Iznevqra li e tova???

  • 3 590
  • 54
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 172
Добре ами ако тя е влюбена в съпруга си до края на живота си Two Hearts, а хипотетично приемем, че той не е поискал да се съберат отново  People No Good (защото и това е било възможно тогава), в такъв случай какво - да сложи забрадка #Puppy dog, да си посипе главата с пепел smile3544, да се свие в ъгъла сама със самосъжалението си Rolling Eyes ли и с голямата надежда телефона да звънне и Той да  Я моли да се върне  phoneuu.....
В крайна сметка живота продължава...
Би било изневяра smile3536, ако са се разбрали да се разделят за малко, а тя си е развяла байрака Stupid...

Точно там е проблема й, че си е "развявала байрака" преди да седнат да се разберат заедно ли ще са или не, временно ли се разделят или не. Всеки от тях си е интерпретирал ситуацията както му изнася. Това си е меко казано безотговорно отношение и към семейството им, и в частност към детето им.

Как така F e смотаняк, че не се е борил за Х, каквито са част от горните коментари, а Х е едва ли не герой щот вместо да се бори за семейството си, ако наистина това е искала, се е запванала с F? Мисля, че голяма част от коментарите тук са изцяло в общия стил - съфорумката задължително е невинна, а всичко е по вина на някой друг.

Ако обаче Y беше в позицията на X (зарязан от Х) и имаше връзка с друга, задължително щеше да бъде квалифициран като пълен боклук, понеже вместо да се бори за Х, е тръгнал с друга.

# 46
  • Мнения: 99
Добре ами ако тя е влюбена в съпруга си до края на живота си Two Hearts, а хипотетично приемем, че той не е поискал да се съберат отново  People No Good (защото и това е било възможно тогава), в такъв случай какво - да сложи забрадка #Puppy dog, да си посипе главата с пепел smile3544, да се свие в ъгъла сама със самосъжалението си Rolling Eyes ли и с голямата надежда телефона да звънне и Той да  Я моли да се върне  phoneuu.....
В крайна сметка живота продължава...
Би било изневяра smile3536, ако са се разбрали да се разделят за малко, а тя си е развяла байрака Stupid...

Точно там е проблема й, че си е "развявала байрака" преди да седнат да се разберат заедно ли ще са или не, временно ли се разделят или не. Всеки от тях си е интерпретирал ситуацията както му изнася. Това си е меко казано безотговорно отношение и към семейството им, и в частност към детето им.

Как така F e смотаняк, че не се е борил за Х, каквито са част от горните коментари, а Х е едва ли не герой щот вместо да се бори за семейството си, ако наистина това е искала, се е запванала с F? Мисля, че голяма част от коментарите тук са изцяло в общия стил - съфорумката задължително е невинна, а всичко е по вина на някой друг.

Ако обаче Y беше в позицията на X (зарязан от Х) и имаше връзка с друга, задължително щеше да бъде квалифициран като пълен боклук, понеже вместо да се бори за Х, е тръгнал с друга.

Чакай сега... не от вратата за краката МОЛЯ.
Описание 1:" Ta те двамата се скарват, Х решава, че иска развод и напуска Y!" - Това ми звучи като, не искам да сме заедно, сбогом.... а не малко се скарахме, за да ни мине аз ще изляза на чист въздух...
Описание 2: "Y се чувства много зле известно време, но среща - F и започва да си излиза с него и т.н. !" - ами на мен не ми звучи като... Y видя свободата и се .... с първия срещнат....
Описание 3: "Тогава обаче Х решава, че много обича Y и си го иска обратно!" - ами като толкова го обича и си го иска обратно, защо сега трябва да се връща назад, то май не е и в негова полза... да не забравяме, кой си е събрал партакешите и е зарязал Жена си и ДЕТЕТО си, заради скандал.

Или по скоро тук трябва да променим леееко посоката на темата и всеки да каже колко е гратисния период, в който да очакваш Благоверния да Пожелае да те вземе пак обратно, за да не се окаже че си си развяла байрака без Негово позволение.
А и още един въпрос напира в мен тогава.... Да му целува ли краката докато той и вика курва или прости да се гърчи в собствения си сос?
Извини ме за рязкия тон... но не понясам мъже П....ки, които са на иди-ми-доди-ми!!!

# 47
  • Мнения: 819
Аз пък се чудя в какво трябва да е виновна?!? Мъжът и е този, който е решил,че иска развод и я напуска?Та те на практика са разделени?Какво прави тя през това време си е нейна работа,още повече, че не се знае той през това време къде си е развявал байряка.Какво е това "иди ми-дойди ми"? Предполагам, че не е станало изведнъж-явно доста време нещата не са вървяли,за да се стигне до там.Ако все пак още я обича/ в което силно се съмнявам/, няма да я обижда по този начин и да я тормози?
П.п. Диди, явно сме писали по едно време, доста от нещата се повтарят   Laughing

# 48
  • Мнения: 99
Аз пък се чудя в какво трябва да е виновна?!? Мъжът и е този, който е решил,че иска развод и я напуска?Та те на практика са разделени?Какво прави тя през това време си е нейна работа,още повече, че не се знае той през това време къде си е развявал байряка.Какво е това "иди ми-дойди ми"? Предполагам, че не е станало изведнъж-явно доста време нещата не са вървяли,за да се стигне до там.Ако все пак още я обича/ в което силно се съмнявам/, няма да я обижда по този начин и да я тормози?
П.п. Диди, явно сме писали по едно време, доста от нещата се повтарят   Laughing
Peace  Heart Eyes

# 49
  • Мнения: 8 917
За мен не е Naughty

# 50
# 51
  • София
  • Мнения: 6 032
Мисля, че не е изневяра, ако изнасяйки се, X е казал категорично, че това е краят, а не някаква пауза в отношенията им за преосмисляне.
За мен е интересно третото лице в тази задачка - т.нар. F... Какво е неговото мнение, какви са били неговите чувства към Y и как възприема връщането й при X? Защо решихте, че не се е борил за нея? И ако заедно с него X е била щастлива, предлагам й да заложи на това, а не на X, които явно не я уважава и обича, а иска тя да му е подвластна...

# 52
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
За мен не е.

# 53
  • Мнения: 1 069
 Смятам, че е изневяра. Вие сте все още съпрузи, когато се случва това. Той иска развод, но не сте разведени, а ти отиваш при друг, излиза, че ти го изоставяш. След това се събирате и ако това не беше изневяра, нямаше да имаш тези проблеми. Това е моето мнение.

# 54
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Естествено че не е изневяра!!!За мен специално изневяра е ако въпросния човек е бил(а) с друг(а) по време на брака,когато са били в добри отношения.Това все пак е лично мое мнение.

Общи условия

Активация на акаунт