Въпрос за мюсли

  • 1 644
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 186
Момичета от кога давате на мъниците си мюсли newsm78....и какво мюсли давате newsm78
Благодаря ви предварително   bouquet

# 1
  • Мнения: 27 524
Взимам на Милупа мюслите, на които е обозначено, че са за след 7-ми месец.
Аз обаче ги давам доста след годинката, понеже моят много се дави и е фен на пасираното  Crazy

# 2
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Давам от както детето ми стана на 2г.Заливам ги с топло мляко и ги оставям да престоят..Има смлени орехи и стафиди, с по-едри ядки не смея да дам.Но според мен същият ефект има и даването само на овесени ядки.

# 3
# 4
  • Мнения: 27 524
Но според мен същият ефект има и даването само на овесени ядки.

Абсолютно  Grinning

# 5
  • Мнения: 832
Блонди, тези мюсли има ли ги в БГ, защото аз май не съм ги виждала. Да знам да търся, защото и на мен много ми харесват продуктите на Милупа, а и на Вики също.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 634
Блонди, тези мюсли има ли ги в БГ, защото аз май не съм ги виждала. Да знам да търся, защото и на мен много ми харесват продуктите на Милупа, а и на Вики също.

Мисля че ги няма.

# 7
  • Мнения: 27 524
Блонди, тези мюсли има ли ги в БГ, защото аз май не съм ги виждала. Да знам да търся, защото и на мен много ми харесват продуктите на Милупа, а и на Вики също.

Да ти кажа, не знам. Може би ги няма, макар, че в БГ има огромен избор на продукти. Доста по-голям от Белгия и Франция, колкото и странно да звучи това. Ето оригиналната кутия

# 8
  • Мнения: 1 186
В нашия град не съм виждала  от това мюсли  Thinking ще взема да се поразгледам пак за него Peace

# 9
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
В нашия град не съм виждала  от това мюсли  Thinking ще взема да се поразгледам пак за него Peace
Вземи провери хубаво!Аз мисля, че има мюсли на Милупа в БГ, даже купувах от тях и давах на детето!Може и да греша, но нека кажат и другите майки!

# 10
  • Мнения: 432
И аз не съм го виждала.Затова дребния яде само овесени ядки с настъргана ябълка и малко захар.

# 11
  • Мнения: 4 564
аз купувам на нестле  мюсли след годинка може вече

# 12
  • София
  • Мнения: 3 787
И аз давам понякога мюсли на Нестле.Евин-два пъти месечно,че ни действа разхлабващо Sick

# 13
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Давам мюсли след навършена годинка. Последно купих и аз не знам каква марка- със стафиди и плодове. Не им е отявлена фенка, но хапва, какво да прави чавето. Sunglasses

# 14
  • Мнения: 27 524
По принцип мюсли има най-различни, всички стават, само да са без ядки. И да ги яде дребното, моето не им е фен  Crazy

Последна редакция: ср, 24 яну 2007, 21:35 от Блонди

Общи условия

Активация на акаунт