Шевове при раждане и секс

  • 18 117
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 243
Здравейте ,искам да попитам след раждане когато са ви шили имахте ли едни такива като пъпчици след падането на конците и самото място кога си възвръща формата а не седи като подутина.Много се притеснявам как ще правя секс и след като паднат конците след колко време може да се прави секс мен ме шиха когато родих но се указа че конците ми са се отпуснали и се наложи 2-ри път да ме шият това беше на 4.01.2007г конците ми паднаха и ме е страх да правя секс да не ме боли или да не стане нещо инъче самите конци паднаха преди 10 -15 дена.ОФ стана много умотано надявам се че сте ме разбрали какво ви питам дано и да не ви прозвоча глупаво и смешна с моите въпроси Embarassed

Последна редакция: чт, 25 яну 2007, 19:39 от Доня Туфиня

# 1
  • Мнения: 5 026
Аз не се поглеждах, докато не мина месец и не знам дали съм имала някакви пъпчици. Самото място възвръща формата си.

# 2
  • Мнения: 2 587
На мен си ми останаха две пъпчици,по-точно като точици,но не пречат на половият ми живот.Мъжът ми каза че не се усещат при половия акт  Embarassed
Самото място възвръща формата си,при мен след месец и половина.

# 3
  • Мнения: 110
При мен конците паднаха от самосебе си,горе-долу в началото на 2-ят месец започнахме да правим секс,честно да ти кажа от началото болеше и усещах шитото място където е да ме дърпа малко,но сега е ок,мъжът ми каза че всичко е както преди,така че няма проблем,не се притеснявай newsm10

# 4
  • София
  • Мнения: 3 064
И аз напипвам нещо като пъпчици на мястото на шевовете. Още няма два месеца откакто родих, та не знам дали ще изчезнат. Колкото до секса, пробвахме месец и нещо след раждането - не беше особено приятно, поне в началото си болеше Confused

# 5
  • Мнения: 150
Аз също не съм се гледала. Но всичко би трябвало да мине след около 1 месец. При теб е шито втори път, така че сигурно ще зарастваш по-дълго време. Моят доктор ми каза, че няма определен период, след който можеш да правиш секс. Зависи от теб - когато се чувстваш готова за това. В началото трябва да действате по-кротко и ако те заболи трябва да спрете и да изчакате още време. Иначе и моят мъж каза, че той не усеща разлика.

# 6
  • Мнения: 439
Времето лекува,не се притеснявай.Всичко ще си дойде на мястото.Имай търпение.Секса след раждането ни беше,все едно го правим за първи път  luvbed

# 7
  • Мнения: 2 910
Всичко ще се нормализира с времето, само трябва да имаш търпение. Аз пъпчици не съм имала, но определено секса след раждането не беше никак приятен за мен  Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 151
Аз родих на 23 ноември 2006, а още не съм се по4увствала готова за секс Flutter. Добре 4е мъжа ми е търпелив. А ина4е и аз си напипвам нещо лато топ4енце.

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 580
За топчици не знам, не съм се поглеждала, но честно казано сексът беше доста неприятен първите няколко пъти - опъваше ме и доста болеше. Но сега всичко е наред и дори е по-хубаво от преди да родя Embarassed.

# 10
  • Мнения: 2 677
За четири месеца още не са ми минали напълно самите шевове, какво остава за пъпчиците.  Embarassed Предполагам, че мястото никога няма да си възвърне предишната форма, макар че аз не съм идеалният пример, тъй като при мен бродирането беше много гооооооолямо!  #Crazy
А за секса - преди да родя имах много проблеми, главно от хормонално естество. Сега няма и помен от тях. Пъти по-добре е от преди!  Mr. Green

# 11
  • Мнения: 503
аз също не посмях(и все още не смея) да се погледна,но инъче секс- след 1 месец и си е все същия

# 12
  • Мнения: 2 757
Чак след 3 месеца се престраших. Болеше малко само първия път и после си беше нормално  Peace Май след 2 месеца вече изглеждах нормално, не помня. Ама аз имам само вътрешни шевове

# 13
  • Мнения: 6 617
Аз пък веднага като се прибрах си се разгледах -гадничко е.Подутинката/4 м. след раждане/  още си я има и мисля ,че така ще си остане .Секс се престрашихме да правим към 42 ден беше си както преди  .

# 14
  • Мнения: 24
Аз не посмях да се погледна като се прибрах. Иначе си напипвах "пъпчиците" до 2-рия месец след раждането, на 3тия вече не се усеща нищо - като нова съм Wink
Колкото до секса - престраших се чак на 3тия месец и въобще нито ме болеше, нито ми беше неприятно. Даже напротив...голям кеф след толкова чакане.
Не се притеснявай, всичко ще мине и отново ще се чувстваш в кондиция за секс. Просто недей да бързаш. Всичко с времето си.

Общи условия

Активация на акаунт