Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Някъде под синьото небе:))

Момичета аз съм с тъмно кестенява коса и сикам да я направя по светла -но не руса!!. Казаха ми че ставало с блондор. Какво е вашето мнение, пробвалили сте? Има ли друг начин да постигна желания от мене ефект?
Цитирай

под голямата лоза

С блондора ще станеш оранжева. По- добре опитай с боя -
 2-3 тона по- светла, от цвета, който искаш да постигнеш.  Wink
Цитирай

Варна

Момичета аз съм с тъмно кестенява коса и сикам да я направя по светла -но не руса!!. Казаха ми че ставало с блондор. Какво е вашето мнение, пробвалили сте? Има ли друг начин да постигна желания от мене ефект?
а мислиш ли,че това е техника, която можеш сама да си  направиш? не рискуваш ли косата си по този начин? я най-добре отиди на фризьор
Цитирай

Sofia

С Блондора, ако нямаш опит, не е за препоръчване да си правиш експерименти сама. Аз се изсветлявам сама с него, че ми е много черна косата и после се боядисвам червено, но докато се науча да си уцелвам нюанса на изсветляване ми трябваше близо година.
Ако все пак си решила да пробваш бих ти препоръчала да гледаш не толкова препоръчителното време в листовката, а честичко да се поглеждаш в огледалото. Обаче както са ти казали момичетата - ще станеш ръждиво-оранжева, не руса.
Цитирай

WONDERLAND so far

Това може да стане и с боя,след като не искаш да си руса.Но се посъветвай с фризьор,преди да направиш каквото и да било.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.