почистващия гел гостатъчен ли е...

  • 1 148
  • 24
  •   1
Отговори
за почистване на грима или преди това трбва да се почисти лицето с тоалетно мляко?

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Всеки сам за себе си преценява, според типа кожа , но и двете имат аналогично действие. Аз примерно първо използвам измиващ гел и след това обирам непочистеното(понякога остава от черния молив) с разтвора за премахване на грим на Lancom.

# 2
да кажете дали само гел е достатъчен или само тоалетно мляко за почистване на кожата или пък и 2те най-добре

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Аз ще се задържа на пързалката, ти през това време се регни ако решиш.

# 4
  • Мнения: 2 152
Аз ще се задържа на пързалката, ти през това време се регни ако решиш.

 newsm78 newsm78 newsm78
Това не го разбрах Grinning

Аз използвам измиващ гел, след това тоник и така най-добре почиствам фдт си.След това крем и готово

Ако не съм гримирана, само с измиващия гел Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 4 749
Аз ще се задържа на пързалката, ти през това време се регни ако решиш.

 newsm78 newsm78 newsm78
Това не го разбрах Grinning

Аз използвам измиващ гел, след това тоник и така най-добре почиствам фдт си.След това крем и готово

Ако не съм гримирана, само с измиващия гел Peace
И аз така  Peace

# 6
  • Мнения: 252
Само с гела не става.Затова след него винаги дочиствам с тоник.

# 7
  • Мнения: 1 698
Добре, че открих темичката. Rolling EyesМного съм боса що се отнася за гримиране и почистване.
Значи тониците не са ли само за лицето, без очите и устата? А очите с какво се почистват, с тоалетно мляко или?
Няма ли нещо за почистване на цялото лице наведнъж? Гела това ли прави?
Ще ми е много интересно, ако още момичета споделят как почистват лицето си. newsm78

# 8
  • София
  • Мнения: 1 626
Аз ползвам почистващата пяна от зелената серия за мазна кожа на Ейвън. Достатъчна ми е.
Не ми щипе на очите и си почиствам и грима от очите с нея.
Преди ползвах гела на Гарние за мазна кожа и ми лютеше на очите, та си бях взела двуфазния лосион за почистване на грим на Лореал.

# 9
  • Мнения: 35 961
грим с тоалетно мляко, т. е. ве4ер
сутрин - с гел за измиване
и в двата случая може да позвам тоник, защото и гела, и тоал. мляко ги отмивам с вода; тоникът е за допълнително почистване и овлажняване в моя случай
очен грим може и с продукт специално за очи, но май предпочитам тоалетно мляко, което не дразни очите

# 10
  • Мнения: 5 317
Очите с тоалетно мляко,лицето с гел.

# 11
  • Мнения: 27 524
Не, не трябва. Всичко опира до предпочитания и поносимост на кожата - гел, мляко, вода, сапун... Всичко заедно или едно от тях...все е правилно  Peace

# 12
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Ако имам ФДТ по лицето минавам първо с тоалетно мляко, след това с измиващ гел и накрая с хидратиращи тампончета.
А ако нямам грим почиствам само с измиващото гелче и тампончетата.

# 13
  • София
  • Мнения: 35 935
На мен тоалетно мляко ми е достатъчно.
След това измивам с топла вода и нанасям крема - ако е още рано -дневен, ако е след 18.00 вечерен.

# 14
  • Мнения: 6 618
Аз почиствам с гел цялото лице и после с  избелващ тоник.

Общи условия

Активация на акаунт