Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 24 отговора
за почистване на грима или преди това трбва да се почисти лицето с тоалетно мляко?
Цитирай

Пловдив

Всеки сам за себе си преценява, според типа кожа , но и двете имат аналогично действие. Аз примерно първо използвам измиващ гел и след това обирам непочистеното(понякога остава от черния молив) с разтвора за премахване на грим на Lancom.
Цитирай
да кажете дали само гел е достатъчен или само тоалетно мляко за почистване на кожата или пък и 2те най-добре
Цитирай

Пловдив

Аз ще се задържа на пързалката, ти през това време се регни ако решиш.
Цитирай

newsm78 newsm78 newsm78
Това не го разбрах Very Happy

Аз използвам измиващ гел, след това тоник и така най-добре почиствам фдт си.След това крем и готово

Ако не съм гримирана, само с измиващия гел Peace
Цитирай

София

newsm78 newsm78 newsm78
Това не го разбрах Very Happy

Аз използвам измиващ гел, след това тоник и така най-добре почиствам фдт си.След това крем и готово

Ако не съм гримирана, само с измиващия гел Peace
И аз така  Peace
Цитирай

Шопландия

Само с гела не става.Затова след него винаги дочиствам с тоник.
Цитирай

При любимите ми хора!

Добре, че открих темичката. Rolling EyesМного съм боса що се отнася за гримиране и почистване.
Значи тониците не са ли само за лицето, без очите и устата? А очите с какво се почистват, с тоалетно мляко или?
Няма ли нещо за почистване на цялото лице наведнъж? Гела това ли прави?
Ще ми е много интересно, ако още момичета споделят как почистват лицето си. newsm78
Цитирай

София

Аз ползвам почистващата пяна от зелената серия за мазна кожа на Ейвън. Достатъчна ми е.
Не ми щипе на очите и си почиствам и грима от очите с нея.
Преди ползвах гела на Гарние за мазна кожа и ми лютеше на очите, та си бях взела двуфазния лосион за почистване на грим на Лореал.
Цитирай

грим с тоалетно мляко, т. е. ве4ер
сутрин - с гел за измиване
и в двата случая може да позвам тоник, защото и гела, и тоал. мляко ги отмивам с вода; тоникът е за допълнително почистване и овлажняване в моя случай
очен грим може и с продукт специално за очи, но май предпочитам тоалетно мляко, което не дразни очите
Цитирай

Очите с тоалетно мляко,лицето с гел.
Цитирай

Белгия/София

Не, не трябва. Всичко опира до предпочитания и поносимост на кожата - гел, мляко, вода, сапун... Всичко заедно или едно от тях...все е правилно  Peace
Цитирай

Стара Загора

Ако имам ФДТ по лицето минавам първо с тоалетно мляко, след това с измиващ гел и накрая с хидратиращи тампончета.
А ако нямам грим почиствам само с измиващото гелче и тампончетата.
Цитирай

София

На мен тоалетно мляко ми е достатъчно.
След това измивам с топла вода и нанасям крема - ако е още рано -дневен, ако е след 18.00 вечерен.
Цитирай

Аз почиствам с гел цялото лице и после с  избелващ тоник.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 24 отговора