Колко сме музикални :))

  • 1 357
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 932
При чуването на каквато и да е по-ритмична музика, синът ми започва да се клати и подскача. Да не говорим пък за някои реклами, тази на Ариана му е любимата.
А музикалните играчки в къщи са на особена почит  (не от нас с таткото), но....проходилката отдавна е лишена от батерии.
Как е при вас?

# 1
  • Варна
  • Мнения: 322
Оооо, същата история! Обожава адреналинките от Господари на ефира и балета на Слави. И за мой тих ужас е голям фен на Къци.... #Onfire
Батериите от играчките не сме махали, някак си се изтрайва цялата какафония. Да се радва там хлапето  Stuck Out Tongue

# 2
  • Мнения: 2 258
И при нас е същото:)Рекламата на Ариана е любима,но да видите какво става когато на екрана се появят адреналинките:)Зяпа с отворена уста,подскача на дупето и им се радва:)В момента ,в който и запея и веднага се е ухилила до уши-много обича:)

# 3
  • Sofiа
  • Мнения: 3 239
И моя е луд по музикални играчки. А в неделя с баща си правиха прослушване с цел да се установи любимата музика на Бобо. Комисията заключи, че не си пада по чалга и по черно, умерено харесва бг поп музика, но направо е луд по електронна мусика и всичко кето има силен бас и съска. Има си любима песен и като я чуе настава едно скачана, викане и тръскане на дупето  Laughing

# 4
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
ами същото, ама то при нас е малко "професионална" деформация, имах си аз от 6 годишна свиря на пиано-класическо, маса концерти, и т.н. и дъщеря ми да не е прихванала нещо, да не говоим, че детето издържа стоически моя изява в Камерна зала България  в корема ми, бременна в 5 месец, а и таткото не е за подценяване музикално, така, че ще работим в тази насока и с малката. Wink
и най-много иска "каките с ръце на к'ъста" - демек народни танци, ръченици да гледа и да имитира.

# 5
  • Мнения: 3 146
Aдреналинките, балет 'магаданс" и рекламата на ариана.
Освен това е луда по бълг.хора .Най-смешно е , че танцува на шума на прахосмукачката, на включена пералня и на сокоизтисквачка.

# 6
  • Мнения: 684
Повечето деца реагират така на музиката в определен авъзраст,но според мен това че им прави впечатление музиката не значи че са музикални Wink Тази им способност може да с еустанови към 3-4 год.възраст.Има си определени упражнения ритмични и интонационни които подсказват за музикалността на детето.
Но браво намалкия юнак че се впечатлява- това е признак на впечатлителност и чувствителност.Нека се кефи на рекламите но на хубавите Wink

# 7
  • Мнения: 1 187
И при нас е така, танцува, иска да й пускаме детски песнички, пее си като си играе и с музиката също.

# 8
  • Мнения: 3 932
Ама и аз как си позволих да пренебрегна адреналинките, то си им е в природата на мъжлетата да се впечатляват от хубавите каки Simple Smile))
Оказа се , че и ние не сме фенове на чалгата, само на една румънска, дето нашумя много напоследък и се чува от всяка втора кола.
Иначе като гърми баса са танци невероятни...

# 9
  • Мнения: 3 932
Хей Бени, ти си се регистрирала тъкмо ние като сме се раждали..(това между другото)

# 10
  • София
  • Мнения: 572
Каръ обожава рекламите.Само докато започнат и започва да танцува.Чуе ли музика и раздрусва дупе,а от 10-ина дни включва и ръцете.Ако някой има желание може да ни види клипчето http://fuxy.net/store/Kary.avi  Grinning

# 11
  • Мнения: 3 932
Супер сте, защо ли картинката ми е позната Simple Smile)

# 12
  • Мнения: 76
Йеее, браво на детето! И ние не пропускаме реклама и подрусваме дупе, а и точно така си въртим ръчичките...  Ама сме мъж и големи надежди нямам, малко като се поокопити ще почне да ми влачи дискове с рап... Sad

# 13
  • Мнения: 3 932
По-страшно ще е ако са чалга.

# 14
  • София
  • Мнения: 4 019
И ние сме така, обожава всякакви пеещи играчки, има и малко пиано на което много "свири"(някакво китайско, ужасно фалшиво, ама го търпим някакси да не й развалим удоволствието).Харесва и балета на Слави, единствено от моето пиано я беше страх до скоро, тичаше в ъгъла, но сега обича да й свиря.Знае и доста песнички, но засега доста неверно откъм мелодия(това май е генетично от татко й Laughing

Общи условия

Активация на акаунт