изневериха ми жестоко

  • 11 416
  • 92
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 423
много ти съчуствам
наистина звучи като сериал
това което мисля е че ти си млад човек,нетрябва да загърбваш живота си и да се обричаш заради детенцето си
имаш ли някакви чуства къммъжа ти newsm78ако не -то помисли за себе си Peace
докато порасне бебчето може и нещата да се оправят и да има и детска градина и да си намериш добра работа-просто помисли за себе си,не се погребвай в нещастен брак с човек който не те заслужава Peace

# 31
  • София
  • Мнения: 903
Аз все още не мога да проумея как може собствената ти сестра да ти е причинила такова нещо. #Crazy Моята сестра също доскоро живееше при нас, но.... "Ситуацията била такава" - какво означава това? newsm78 . За съпруга си не бих се учудила толкова , колкото за сестра ми - все пак той не е твоя кръв и плът ( а пък и повечето мъже изневеряват ), но за сестра ти - просто нямам думи  #2gunfire #2gunfire

Честно казано аз не знам как бих реагирала в този случай. Ако обичаш съпруга си и той се държи добре с теб и детето , би могла да му дадеш последен шанс и да се опиташ да не мислиш за предателстото му ( ако можеш разбира се).  НО що се отнася до сестра ти - НИКОГА не бих й позволила да се доближи до мен или моето семейство.

Дано успееш да вземеш правилното решение за детето и най-вече за теб. Стискам ти палци и от сърце ти желая  скоро да бъдеш щастлива! Hug

# 32
  • София
  • Мнения: 932
Аз бих си тръгнала от такъв съпруг без да се обръщам назад повече. Може би звучи малко крайно но не бих могла да живея с човек който ми изневерява, още по малко със собствената ми сестра  Shocked  Cry и то в момент,когато нося детето му. Тогава на жената и без това й е достатъчно трудно. Тъжно е че хората сме способни да си причиним толкова болка заради едно моментно удоволствие  Tired.
За мен нито той нито сестра ти те уважават, от сестра си не можеш да избягаш но трудно ще й простиш, с времето може би, но само може би.
Пожелавам ти много сили да се справиш с тази трудност в живота ти, да продължиш напред и много радости и усмивки занапред    bouquet

# 33
  • Мнения: 1 336
Тук всеки ще ти даде съвет от собствената си камбанария, много е лесно отстрани да ти се казва какво да правиш с живота си...И двамата са еднакво виновни пред теб, но важното е да решиш можеш ли да простиш и на двамата, и веднъж завинаги да затворите тази страница, защото по ирония на съдбата това са 2-ма от най-близките ти хора и е почти невъзможно да прекъснеш контакта си с тях завинаги! Аз по принцип съм по-емоционален човек и бих си събрала багажа на момента, но в случая това не е правилното решение, защото ако две години сте си живели в любов и разбирателство и не сте имали проблеми, ако все още го обичаш, ако се грижи добре за  теб и детето, може би е добре да дадеш втори шанс ...

# 34
  • Мнения: 84
Искам да ти пожелая,да откриеш силата в себе си,за да продължиш напред.Решението как ще постъпиш е единственно и само твое.Не мисля,че в такава ситуация ,могат да се дават съвети.Дори и такива нелепости се прощават,но за съжаление никога не се забравят.Бъди силна Hug

# 35
Благодаря на всички за подкрепата! Ако не бях споделила щях да се пръсна.  През всичките тези години през които се познаваме сме имали много хубави моменти. Той е много грижовен баща и си мислех , че е и "Super" съпруг. Вчера имахме разговор с него и той ми каза , че ме обичал и че не е трябвало да разбирам за случилото се. Не иска да се разделяме, но ако аз искам няма да ме спира. Нямал извинение за това което е направил, и че няма да се оправдава, защото за такова нещо нямало оправдание. Просто ситуацията била такава: мен ме нямало, сестра ми нямала приятел и т.н. Само като се сетя за това нещо почвам да плача ( някой от вас  може да си помисли, че съм слаба, но разберете не мога да спра). Дори сега когато пиша също Cry Добре, че малкия не разбира какво става с мен Praynig Не знам какво ще правя, но  така ми се иска времето да върна или аз да изчезна някъде. Някои си мислят, че това е измислица , но за жалост моя е РЕАЛНОСТ! Такава глупачка и романтичка съм била, че даже не съм си и представяла че така ще стане с живота ми. А така си го обичах моя мъж!!!  Не знам , ако му дам втори шанс, дали няма да го повтори. А през тези две години като всяко семейство-ремонти, покупки , мечти и т.н. И накрая всичко може да рухне пред очите ти ( при мен в ушите ми).  Все още съм в  Shocked и не знам какво решение да взема. newsm78

# 36
  • Мнения: 809
А замисляла ли си се дали сестра ти нарочно не ти е подхвърлила репликата, за да научиш за случилото се. Дали тя не ти завижда за всичко, което си постигнала. Имаш грижовен съпруг и баща, семейство, дете, дом. И изобщо дали и тогава не го е подмамила, за да ти го отнеме или просто да те нарани.
Моят съвет е да не прибързваш с развода, да премислиш още известно време и тогава да вземеш решение.

# 37
  • мъничко градче
  • Мнения: 213
Миличка искренно ти съчувствам , незная как бих постъпила в тази ситуаци и затова немога да те посъветвам  ,но определено зная че винаги ще те боли , няма да забравиш , тези неща не се забравят дори и да не беше сестра ти пак , но сестра ти за мен е за зачертване от списъка с твоите познати , а родителите ти по добре не тревожи с тези неща.А за него, за него нямам думи ,ти в ситуация с проблемна бременност а той ....не това е супер кофти ситуаци. Помисли много добре че живота си е твой и ти решаваш .Желая ти успех, вземи най правилното решение.

# 38
  • Linz
  • Мнения: 11 619
А замисляла ли си се дали сестра ти нарочно не ти е подхвърлила репликата, за да научиш за случилото се.
И аз не мисля, че просто се е изпуснала без да иска. Даже смятам, че е невъзможно.

Дали тя не ти завижда за всичко, което си постигнала. Имаш грижовен съпруг и баща, семейство, дете, дом. И изобщо дали и тогава не го е подмамила, за да ти го отнеме или просто да те нарани.
Или да освободи съвестта си като сподели.
Според мен сестрата е по-виновна от съпруга... Всъщност не, съпругът също е толкова виновен... не заради самата изневяра, а защото я е направил със сестрата.

Последна редакция: вт, 23 яну 2007, 12:27 от РЕНИ

# 39
  • София
  • Мнения: 903
А така си го обичах моя мъж!!!  Не знам , ако му дам втори шанс, дали няма да го повтори.

Ако това, което той ти е казал е искрено(т.е.че съжалява и т.н., че няма да се повтори) аз лично не мисля, че ще го направи отново ( или поне няма да е със сестра ти). Но даже съм по-склонна да мисля, че не би го направил с никоя друга - всички понякога грешим, но някои си взимат поука и не повтарят грешките си.

А замисляла ли си се дали сестра ти нарочно не ти е подхвърлила репликата, за да научиш за случилото се. Дали тя не ти завижда за всичко, което си постигнала. Имаш грижовен съпруг и баща, семейство, дете, дом. И изобщо дали и тогава не го е подмамила, за да ти го отнеме или просто да те нарани.
Моят съвет е да не прибързваш с развода, да премислиш още известно време и тогава да вземеш решение.

Това според мен също е много вероятно. Има много примери в това отношение - и то не само в латиносериалите.

Моят съвет е да помислиш добре преди да действаш. Ако имаш възможност отиди за няколко дни някъде сама или временно се раздели със съпруга си - така ще имаш време да помислиш и да разбереш кое е правилното решение.

