Прахосмукачка - Стандартен, HEPA или Воден филтър?

  • 56 122
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 360
Благодаря на всички ви-бяхте ми полезни  bouquetДнес си купих тази-Ей-страхотна е! newsm44Успех в избора и на вас Peace

# 31
  • Мнения: 1 558
Благодаря на всички ви-бяхте ми полезни  bouquetДнес си купих тази-Ей-страхотна е! newsm44Успех в избора и на вас Peace

Подкрепям - наистина върши невероятна работа!

# 32
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Благодаря на всички ви-бяхте ми полезни  bouquetДнес си купих тази-Ей-страхотна е! newsm44Успех в избора и на вас Peace

Вчера ми купиха същата   newsm44  СУПЕР Е ! С всички екстри е! Невероятна прахосмукачка! За пръв път чистенето ми достави удоволствие.

# 33
  • Мнения: 22 855
Благодаря на всички ви-бяхте ми полезни  bouquetДнес си купих тази-Ей-страхотна е! newsm44Успех в избора и на вас Peace

Вчера ми купиха същата   newsm44  СУПЕР Е ! С всички екстри е! Невероятна прахосмукачка! За пръв път чистенето ми достави удоволствие.
Тази е водната,нали.А можеш ли ориентировъчно да ми кажеш колко тежи като се напълни?Аз имам подобна на ЦЕПТЕР с воден филтър,но тежи ужасно,много е тромава и искам да си взема нова,но пак с воден филтър,че на детето му откриха алергии от прах и разни подобни.

# 34
Деси грешиш, Samsunga си е обикновена прахосмукачка.

Сега погледнах прахосмукачикте с воден филтър и положението е следното:
Zepter 9 kg + 2L
Karcher 8,5 + 2L
Zelmer Model 819   10,1 kg + ?L не съм сигурен колко вода се добавя, защото на страницата на Zelmer не е дадено в спецификацията, но мисля че някъде четох че става на въпрос за под 1L.
  Съжалявам, но нямаш късмет Sad Както гледам всички водни са доста тежки.

# 35
  • Мнения: 22 855
Деси грешиш, Samsunga си е обикновена прахосмукачка.

Сега погледнах прахосмукачикте с воден филтър и положението е следното:
Zepter 9 kg + 2L
Karcher 8,5 + 2L
Zelmer Model 819   10,1 kg + ?L не съм сигурен колко вода се добавя, защото на страницата на Zelmer не е дадено в спецификацията, но мисля че някъде четох че става на въпрос за под 1L.
  Съжалявам, но нямаш късмет Sad Както гледам всички водни са доста тежки.
Е този топуз на ЦЕПТЕР-Клинзи е моя..Хичне съм доволна.. ConfusedМерси,Елвис...

# 36
  • Мнения: 3 360
Elvis благодаря!Отговорил си отново компетентно преди мен!
ДесиХ2 -не,не тежи много и е адски лесна за обслужваме.Почистването става  за секунди ,което е огромно облекчение!Има и управление от дръжката,което ти спестява много движения -нагоре-надолу...Ако имаш въпроси-питай-насреща съм!С две думи-удоволствие е да чистиш с тази машина Laughing

# 37
  • France
  • Мнения: 726
имам прахосмукачка с воден и НЕРА филтър,въздухът се прочисти,а се мие за 1-2 минути

# 38
  • Бургас
  • Мнения: 1 879
имам прахосмукачка с воден и НЕРА филтър,въздухът се прочисти,а се мие за 1-2 минути

Дай повече данни - марка, модел

# 39
  • Мнения: 27
Наистинаа, pechovska , моля за повече инфо за тази прахосмукачка, иначе ми се струва добро попадение! newsm78

Общи условия

Активация на акаунт