Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 70 отговора

някъде там

Момичета качественни ли са дрешките на COCCODRILLO имат страхотни неща на не много ниски цени видях ги в София разбрах че имат магазин и в Варна знае ли някой кьде точно ? newsm51
Цитирай

Врана м-на е в пресечка на "Княз Борис І" .Тази пресечка ,на която е м-н Бебита..Последната вляво преди ВИНС. Хубави неща малко скъпички бяха особено шапките 38-45 и прочие за бебешка шапка...,но това което сме  купували ми хареса..
Цитирай

някъде там

Врана м-на е в пресечка на "Княз Борис І" .Тази пресечка ,на която е м-н Бебита..Последната вляво преди ВИНС. Хубави неща малко скъпички бяха особено шапките 38-45 и прочие за бебешка шапка...,но това което сме  купували ми хареса..
ОЛЕ това  38-45 цена ли е ами в София като че ли видях по нормални цени шапките 12лв сториха ми се наравно с цените наMARIQUITA ако са такива цените да не се разхождам до Варна че сьм от Бургас Rolling Eyes
Цитирай

Rolling Eyes А каде е магазина в София?
  bouquet
Цитирай

София

Магазина в София се намира на ул. Солунска, по близо е до бул. Ботев, отколкото до бул. Витоша.
Цитирай

Има много добре зареден магазин на Витошка и Забърде, това е първата пряка от дясно като идваш от Южния парк посока НДК
Цитирай

качеството е невероятно Peace
Цитирай

някъде там

а ориентировачни цени Hug
Цитирай

някъде там

вижте какво открих crazykidsbg.com има ли разлика в цените с тези по магазините Wink
Цитирай

София

Взехме зимно яке на синът ми на Coccodrillo за 75лв. , много съм доволна. Като качество мисля че са на едно ниво с Марикита, а може и да са по-добри. 
Цитирай

И нашето якенце такова и съм супер доволна. От Пловдив за 62 лв.  Hug
Цитирай

София

И моят син има зимно яке Coccodrillo , 72 лв. беше цената , якето е страхотно , много съм доволна  Hug Имат и други хубави дрешки .
Цитирай

София

аз купих насина ми блузи, но от чужбина...но мисля, че тук са същите продукти... но ценитатам бяха доста по-нормални - блузите и бодитата бяха по 10-15 лв макс
а иначе са супер!!! не е мръднал нито шев, нито трико
Цитирай

някъде там

купих невероятни неща на дьщеря ми наистина невероятно качество а цените са като навсякьде пролетна блузка 18 лв джинси 28 яке пролетно 45 пола 30 абе очарована сьм казаха ми че ще помислят за магазин и в Бургас newsm44
Цитирай

И нашето якенце такова и съм супер доволна. От Пловдив за 62 лв.  Hug

А би ли ми казала къде се намира магазина?
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 70 отговора