Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравни заведения, специалисти
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Момичета, знам че имаше някъде такава тема,но не мога да я намеря Sad Моля мамите от Надежда да ме посъветват за педиатър в района!
Цитирай

Кебекуйка

Аз съм от Надежда, но ходя в Обеля (30 или33 ДКЦ не съм много сигурна кой номер беше) при Др. Бонева. Виждала съм доста хора от Надежда там. Иначе е много внимателна. Когато бяхме болни идва всеки ден да ни вижда, не отказва посещения.
Единствения недостатък е, че има адски много пациенти и винаги (особено зимните месеци) се чака пред кабинета и.
Цитирай
Цитат на: Ivelina Mineva
Аз съм от Надежда, но ходя в Обеля (30 или33 ДКЦ не съм много сигурна кой номер беше) при Др. Бонева. Виждала съм доста хора от Надежда там. Иначе е много внимателна. Когато бяхме болни идва всеки ден да ни вижда, не отказва посещения.
Единствения недостатък е, че има адски много пациенти и винаги (особено зимните месеци) се чака пред кабинета и.

И друг път са ми препоръчвали тази докторка!
Явно е добра!
Цитирай

София

И аз съм от Надежда, ходя при Бонева !Имам син на 6 годинки и от както се е родил е при нея,да недостатъка е ,че УЖАСНО много се чака пред нейния кабинет!!! Smile
Цитирай

София

Ние сме при д-р  Ася Илиева в 24 ДКЦ.Доволна съм, много е отзивчива и мила, а и мисля, че е наясно с новостите.Също има много пациенти, но аз и се обаждам предварително и определям точен час.
Цитирай

София

Аз съм от Люлин,но ходим  в Надежда,8 поликлиника,Д-р Шамановска.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.