Има ли мами ползващи детска кухня "Ози" ?

  • 1 484
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 118
Има ли мами ползващи детска кухня "Ози"? Ние сме и абонати от около 4 месеца , но напоследдък имам наблюдение , че храната рязко се влоши . В началото беше доста вкусно сготвено , чак аз опитвах чат , пат Препоръчах кухната горещо на други мами  в района ,пък те взеха да сгъстяват супите с повечко ориз, качиха с цял лев доставката и ако си затвориш очите не можеш да различиш фрикасе ли или яхния. Всички имат днакъв вкус и мирис. Сигурно са сменили лелката - готвачка , защото и анкета пускаха ,дали харесваме яденето когато го увеличиха Имате ли някакви впечатления ?

# 1
Аз също я ползвам по някога, но вече се старая да е много рядко. Определено смятам, че качеството се влоши. Според мен, храната стана доста мазна, а последнага грах яхния беше толкова гъста и брашното толкова на бучки, че......изобщо не му я дадох. Имах премеждия и със крем супа, която миришеше на загоряло Mr. Green

# 2
  • Мнения: 202
Аз ползва същата кухня.Определено в началото бях по-доволна.Подкрепям написаното от другите мами.Затова май ще я сменям,

# 3
  • Мнения: 118
напъно подкрепям написаното от VALJAK , имах предвид загорялото и сгъстяването на супите с брашно и ориз ,само че проблема е, че не зная с каква друга кухня да я сменя ,защото частните доколокото знам са 2-  Ози и ХЕР БЕБЕ, а в района нямаме детска кухня и ми е много удобно с доставката вместо да давам пари за път и да излизам Дайте някаква идея за друга кухня , ако имате МОЛЯ

# 4
  • Мнения: 4 428
Аз ползвах ОЗИ няколко дни по празниците. Определено очаквах повече от прочетеното тук, да не говорим за тази цена  Crossing Arms Супите си бяха чиста водица, с малко фиде и дъх на месото, с което трябваше да бъдат. Основното беше горе-долу, макар, че не ми хареса това, че се набляга на по-евтините съставки за сметка на по-качествените в манджата. Да не споменавам, че десертите бяха все нишестетета

Аз съм много по-доволна от Джуниър. Но те нямат доставка по домовете  Tired

# 5
  • Мнения: 118
благодаря ти veselina за инфото , ще видя как мога да звимам от тях Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт