Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Здравейте! Отдавна се каня, но чак сега се реших да попитам дали някой е имал като моя проблем и ако да как го е решил. От известно време ми се появяват неща, които определям като бели пъпки,  по срамните устни. Ако ги стисна те пускат бял секрет сато при акне. По някога като се появят започва да ме сърби на тези места. Отделно от това имам и бяло течение, което се появи преди няколко месеца. Ходих на гинеколог, предписа ми хапчета, но нямаше никакъв резултат, а от предния ми цикъл  забелязвам, че в края му или по-точно когато е свършил /не мога точно да определя / почвам да изхвърлям нещо  тъмнокафяво, а този месец имаше и чиста кръв. Това продължава около 4-5 дни / затова си мисля, че е след цикъл, защото се появява на 5-6 ден/. Вече почвам да си мисля дали не правя някаква алергия към дамски превръзки, евридейки, т.хартия и всякакви такива неща. Ако някой се е сблъсквал с такъв проблем ще съм много благодарна да ми каже как го е решил.
Цитирай

Варна

Когато ходи на преглед гинеколкожката не ти ли каза какво може да е? newsm78

Аз съм получавала алергия от превръзки обаче беше само зачервяване и ми мина от едно кремче само!
Цитирай
Гинеколожката нищо не ми каза. Смятам да ходя на друг гинеколог и то в най-скоро време.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.