Бързо ли родихте при първо раждане?

  • 8 649
  • 119
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 487
Влязох в болницата към 9 и към 11 родих, в родилна зала влязох 15-тина минути преди това. Мога да кажа,че беше сравнително бързо и лесно. Болеше ме много само докато напъвах.
Успех и леко раждане  Hug

# 61
  • Мнения: 3 334
индивидуално е!
На мен ми включиха система в 10,00 ч. и родих в 17,20ч.Трудно раждах Rolling Eyes

# 62
  • Мнения: 439
Въпреки приказките,които бях чувала неочаквано бързо и лесно.Приеха ме в 4.00/пукнаха ми мехура към 7.30/болезнените контракции почнаха към 8.00/  newsm03 родих в 9.00(нормално 4,100кг.). smile3501 smile3501 smile3501

# 63
хехе,към един нощес тръгнах от Младост 4 към Шеиново,в 2:55 резултата беше на лице Laughing.Оказа се че не е толкова страшно,но нямах никакви болезнени контракции ,прокървих и така разбрах че е започнало..,в Шеиново пристигнах с 6 см разкритие и мн ми се чудиха как не съм разбрала Grinning Grinning,докато включат системата и започнаха  болезнените контракции Sadно след около 30-40мин вече звънях на таткотоооооо Laughing а тои си мислеше че са му се обаждам за да му кажа кога ще ми включат систематааа Laughing,направо не повярва и ме пита защо звучиш така  Laughing Laughing явно е решил че съм уплашена ,а аз бях изтощена Laughing

# 64
Мен ме свалиха в предродилно(аз бях два дена в патологията)малко след 23:30ч.,с 4см. разкритие и контракции на 7-8мин.Най-болезнените минути бяха преди да ми спукат мехура.В 4ч. влязох в родилната зала и с два напъна родих красивото си момиченце!А в 4:15 вече ми бяха направила два вътрешни шева и ме изкараха от родилното!Но определено всяка болка се забравя още в момента,в който чуваш бебето да изплаче и миг след това когато го видиш!а и самото раждане не боли...или поне мен не ме боля,болят контракциите,докато се получи пълно разкритие!
Пожелавам ти успех!

# 65
  • Бургас
  • Мнения: 443
затова мами хапвайте преди да раждате, аз два дни от нерви небях хапвала почти нищо.
Много хубаво това с хапването,ама в Бургас като не правят клизма,как да стане,аз съм в паника още от сега как хем ще напъвам,хем няма да излиза нищо и оттам  Embarassed Извинявам се че спамих темата.

# 66
  • Мнения: 419
Водите ми изтекоха в 6ч.,сложиха ме на системи към 9ч,към 11ч.започнаха големите болки,но си поисках епидурал,и в 16ч.се роди съкровището.
Успех!!!  bouquet

# 67
  • Мнения: 5 026
 Около 10ч. ,но бях включена на система.

# 68
  • Мнения: 1 564
И 2-те ми раждания минаха много бързо.Първото ме приеха в болницата в 23.30  и в 00.20 бях родила(отидох с 8см. разкритие и там ми пукаха водите).Втория път отидох в 4.30  и в 8.30 родих(пак там ми пукаха водите,но бях само с 3см. разкритие).И двата пъти си платих на акушерка.

# 69
  • Мнения: 101
Моето раждане мина много дълго. Приеха ме в 22.30ч, а бръмбарчето се роди на следващия ден в 12.25ч. Беше голяма мъка, чак в 8ч ми сложиха система за предизвикване на по силни контракции, а на бебчо вече му се губиха тоновите и при раждането беше с увита пъпна връв. Успех и не се плаши, всичко  newsm32 минава като излезе на бял свят.

# 70
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 204
Раждах повече от 12 часа. Приеха ме към 22 с контракции, но разкритие така и не получавах. Родих на сутринта в 10.20  Rolling Eyes

# 71
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Ами аз мисля че родих бързо.Изтекоха ми водите към 21.30 в 22.30-23.00 ме приеха в отделението с 5 см разкритие и в 2.30 сутринта Меги се роди.Горе долу 3 часа раждане.Пожелавам ти същото.Успех!!!!!  bouquet

# 72
  • София
  • Мнения: 721
Приеха ме в болницата в 21.30 с 5 см разкритие и нормални много поносими болки. Към 22.30 започнаха силните болки при 7 см. В 23.45 ме качиха на стола за раждане при пълно разкритие. Е, там нещо се скофтиха нещата, бебчо не слизаше и се роди чак в 1.20 сутринта. С две думи - около 3 часа зор - нищо работа, но последните час и половина от тях адско напъване с помощ от акушерки, което си е слабо казано кофти. Така че не само времето има значение Thinking

# 73
# 74
Ами ще ти кажа как беше при мен като отидох в 1часа имах 2 см разкритие та в 12 часа на обяд имах 8 см, но ми включиха система и в 14 часа родих. При всяка жена е различно успех. Hug

Общи условия

Активация на акаунт