Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравни заведения, специалисти
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Montréal

Моля всички за съдействие,които знаят координатите на някой от очните лекари към Александровска болница и по-специално да работи в петък.Трябва ми спешно!!!Надявам се да ми помогнете!
Цитирай

близо до Витоша

д-р Алек Топов,
ама телефона в частният му кабинет,
става ли newsm78
Цитирай

Montréal

Да,чувала съм много добри отзиви за д-р Топов.Дано да може да ни приеме в петък.Ако не стане-приемам и други предложения,но държа доктора да е от Александровска болница.Проблема при нас е,че сме от провинцията и ни е възможно да пътуваме само в петък.
Цитирай

близо до Витоша

тел.за записвания 952 36 00
обадисе предварително,ама май няма свободен прием в петък
Цитирай

Виж тук:http://www.vizus.bgcatalog.com/
Работят и в събота, но цените са соленички. Почти всички специалисти детски очни доктори от Александровска болница  работят и в частната клиника.
Цитирай

Montréal

За жалост д-р Топов не приема в петък,а с Visus говорих още вчера и там е същата работа.А дали някой знае телефон на който мога да попитам кой лекар е на свободен прием в Александровска в петък?Или информация за друг?
Цитирай

София

Определено направи всичко за да отидеш при Топов!
не ти препоръчвам "Визус" ако става дума за дете.... (това си е мое мнение).
Цитирай

Montréal

Благодаря на всички!Вече със сигурност искам да посетим д-р Топов,но не знам дали ще успеем.
Цитирай

Montréal

Тъй като е почти невъзможно да се свържем с д-р Топов(а и имаме възможност да пътуваме само в петък) искам да посетим д-р Галя Димитрова от МА.Моля ако някой има координати да ми изпрати!Благодаря!!!
Цитирай

близо до Витоша

писах ти на лични
Цитирай

близо до Витоша

д-р Алек Топов 0888 87 10 89
Цитирай
Мога да ти дам координати на д-р Лиляна Димитрова/детски очен лекар, работил в МА/-болнца "Токуда",тел 4034000. Понеделник и петък от 8-12ч. работи с здравната каса, иначе прегледа е 25 лв. Аз водих детето си в петък, с предварително записан час, имаше доста хора, приеха ни малко след нашия час. Успех!

Цитирай

Montréal

Благодаря на всички-вече сме със записан час за преглед!Специални благодарности на Moni*!
Цитирай

близо до Витоша

успех на прегледа thumbsup
Цитирай

Varna

Видях, че имате запазен час, но да дам още един глас за др Лиляна Димитрова, от Варна сме пътували до София, за да ни лекува тя   bouquet
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.