Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Имам болки и чувствам влагалището си като протрито но всичко това е съпроводено с бяло течение. Ако някой знае какво е това чудо да помага, моля.
Цитирай

Smallville

Най вероятно е някакъв възпалителен процес,гъбки,бактерийки,такива работи....Тичкай на гинеколог Peace
Цитирай
мерси
Цитирай

Не ти ли е хрумвало да идеш на гинеколог?
Цитирай

Варна

Кой ти го протри?  Wink

Възможно е да имаш гъбички. Иди на гинеколог.
Цитирай
Gubi!!!! otidi na lekar!!!!
Цитирай

под звездите

Да, отиди на гинеколог и настоявай за микробиологично изследване !!! Peace
Цитирай

В.Търново

На гъбички ми прилича това. Отиди на лекар и искай изследване, както са писали по-горе.
Цитирай

София

И аз мисля, че това са гъбички.Особено ако си пила скоро антибиотик, често се получава от групата на цефалоспорините.Тичай бързо на гинеколог, да ти вземат намазка и с подходящите глобули вагинално и таблети орално, за нула време ще се оправиш.Ако не вземеш навременни мерки обаче, има опасност да стане хронично, което на по-късен етап води дори до стерилитет.
Брей, какъв доктор се извъдих newsm78
Цитирай

на 3 градуса от адът

И аз мисля, че това са гъбички.Особено ако си пила скоро антибиотик, често се получава от групата на цефалоспорините.Тичай бързо на гинеколог, да ти вземат намазка и с подходящите глобули вагинално и таблети орално, за нула време ще се оправиш.Ако не вземеш навременни мерки обаче, има опасност да стане хронично, което на по-късен етап води дори до стерилитет.
Брей, какъв доктор се извъдих newsm78
Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.