Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 31 отговора

София

Момичета знам, че имаше тема наскоро, ама в нея не намирам въпроса, който ме вълнува.
Бях днес в Sky Sity и в Grand Optics има 30% намаление на слънчевите очила.
Бяха сравнително празнички стилажите и единствения модел, с който се харесах е на Квят. Лепнаха ми идеално на лицето.
Имате ли впечатления за тази марка, от опит имам предвид.
Сайта им вече го гледах.
Повече от 100лв не ми се дават за очила. А тези с намалението са 77лв.
Мерих и едни на Пако Рабан към 100 и нещо лева бяха, ама пак ги усещах гадно на носа. А тези ми се сториха перфектни.
Казвайте дали да ида утре да си ги купя.   bouquet
Цитирай

София

Не съм имала очила от тази марка, но щом ти стоят добре и ако са със сертификат за реалната защита която гарантират за очите ти Peace
Цитирай

София

Момичето в оптиката ми обясни, че са със сертификат за кечство, 1 месец гаранция, 100 % УВ защита, поляризация и май това беше.
Не съм специалист в областта, и затова реших да се допитам до вас.
Мерси за отговора Very Happy
Цитирай

Щом ти харесват купи си ги.Времето наистина е много слънчево и аз ходя със слънчеви очила. Peace
Цитирай

Аз самата не съм купувала очила на Квят, но имам познати с такива и са много доволни от качеството. Цените им и без намаление са много нормални, а и наистина имат много приятни модели.
Цитирай

гр. София

Дядо Мраз ми донесе точно такива очила,щото Дядо Коледа беше вече минал. Mr. Green
Много съм доволна,очите ми се чувстват добре,без напрежение.Това го споменавам,защото години наред съм носила очила с диоптър и винаги слънцето ми е дразнило очите.Сега нося лещи и реших да си купя хубави слънчеви очила. Не държах да са дизайнерски и пр.Проблема беше докато си харесам модел. Very Happy
Цитирай

sofia

macata , очилата на Квят като качество на плаката са №1
Имат пълна УВ защита , както и поляризация , която при много от дизайнерските очила липсва
Така че , след като ти стоят добре , вземи си ги ...
Намалението ще е до края на февруари , някъде там ще започнат да идват и новите модели , които не са много по-различни от тези , които бяха през 2007
Информация от първа ръка давам , работя в тази верига оптики , само че в по-малките Джой оптикс  Wink

П.С Всъщност всички очила , които имат полялизирани плаки са невероятно комфортни за окото
Цитирай

София

До колкото съм запозната Кивят са българска марка. Имат високо качество хубави модели и са удобни за носене. Така,че ако са ти харесали направо ги взимай.  newsm10
Цитирай

Аз трудно си намирам очила, много рядко да ми паснат на лицето, затова като се харесам в някои гледам да ги купя! Мисля, че Квят са доста добри, ако се харесваш - взимай ги!
Цитирай

Варна

От 2 години ползвам очила на Квят и съм много доволна. качеството е супер, цената също Smile
Цитирай

щом ти стават и ти харесват,какво му мислиш,купувай.и аз искам нови,но трябва да отслабна,за да мога да преценя кои ми стоят добре newsm70.а докато стане това,ще минат намаленията
Цитирай

sofia

Женя, а нещо интересно като за мен има ли при вас, или и аз да ходя до Скай Сити....  bouquet Hug Love
Цитирай

София

Благодаря на всички, които се включиха в темата!
Взех си днес очилата! Пробвах ги докато карах по обяд, перфектно ги чувствах.

Сърдечни благодарности на писна ми за компетентното включване   bouquet

Приличат на този модел на Полароид

Цитирай

sofia

macata , страхотни са браво, искам точно такива.
Да те питам там Полароид имаше ли?
Цитирай

София

Радвам се, че ти допадат. Добре е човек да чуе и друго мнение.
Нямаше Полароид. Аз тях търсех, ама не предлагат.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 31 отговора