Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Ако ви се гледа хубав филм за приятелството, любовта и семейството - това е "Ваканцията" (The Holiday). Звездите във филма са Камерън Диаз, Кейт Уинслет, Джъд Лоу(невероятен както винаги  blushing In Love icon22), Джек Блек....Аз както винаги не успях да си сдържа чувствата и на няколко момента ридах неудържимо...

Много е хубав! Препоръчвам!  newsm10
Цитирай

Преценката за хубав/лош филм е много субективна.
Наскоро четох коментарите към Saw (то не беше хвалене ooooh!). Но аз не успях да гледам повече от 10 мин. нито една от сериите Sick
"Ваканцията" поне за мен звучи по-обещаващо и ще го дръпна.
Цитирай

гледах го, много свежо.
разтоварва, а и джъд лоу.. и въобщееее. хареса ми. женски филм   bouquet
Цитирай

гледах го, много свежо.
разтоварва, а и джъд лоу.. и въобщееее. хареса ми. женски филм   bouquet

Женски, но хубав Very Happy Много ми хареса и на мен! Подобен на Love actually, даже се зачудих защо го няма Хю Грант, но и срещу Джъд Лоу нямам възражения.
Цитирай

Сладурски  Very Happy
Цитирай

София

Филмът и на мен ми хареса, разтоварващ е.
vikito, заповядай в тази тема  Гледах ... ! Хареса ми! Препоръчвам го!  Very Happy
Цитирай

Пресен ми е-снощи го изгледах.
Свеж,лекичък,приятен...
Женски,но не глуповат-защото съм забелязала,че дам ли подобно определение на филм или книга се приема като нещо тъпо и незаслужаващо внимание.Скоро определих Трилогията на Исабел Алиенде като "женски книги"и после в разговор ми беше казано-"Абе чети си розовите АРЛЕКИНИ..." #Crazy #Cussing out
Цитирай

Филмът и на мен ми хареса, разтоварващ е.
vikito, заповядай в тази тема  Гледах ... ! Хареса ми! Препоръчвам го!  Very Happy

bouquetГолям поздрав за АМИДАЛАза толерантното отношение.
Коректно и незаядливо насочване към правилното място...,нещо,което обикновенно липсва на други потребители със същия брой мнения Wink
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.