Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 216 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Има ли някой координати на ВИК-майстор от Бургас.
Имаме теч е тоалетната и сигурно ще се наложи смяна на някоя тръба.
Не ми се рискува с обявите от весниците,че до сега от там сме случвали само на новоизлюпени майсторчета(още сме с разменени тръби на топла и студена вода в банята а течовете край нямат #Cussing out).
Цитирай

Търся и дърводелец ако имате коордионати,че всичките ми познати майстори са затрупани с поръчки в момента( да не пускам нова тема).
Цитирай

в Бургас

Мисля, че от Лилита или от aq_kiara имаше една тема или пост в които даваха координати на майстори. Пусни им по 1 ЛС.
Цитирай

Бургас

аз имам познат водопроводчик,живее в нашия блок и ни е правил доста неща по банята в квартирата и на новия ни апартамент смени всички тръби, мисля че работи в болницата - много добре работи, доста хора го познават,пиши ми на лични ако решиш да ти дам телефона му
Цитирай

Виена

3-54-73 казва се Иван ( баща е на една моя бивша колежка от университета). Ангажирала съм го за смяна на метални с пвц тръби за моето жилище и си свърши добре работата. Занимава се само с такава дейност.  Ако решиш да му се обаждаш ми пусни едно съобщение на лични да ти кажа кой те праща при него.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.