Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравейте на всички мами.Първо искам да се похваля че имам една прекрасна дъщеричка на 2 месеца. LaughingНо ме притеснчва това че като я викам не се обраща,рано ли е още за това.Притеснена сам дали ме чува.Как мога да проверя това.Моля ви майчета споделете опита си.Откога вашите съкровища започнаха да се обращат като ги викате.Благодаря ви предварително.  bouquet
Цитирай

мъничка е още твоята принцеса   Very Happy скоро би трябвало да почне, но имай търпение. та те започват да изучават целия свят... Laughing
Цитирай

Благодаря ти много за бързия отговор.Аз май сам от шашнатите мами,нали ми е за 1-ви път. Very Happy
Цитирай

Varna

Със сигурност те чува, но мисля, че е много мъничка още, за да се върти насам натам  Laughing
Цитирай

София

със сигурност те чува, рано и е още да се върти, Вики почна да се обръща към мястото от където идва звука може би към 4 месец.
Цитирай

NL

Very Happy Мисля,че е много мъничка за да ти обърне внимание,пробвай с някаква играчка ,която дрънчи ...  Very Happy
Цитирай

софия

Very Happy Мисля,че е много мъничка за да ти обърне внимание,пробвай с някаква играчка ,която дрънчи ...  Very Happy
 Или която свирка.Може и да попееш и ще видиш че ще се обърне Peace
Цитирай

Старата столица

Цитирай

София

а стряска ли се от шумове???? Моя шушон е на месец и половина но подскача целия като някой без да иска удари врата или от някакъв внезапен друг шум.
Цитирай

Не съм особено компетентна, но и аз мисля , че не трябва да се притесняваш. Hug
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.