Някой включвал ли се е скоро към ITV PARTNER?

  • 1 522
  • 8
  •   1
Отговори
  • СОФИЯ
  • Мнения: 853
Здравейте, замисляме се да си сменим кабелния оператор и засега сме се насочили към ITV partner. Може ли някой да ми каже повече подробности за тях, като дали сте доволни, качество, цени, отношение, бързо ли се отзовават , ако има някакъв проблем ... Четох им в сайта условията, ама сигурно някъде трябва да има уловка.?

# 1
  • Мнения: 330
Със сегашните условия не съм запозната, защото сме абонати от една година. Качеството е перфектно, цените са що годе добри - ние сме плащали за основния пакет 12 лв. Дали се отзовават бързо не зная, защото до сега не сме имали проблеми.

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 3 023
От месец и нещо им ползваме услугите на вилата /20 км. от София/
Качеството е ОК, цифровото си е цифрово. Има си и негативи, но се свиква. Гъделите обаче си струват. Таксите и пакетите с програми ги има на сайта им. Закачката е с тригодишния абонамент /ако искаш да излезне евтина железарията/ и с таксата за инсталация на антената (ако не може да се оправите сами) - 40 или 60 лв. в зависимост от това с 1 или с 2 конвертора сте (т.е.  от 1 спътник или от 2 /вторият е с безплатни алабализми, но пък много като програми/ искате да приемате сигнал).
Инак е голяма веселба. Ние си експериментирахме две седмици с монтажа и настройките, ловихме сигнали от различни спътници и падна голям смях.
После си викнахме хора да инсталират, закрепят и настроят всичко както си му е реда. Ако монтажът и инсталацията са техни - дават едногодишна гаранция. Телефонът им за поддръжка е наистина денонощен и ако имаш проблем с някоя програма (или поръчка на филм)  проблемът е бързоразрешим.
Нямам база за сравнение, но засега сме доволни.

# 3
  • Мнения: 1 426
Ние сме абонати от две години. Нищо особено не е. Ако има проблем със сигнала мъжо го оправя. Всъщност не е действително цифрова  телевизия а компресиран сигнал. По-добро е от кабеларката, но ако го гледаш на ЛСД има пиксели заради компресията. Няма всички бг програми, ама кой ти гледа тъпотии. Кофтито е че се гледа само на един телевизор. Сега ползваме сателита със сателитна карта на РС-то и се хващат много повече канали, ама трябва ръчкане.

# 4
  • някъде там
  • Мнения: 44
здравейте,аз мисля че мога да ви дам няколко съвета относно ITV PARTNER.системата им е малко ненадежна.Ще ви кажа защо:Първо вече имат нови комплекти с нови сателитни приемници STRONG.Те са нискокачествени и слабочуствителни към сателитния сигнал. Второ,много често сменят честотите на транспондерите(там се намират програмите),и по този начин нямаш нито една програма до като някой не ги инсталира отново с новите параметри,а това става само от компетентни хора.Ти стоиш и чакаш а от никъде не получаваш информация защо нямаш телевизия.Монтирал съм 70% от системите на ITV PARTNER и BULSATCOM  в нашия град и просто от към проблеми ITV губи от всякъде.Моето мнение е че ако си купите BULSATCOM няма да имате проблеми.Ако не ми вярвате поразпитайте малко повече и ще разберете истината.А и имат повече BG програми.Не вярвайте на рекламата за 38лв.-300програми.Да ама не. За тези пари получаваш 42 програми и нищо повече и договор за 3 години.За още 25лв. получаваш още 250-300програми от които няма какво да гледаш.Това е ..................Решението е ваше.   

# 5
  • Мнения: 143
ние сме от август и нямаме никакви оплаквания. досто по-удобно от кабелната тв /можеш да видиш програмата, какво ще дават и тн/ и много по-евтино. а сега гледам имат и някаква промоция с два приемника.

# 6
  • Мнения: 998
А предлагат ли и Интернет?

# 7
  • Мнения: 1 455
Имам приятел занимаващ се в тази свера,та от него знам с две думи,че ITV partner е с по-добра картина ,а Булсатком имат по добър звук.Ние сме с ITV partner от година и съм доволна.До сега не се е налагало да идват.Единственото което не харесвам е ,че няма от любимите ми музикални програми-МСМ и МТВ. Това е.

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 1 521
... ITV PARTNER.системата им е малко ненадежна.Ще ви кажа защо:Първо вече имат нови комплекти с нови сателитни приемници STRONG.Те са нискокачествени и слабочуствителни към сателитния сигнал. Второ,много често сменят честотите на транспондерите(там се намират програмите)...

Само искам да потвърдя верността на информацията на Тарантула. В момента Ай Ти Ви партнер предлагат много по-нискокачествени приемници в сравнение отпреди 2-3 години. Ако са под наем ОК, но не си заслужават парите ако ги закупувате.
Останалото също е вярно.
Да не помислите, че правя скрита реклама на Булсатком - нито работя за тях, нито ги ползвам! Все още съм на Евроком...

Общи условия

Активация на акаунт