нещо ефикасно срещу отоци

  • 675
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 129
Момичета , моля за съвети.
Започнах да отичам , всички казват , че е нормално.Но все пак как мога да облекча отоците.

# 1
  • Мнения: 9 050
Аз имах отоци само на краката и ползвах гела на Мустела. Облекчаваше тежестта и по-лесно аспивах вечер, а на сутринта отоците бяха спаднали.

# 2
  • Русе
  • Мнения: 2 354
гледай да си полягваш повече като слагаш 2-3 възглавници под краката за да са нависоко! пробвай и с Лиотон 1000-гел!

# 3
  • Мнения: 160
преди всичко трябва да ти пуснат изследване за албумин и да започнеш редовно/всеки ден/да си следиш кръвното.не при всички отоците са безобидни.вярно повечето бременни ги имат,но внимавай все пак.желая ти скоро да се избавиш от тях и безпроблемна бременност. Simple Smile

# 4
  • Мнения: 19 284
towa,koeto sa ti preporu4ali dugite i ako ti e dobre kruwnoto i albumina  moje da qde6 oriz 1-2puti na den,no ne prekalqwai.deistwa obezwodnqwasto.moje da qde6 susto krastawici ili ananas.i trqbva da pie6 mnogo woda,polqgwai powe4e.

# 5
  • Мнения: 27 524
На краката или изобщо?
Общо взето е нормално, но понякога се касае за бъбречна недостатъчност. Ако е само на краката, вдигай ги високо, колкото се може повече. Аз лягах с леген ледена вода, после си ги вдигах на стената и така дремех  Simple Smile

# 6
Никаква сол, ама никаква!

# 7
  • Мнения: 2 122
повече почивка и то полегнала, не седнала на стол или на дивана, нормално е наистина, дори и да не си качила много. Иначе аз съм ползвала гела за крака на Мама Дона на Чико- супер доволна съм, но това беше в малките месеци в жегите.

# 8
  • Мнения: 5 362
На краката или изобщо?
Общо взето е нормално, но понякога се касае за бъбречна недостатъчност. Ако е само на краката, вдигай ги високо, колкото се може повече.
Peace
И намали соленото.

# 9
  • Мнения: 339
Пробвай с по 1-2 грейпфрута на ден  Wink
Дано се отървеш бързо от това и
леко добременяване Wink

Общи условия

Активация на акаунт