преобувате ли????

  • 1 885
  • 54
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 137
Здравейте мами, искам да ви питам дали преобувате беб4етата си през ноща като се събудят да ядят????Моя син е на месец и половина и ми се буди през ноща към 2-3 тогава го и пробувам и мия. А вие правите ли го  през ноща или храните само???

# 1
  • Мнения: 1 264
Спрях да преобувам към втория месец. Така не го разсънвам.

# 2
  • Мнения: 2 677
Вече спря да се буди нощно време, но докато го правеше, не съм го преобувала. Ядеше и продължаваше да спи.

# 3
  • Мнения: 5 362
Тя сама спря да се буди за нощното хранене към втория месец вече, и си спеше по цяла нощ.
Иначе я преобувах преди като се е будила.

# 4
  • Мнения: 1 041
Не,никога не съм преобувала през нощта.Преди като се будеше,само го кърмех и пак си заспиваше Peace

# 5
  • Мнения: 4 668
Да , докато се будеше през нощта го преобувах . За щастие това беше за кратко . Синът ми беше на три седмици когато спря да се буди нощем  Grinning

# 6
  • Мнения: 46 434
Само, ако е наакана.

# 7
  • Мнения: 326
не никога не съм ги преобувала през ноща

# 8
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 457
Не!

# 9
  • Мнения: 27 524
По приницп ли питаш или ако са акали?
Само е ако е акал го преобувам, без значение по кое време на денонощието. Ако само е пишкал, разбира се, че не го преобувам.

# 10
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
  Само,когато бяха акали,иначе-не  Naughty

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
През ноща преобувах само ако е наакана.

# 12
  • Мнения: 5 026
Преобувах докъм 3-4 месец. Но как се разсънваше  Tired не е истина по колко време будувах нощем

# 13
  • Мнения: 487
Не преобувам изобщо през нощта, защото много се разсънва. Само го кърмя  Simple Smile

# 14
  • Мнения: 2 587
Не се е будила за хранене през нощта,та нямам опит,но мисля че е нужно само е наакана.

Общи условия

Активация на акаунт