Успех, мила. Дано нещата се оправят.  bouquet

# 40
  • Мнения: 3 091
Искрено съжалявам за това, което преживяваш!

Обидата и горчивината ще отминат - бъди сигурна. Смятам, че сестра ти ти е признала, защото се е чувствала зле. Иначе изобщо нямаше да разбереш. Освен това е било само веднъж - помисли и върху това. Ако толкова са се харесвали, връзката им е можело да продължи!
Ако се обичате със съпруга ти - можеш да му дадеш втори шанс! Само трябва да се успокоиш и да намериш сили да продължиш напред!
Нещата в живота никога не са изцяло черни или изцяло бели! затова е трудно. Аз ти пожелавам успех!!!

# 41
Благодаря ти tania28 ! Ще използвам твоя съвет и ще отида на гости при родителите ми. Не мога сама да замина, защото сама си гледам детето. Там планинския климат дано ми подейства успокояващо. Не знам за сестра ми, мислех,че я познавам. От малки сме постоянно заедно, носехме си дрехите, бяхме като близначки, а сега вече имам едно на ум да не и вярвам. Приятелите дори са ни едни и същи. Споделях всичко с нея , беше ми най-близкия човек. Първо на нея казах,че съм бременна. Тя ме подкрепи и дойде с мен на гинеколог, за да съм сигурна, преди да кажа на съпруга ми. Винаги ми е помагала  и подкрепяла. Не съм очаквала такъв удар от нея. Тя поиска да и простя, и тъй като съм си добричка и казах,че и прощавам, но вътрешно се бунтувам. ( някои могат да ме осъдят за това, че съм и простила, но  нали сме една кръв, а  и явно съм мекушав човек, не можах да Й кажа че на дали някога ще и простя напълно.)  Вече я няма моята сестра на която и имах доверие и споделях всичко, на нейно място вече има човек с който явно ще сме на здравей-здрасти.Опитвам се да не мисля и да не се разстройвам, защото съм нужна на детето си. Болката със сигурност ще остане, само се надявам с времето да намалее. Praynig

# 42
  • Мнения: 6 472
Случилото се е много гадно. Не зради изневярата, а заради предателството. За съжаление е вече факт. Миналото назад не можеш да върнеш, няма как да промениш нещата. От тук на татък ще ти се наложи да свикнеш с това. Имаш вариант да се разведеш с мъжа ти, да си отидеш на село и да си заровиш главата в пясъка, но пак ще трябва да живееш с факта, че това се е случия. Другият вариант е да останеш при мъжа ти и да продължиш напред. Съвет няма да ти дам, защото ти познаваш мъжа до теб, но внимателно прецени обстоятелствата. Случило се е само веднъж, но пък със сестра ти. Той те обича, но пък ти е изневерил. И двамата съжаляват, искрено ли е... Решението няма да е лесно и е важно да го обмислиш добре.

# 43
Това което пишеш не ме изненада особено! Не се сърди , но и мъжът ти и сестра ти са боклуци! Извинявай за силните думи! А не ме изненадва, защото и аз разбрах за моичкият някои работи! Ще ти кажа само да не се отчайваш и да не плачеш! Твоите сълзи са тяхна награда! Ако аз съм на твое място ще го напусна веднага а на родителите си ще разкажа всичко! Да знаят каква дъщеря са отгледали!Ти си решаваш, но не допускай да те тъпчат! По- добре ги стъпчи ти! Аз така направих и сега се чувствам по- добре!

# 44
  • Мнения: 809
Нещо не разбирам. На сестра си прощаваш  Shocked на съпруга не.
Че те и двамата имат участие  в събитието. Или прощаваш и на двамата, макар в сърцето си винаги да носиш огорчението, или не прощаваш на никого. Защо избираш сестра си пред съпруга си в този случай. И двамата са те наранили с еднаква сила, поне аз смятам така. Сестра ти е твоя кръв, а с  мъжа ти сте една плът (поне така казва свещеникът, когато венчае една двойка, -  „Затова ще остави човек баща си и майка си и ще се прилепи към жена си, и ще бъдат двамата една плът”.Тази тайна е велика” (Еф. 5: 23, 30-32).).
Ти знаеш по-добре, но според мен трябва да премислиш хубаво нещата и да видиш накъде клонят везните.

Общи условия

Активация на акаунт