Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Много се притеснявам, но синът ми е на 4-ри месеца, а все още не държи добре главата си изправена, когато го сложа по корем или когато е в мен на ръце.Вече започнах да се притеснявам, да ли не е трябвало да му правя повече упражнения или има друг проблем.Какво ще кажете Вие, да ида до педито или да наблегна повече на слагането по корем?Много съм притеснена, моля споделете мнението си.
Цитирай

Според мен не е необходимо да се притесняваш толкова много, просто има дечица на които им е нужно повече време.Моят син например все още не може да се изправя сам.Слагай го по-често по коремче и пред него поставяй някаква ярка играчка, например червена.Тя ще му привлича вниманието и ще го стимулира.Можеш също така да му вземеш бебешки фитнес/активна гимнастика/, там почти сигурно ще му е интересно и бързо ще свикне да се обръща.
За всеки случай и за твое успокоение можеш да се консултираш с педиатъра си.
Цитирай

Старата столица

Не се притеснявай!Всяко дете си е различно и уникално! Peace
Стимулирай го повече,като го поставяш по корем.
Цитирай

Плевен

Peace
Цитирай

София

Peace
Ако ще се чувстваш по-спокойна говори с педиатъра.
Цитирай

София

Според мен не е необходимо да се притесняваш толкова много, просто има дечица на които им е нужно повече време.Моят син например все още не може да се изправя сам.Слагай го по-често по коремче и пред него поставяй някаква ярка играчка, например червена.Тя ще му привлича вниманието и ще го стимулира.Можеш също така да му вземеш бебешки фитнес/активна гимнастика/, там почти сигурно ще му е интересно и бързо ще свикне да се обръща.
За всеки случай и за твое успокоение можеш да се консултираш с педиатъра си.
Peace
Цитирай

Благодаря Ви  bouquet!
Цитирай

София

Съгласна съм  bouquet , но нека някой се опита да сложи по корем моя юнак....на 30-та секунда вече е морав от рев....

Цитирай

Белгия/София

И синът ми беше от по-бавните, не се притеснявай. И неговата се клатушкаше до 6-тия месец  Crazy
На 8 започна да се обръща, на 10 да пълзи по корем, а още не е проходил  hahaha
Цитирай

Ю Ес енд Ей

emoli  синът ми е същия...така и не се научи да лази........Ted_Ka  е права,всяко дете е уникално...Мишка,аз бих се консултирала с педиатъра.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.