Тамифлу

  • 1 720
  • 11
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 100
Четох, че това е подходящо сиропче за деца при първи симмоми на грип или просто профилактично.
Давали ли сте на децата си? Какво ви е мението, дали да не им купя за да се предпазим от върлуващи сега грип?

# 1
# 2
  • 1st floor
  • Мнения: 9 099
и за мен е интересно, ще следя темата. А знаете ли каква е цената?

# 3
  • 1st floor
  • Мнения: 9 099
и за мен е интересно, ще следя темата. А знаете ли каква е цената?
в по-горните линкове  прочетох, че не е препоръчителен за малки деца/ както и ремантадина/

# 4
  • София
  • Мнения: 2 100
окло 12-13 лв. Изчетох доста за това лекарство, но ми се иска да сподели мнение , някой ползвал сиропчето.

Лекарството се продава на таблетки и като сиропче. Четох че сиропчето е подходящо за деца над година.

# 5
  • Мнения: 215
за сиропа не знам, но таблетките са на цена от 55лв.
проблемът е, че подсилва имунната система само за периода в който се взима + 3 дни след това, т.е. не се изгражда имунитет, а се подсилва, но само докато медикаментът е в организма.

# 6
  • У дома, при моето семейство
  • Мнения: 648
Сиропа го купих миналата година за 40лв. мисля, но тогава не беше препоръчително да се използва като профилактика. От тази година е разрешен да се дава като профилактично средство, дозата за деца е 2,5мл /това от личната/ сутрин. Въпреки че го имам вкъщи немога да се престраша да го дам

# 7
  • Мнения: 2 732
Не знам за Тамифлу ,но на мен ми препоръчаха да давам Инфлуцид профилактично против грип -хомеопатично е .

# 8
  • София
  • Мнения: 2 100
Не знам за Тамифлу ,но на мен ми препоръчаха да давам Инфлуцид профилактично против грип -хомеопатично е .

каква е дозата за профилактично приемане?

# 9
  • Варна.
  • Мнения: 1 101
много се спрягаше това лекарство миналата година по темата с птичия грип. според специалисти бил единствения препарат помагащ при зараза.
за деца Rolling Eyes направо съм учудена много Rolling Eyes

# 10
  • Мнения: 2 732
Не знам за Тамифлу ,но на мен ми препоръчаха да давам Инфлуцид профилактично против грип -хомеопатично е .

каква е дозата за профилактично приемане?
пие се 10 дена 3 пъти по едно

# 11
  • Мнения: 4 150
Момичета,внимавайте с това Тамифлу.Това "лекарство" е много силно и с много странични ефекти.Информация и постоянни критики около него могат да се про4етат навсякьде дори в интернет.А да го давате и на децата си и то профилактично си е направо опасно.
http://injury-law.freeadvice.com/drug-toxic_chemicals/tamiflu-suicide.htm
Давал сьм много линкове zа Тамифлу в темата zа ваксините.

Общи условия

Активация на акаунт