Една идиотска история

  • 4 775
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 891
И аз, но е много сладко Simple Smile

# 16
  • Мнения: 2 792
   Готино е, разказвачът го бива.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 1 180
И на мен ми хареса Joy

# 18
  • Мнения: 7 430
   Готино е, разказвачът го бива.


 Peace наистина е голям пиЧ Laughing

# 19
  • Мнения: 11 540
Хи-хи-много увлекателно четиво. Sunglasses

# 20
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
 Joy Joy JoyДали е истина? Joy Joy Joy

# 21
# 22
  • Мнения: 747
Това ми напомня една друга каръшка история, пак истинска. Още по-каръшка, че за сметка на здравето на един човечец. Та, нещата стават преди мнооого  години,
 Когато паркетът се лъскаше
Действието се развива по следния начин: Една женица решава да изкомандва мъжа си- офицер да поизлъска паркета. Чинно офицеринът започва... Облечен, както се сещате по едни долни гащи, широчки такива. Търка си той, но не щеш ли, котаракът вижда на хоризонта нова играчка- поклащащите се топки на човека и стремглаво се втурва към тях. Нашият герой се парализира от адската болка и полита по излъскания от него самия паркет, та си удря зверски главата в радиатора. Резултатът- комоцио. Следва извикване на бърза помощ... Идват с носилката, натоварват го, асансьорът обаче не работи и поемат надолу по стълбите... По пътя санитарите научават какво се е случило, потрисат се от смях и изтървават носилката... Нещастникът в добавка към неблагополучията си получава и няколко счупвания.
Историята ми е разказана дотук, надявам се поне в болницата му е "провървяло".

Ваш ред е.

# 23
  • Мнения: 3 537
 smile3532 Абсолютна каръщина

# 24
  • Мнения: 437
мдам интересна история Simple Smile В ebane.net беше публикувана Simple Smile Съвсем истинска случка си е. Така ме вдъхнови разказа и стила на писателя (прочетох и други негови писания из въпросния сайт), че чак се свързах с него на icq Simple Smile
Човека като цяло биде силно изненадан от небивалия дамски интерес към точно тази история Simple Smile
Силно ще се вдъхнови, като му кажа, че печели симпатии и из женските форуми Simple Smile)

# 25
  • Мнения: 891
Страхотна история  Peace

# 26
  • Мнения: 10 758
хахаха, отдавна не се бях хилила така...майкоуууу, не е истина hahaha
Shusha и кво стана, като се свърза с него на кюто?

# 27
  • Мнения: 1 120
хаха завладяваща история Laughing

# 28
  • Мнения: 437
хахаха, отдавна не се бях хилила така...майкоуууу, не е истина hahaha
Shusha и кво стана, като се свърза с него на кюто?

оо, нищо интересно, палавнице  Flutter  прекарах деня в литературни забавления Simple Smile Оказа се доста добър.. с перото  Mr. Green
забавното е, че сега не мога да се сетя кой точно беше из необятния ми icq списък, че да го закача на темата ooooh!

# 29
  • Мнения: 1 167
Луда Работа, Голяма смехория, ама хубаво че не случва с нас нали?  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт