какво става с мен???

  • 2 229
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 282
Здравейте,

много ще съм благодарна, ако някой ми помогне да разбера какво точно става с мен..... Значи ние в момента правим бебе и на 16 .01 мисля ми беше овулацията и около тази дата много опити правихме. На 22 .01 ми се появи малко кафяво течение , но оттогава съм много болна с грип, температра 39.6 , пия какви ли не лекарства: витамин С, парацетамол, фервекс, антибиотик Амоксиклав, течен аналгин, стрепсилс и проспан. Вече 3 дни съм много зле, но и това кафяво течение не спира, даже вече е по-червено, но със сигурност не е цикъл, тъй като е много слабо, само на тоалетната хартия остава, по бикините нищо няма.
Правих си тест за бременност, но беше  отрицателен. Аз така и очаквах, защото то всъщност не ми е време да ми идва и знам че тестовете нищо верно не показват преди да има закъснение. Кажете ми дали това е зацапванете при имплантацията или пък с тези лекарства съм го развалила бебето. Аз съм в Пампорово, тук работя  и намя как да отида на лекар поне още 10 дни. Аз отначало не исках да пия никакви лекарства, но като вдигнах почти 40 градуса температура, нямах избор. Кажете възможно ли е лекарствата да вредят при толкова ранна евентуална бременност?

# 1
  • Мнения: 724
Здрасти,според мен щом теста ти е отрицателен е много малък шанса да си бременна.А това течение трябва да го провериш какво е при доктор.Бързо оздравяване  bouquet

# 2
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 205
а моят съвет е да отидеш на лекар. толкова ли няма в Пампорово?
в нчалото на бременността и моите тестове бяха отрицателни...

# 3
  • Мнения: 4 784
Аз си правих тест преди датата, на която трябваше да ми дойде и ми показа отрицателен резултат, но пък после, когато трябваше да ми дойде ми закъсня и се оказа, че съм в 5 седмица бременна.

# 4
  • Мнения: 282
ами аз ходих на лекар за грипа...казах че може и да съм бременна и тя ми каза да си направя тест и да пия лекарствата, които изброих. А за гинеколог не знам дали има смисъл да ходя, аз чета тук че всички чакат поне една две седмици да им закъснее преди да отидат на лекар, а при мен дори и закъснение още няма. Освен кръвен тест за бременност да си направя...

# 5
  • Мнения: 10 982
Правих си тест 4 дена след закъснението, беше отрицателен. 18 дена по-късно направих втори тест и ... резултатът личи от тикерчето ми Heart Eyes Heart Eyes
Ако имаш възможност, направи кръвен тест.

P.S. Сега виждам, че си ме изпреварила с писането.

# 6
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Здравей!При първа възможност не е зле да отидеш на лекар.В началото на моята бременност и аз бях болна и пих хапчета,без да знам че е станала работата......да чукам на дърво бебка е жива и здрава.  bouquet

# 7
  • София
  • Мнения: 276
Кръвният тест също е вариант, както казваш, но задължително иди на лекар.

# 8
  • Мнения: 1 273
Оф много се чудех дали да пиша по тоя пост ама ще пиша. Абсолютно същото ми се случи като на теб. Когато вече трябваше да ми дойде цикъла след хапчетата и отрицателния тест, той така и не дойде. Направих си втори и той положителен. След седмица обаче пак получих това течение и отидох на лекар в МД там ме прегледаха и ми изписаха Утрогестан, казаха че плода се имплантирал и за това така се получавало. Да ама същата вечер направих спонтанен аборт. Все се чудя дали не отидах твърде късно на лекар и ако бях отишла преди закъснението,при първото течение щеше нещо да се промени--Незнам.
Моя съвет е веднага на лекар. Все пак Пампорово е на 20 минути от Смолян. Колко да загубиш най-много 2-3 часа, ама ще си сигурна и може да предотвратиш евентуално нещо, за което после да съжеляваш-като мен.
Това го написах не за да те плаша, а да осъзнаеш, че понякога стават и такива неща  Sad
Ако ходиш препоръчвам ти д-р Ася Чангалова-- страхотен лекар и специалистМного съжелявам, че живея в София и не можех да ходя при нея.
Дано всичко е ОК.  Praynig
Успех и пиши какво си решила

# 9
  • Мнения: 287
Според мен веднага тръгвай към гинеколога. Аз не съм имала подобни проблеми, но доколкото съм запозната причините за извън маточна бременност са точно такива: болест първите няколко седмици от бременността. Аз също не искам да те плаша, но според мен и за твое успокоение е добре да те види доктор. Всякакво течение в началото на бременността е опасно. Няма "нормално" течение. Стискам палци! Praynig Praynig

# 10
  • Мнения: 282
apv, къде преглежда доктор Чангалова, в окръжна болница или някъде на частно? Още утре ще отида на лекар

# 11
  • Мнения: 4 546
щом овулацията ти е била на 16,01, значи още имаш доста време до менструацията /около седмица при лут. фаза 14 дни/. в такъв случай е абсолютно нормално тестовете да не ти отчитат положителен резултат. единствено кръвен тест би могъл да отчете на този ранен етап, ехографът нищо няма да хване още. пробвай с нов тест 1-2 дни преди датата на очакваната менструация, ако нямаш търпение  Wink ако можеш да устискаш - поне след един ден закъснение  Grinning

# 12
  • Мнения: 146
Това кафеникаво течение се получаван на хормонална основа по принцип не е притеснително, но е добре да отидеш на лекар и намали лекарствата все пак искаш бебче.  Преди да забременея редовно имах такова течение даже започваше и няколко дни преди мензис на много доктори ходих и всички казваха, че няма нищо обезпокоително. Това не ми попречи да забременея и родя нормално.

# 13
  • Мнения: 9 050
Отидете на лекар и то веднага. Особено пък ако имате съмнения, че сте бременна! Фервекса изобщо не е подходящ по време на бременност. Парацетамол - да, но фервекс - не. Нищо, че е на парачетамолна основа.
И изобщо това самолечение, което сте си назначила....не може така. Хем се надявате да сте бременна, хем...самолечение, нямало лекар. Как да няма лекари в Пампорово. Вярно е, че гинеколог няма, обаче поне за общото ви състояние и температурата има кой да ви помогне и да ви изпише лекарства, които да не застрашават евентуалната ви бременност.

# 14
  • Мнения: 1 273
apv, къде преглежда доктор Чангалова, в окръжна болница или някъде на частно? Още утре ще отида на лекар

Преглежда и в болницата и на частно. В малката сграда от страни на болницата където е АГ има голям кабинет. Ако искаш ще ти пратя телефона и.

Общи условия

Активация на акаунт