Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравни заведения, специалисти
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Эдравейте мили мами Smile въпросът ми е слагат ли епидурална на пещерско, эащото от някаде бях чула, че не слагали newsm78 Моля споделете ако энаете трябва ли да имам предварителна уговорка с анестеэиолог??? Блягодаря предварително!!!
Цитирай

мисля, че навсякъде я слагат. твоя лекар не работи ли във ВМИ? той ще знае какво и как.
Цитирай

Не ,моят лекар не работи във  ВМИ а във Весела, дано още някои отговори!!!
Цитирай

Стара Загора

Аз раждах във Весела и съм много доволна,там са най-добрите лекари.Слагат епидурална,по желание, но се заплаща. Казваш предварително.
Цитирай

Пловдив

Когато аз раждах, не слагаха. Сега може и да са настъпили промени. Проблемът не беше в това, анестезиологът да ти постави упойката, а в това, че няма кой да те изражда след това, защото нямат опит. Имало разлика при "изгонването". Поне така ми казаха навремето.(не самите лекари от ВМИ,а друг гинеколог)
Цитирай

вече в собствен дом

Не. Аз родих преди 3 месеца там.
Цитирай

Пловдив

Знам,че секцио правят с пълна. Преди 2 седмици питах за епидурална моята лекарка, при която ходя на частен кабинет /д-р Елена Димитрова от ВМИ/. Отговорът беше: правим всичко, което е в интерес на пациента  newsm78
Цитирай

Пловдив

Мисля, че не правят. А пък и мен малко ме е страх от тази епидурална упойка.
Цитирай

Пловдив

Бях чувала, че не правят, но когато отидох да раждам, ме попитаха дали ще искам. По това съдя, че може да са започнали да правят вече.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.