Нощно напикаване при 6 годишно дете.

  • 2 364
  • 11
  •   1
Отговори
da znaeeti ne6to za no6noto napikavani pri po golemite deca  deteto mi e na 6 godini  kak moga da se spravq s tozi problem kum koi doktori trqbva dase oburna  iskam edin priqtelski savet ot vas molqvi


Да знаете нещо за нощно напикаване при по-големи деца?
Детето ми е на 6 години.

Как мога да се справя с този проблем>
Към кои доктори трябва да се обърна.

Искам един приятелски съвет от вас.
Моля ви.

Последна редакция: вт, 23 яну 2007, 14:31 от Reza

# 1
  • Мнения: 4 621
Доколкото знам единият от факторите е наследствеността, но причините може да са най-различни. Трябва да се обърнете към специалист. Говори с педиатъра да ви насочи и да ви даде направление. Успех.

# 2
  • Мнения: 25
Брат ми имаше същия проблем.Родите лите ми каде ли не го водиха и какво ли не направиха нищо непомогна.Като влезе в побертета все едно каза край всичко беше дотам.

# 3
  • На тавана. С Карлсон и Дребосъчетата.
  • Мнения: 434
Имахме такъв проблем с племенника ми. В повечето случаи лекарите казват, че е на психическа основа - ако нещо е стреснало детето, ако нещо го притеснява... Най-добре се консултирайте лично със специалист. Тук можем само да предполагаме...

# 4
  • Мнения: 864
В повечето случаи лекарите казват, че е на психическа основа - ако нещо е стреснало детето, ако нещо го притеснява... Най-добре се консултирайте лично със специалист. Тук можем само да предполагаме...
И наше братовчедче имаше такъв проблем!

# 5
  • Мнения: 5 362
В повечето случаи лекарите казват, че е на психическа основа - ако нещо е стреснало детето, ако нещо го притеснява... Най-добре се консултирайте лично със специалист. Тук можем само да предполагаме...
Така е.Съветвайте се с лекар най-добре.

# 6
  • Мнения: 352
аз имах такъв проблем като дете,нашите всичко опитаха водиха ме при кого ли не и къде ли не и нищо не помогна!
С течение на времето отшумя от самосебеси.Не си спомням дали съм се стресирала или каквото и да било,спомням си само когато ме будеха нощем да се изпишкам...ужасни спомени!
Дано в днешните времена на напредък на медицината да има лечение,защото е много неприятно за детето и се травмира.
Дано и моето дете да не е като мен. Praynig

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 234
Има много методи за справяне с тази ужасна диагноза.. но според мен не са много правилни. Единият най-разпространен метод е постилане на едно специално чаршафче, при първите няколко капки от урина и почва да свири ужасно. За мен това е стрес и никога не бих го купила ако детето ми страда от това /аз също страдам макар и вече на 16 г/.

# 8
  • на Север
  • Мнения: 503
И аз се напикавах до 10-11 годишна възраст. Малко преди да ми дойде цикълът спрях да се напикавам. Това не означава да не потърсите лекарко мнение. Само споделям при мен как беше Peace

# 9
  • Мнения: 352
Това с пеещото одялце е ужасно Shocked никога не биж го причинила на моето дете!Това е такава травма !
 Явно както излиза ние които сме страдали от това сме се отървали с влизането в побертета.
Четох някъде наскоро ,че имало някакъв медикамент който помагал и при големи хора с тъкъв проблем!

# 10
  • София
  • Мнения: 311
Казват, че хомеопатията успешно се справяла с този проблем....

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 234
Зависи,
ето, на мен не ми е помогнала.. само докато пиех хапчетата имаше подобрение след това пак същото... искрено се надявам нещо друго да ми помогне

Общи условия

Активация на акаунт