Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 330 отговора

БисИрите не ми стигат. Нека съберем цветята на форумската аналитична мисъл тук. Започвам анонимно, но ако решите, че авторството не е обидно, давайте поименно Very Happy

Цитат
Употребата на "ма" е словоблудство, а то говори за импотентност на перото.
« Последна редакция: ср, 24 яну 2007, 10:34 от мюриель »
Цитирай

София

"Яд те е и те е яд, че те е яд."   Laughing
Цитирай

София

''Хайде да не се лъжем, ама сигурно 80% от хората тук си слушат чалга''. Cool
Цитирай

София

Мю, а темата с положителна, или с отрицателна насоченост е  newsm78
Цитирай

Пазарджик / Анкх Морпорк. Сега в София-временно надявам се!

То е като да отидеш на купон у непознати и още от вратата да извикаш "Ебаси колко сте тъпи всичките!"...

Мю, а темата с положителна, или с отрицателна насоченост е newsm78

........... с образователна !
Цитирай

Варна

"Жоре, как да не те обича човек - като залиташ, танцуваш"

Лиска, цитатът е по памет.  Laughing
Цитирай

Проблясък да е, Доне. И да е смешен Very Happy
Цитирай

UK, Harlow/София

Тези които не са кърмили децата си не са истински майки!-тази ми е любима Smile
Жените на които бебетата са им извадени със секцио не трябва да твърдят, че са раждали! Thinking
 Не съм кърмила, но поне родих нормално.Иначе нито щях да съм истинска майка, нито да съм си родила детето!Щях да се чудя кое е и от къде е дошло при мен Party
Цитирай

Най-спрягания форумски израз със сигурност е оня за 2 и 200. Независимо баба ли знае, или д..е, все това 2 и 200. Вече като го видя някъде и  Sick
Цитирай

Sf

[Жените на които бебетата са им извадени със секцио не трябва да твърдят, че са раждали! Thinking

В същия тон някой се беше изказал: "Че и аз съм раждала секцио, значи са ме оперирали ОТ бебе: Smile Smile Smile
Цитирай

Най-спрягания форумски израз със сигурност е оня за 2 и 200. Независимо баба ли знае, или д..е, все това 2 и 200. Вече като го видя някъде и  Sick

Другият, дето под път и на път се среща - "Но всеки гледа от собствената си камбанария" Идва ми да изтряскам някого по камбаната като го прочета.
Цитирай

София

БисИрите не ми стигат. Нека съберем цветята на форумската аналитична мисъл тук. Започвам анонимно, но ако решите, че авторството не е обидно, давайте поименно Very Happy

Цитат
Употребата на "ма" е словоблудство, а то говори за импотентност на перото.

Опааааа, тъкмо да кажа- анонимността- вън, и гледам, че съм цитирана. Като N1, все пак  15
« Последна редакция: ср, 24 яну 2007, 11:34 от prascho »
Цитирай

Биляна, аз пък не съм ги раждала моите, но като ги кърмих, взех че се привързах към тях. Истинска майка станах един вид  Mr. Green
Цитирай

Варна

Ами подписът "Животът не се мери с броя вдишвания....и т.н."  Very Happy
Цитирай

Варна

Другият, дето под път и на път се среща - "Но всеки гледа от собствената си камбанария"

Друг такъв любимец е "Кви ....., кви 5 лева.", който съответно показва колко си над нещата.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 330 отговора