнения: 7 416

Межд другото, ще ме убедите ли в полезността на цитрусите, понеже съм чувала как ги берат зелени, обработват ги с химикали, вкусът им няма нищо общо с истинския/за бананите съм убедена, но и за другите да питам/ и изобщо това не са наши, родни плодове, и нещо не ми се тъпче детето с тях......
newsm10 newsm10 newsm10
 И предизвикват алергии!

# 11
  • Мнения: 489
 Давала съм Мултисаностол, Имунобейби, но отказа да го пие, витамините на др. Тайс, Имунобор- кидс, витамин Ц на всяко разболяване задължително, а сега Есберитокс на таблетки, които ги смуче, защото мисли, че са бонбонки- капките горчат. Разбира се, ако детето яде плодове е хубаво да хапва повече или да пие сокчета. Не мога да кажа, че сме спряли да боледуваме, но не сме стигали до сериозно разболяване, като пневмонии, отити и др. подобни, слава богу, затова мисля, че все пак има ефект. Рядко сме стигали и до пиене на АБ, обикновено се оправяме без. За съжаление напоследък, все сме с хреми, сополки и кашлици, но явно сме в периода на изграждане на имунитет и докато това стане май ще е така...

# 12
  • Мнения: 2 019
давам витамини

# 13
  • Мнения: 640
Давала съм колактив А(от дистрибуторите на хомеопатични продукти) и Мултивитамол на Др Тайс(10 дни давам,20-почиваме). И Бог го пази моя син.Само сополи от време на време

Общи условия

Активация на акаунт