Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Искам да попитам тези, които имат Итеркостална невралгия, освен болките, чувствате ли нещо друго?
При мен се получава нещо, когато заспивам и се чудя дали има връзка с нея, защото двете неща се появиха заедно Tired в момента, в който се унасям, имам чувството, че спирам да дишам и скачам да поема дълбоко въздух  Confused Случвало ли ви се е или имам някакъв друг проблем  Confused
Цитирай

Sofia

Аз не знам дали имам интеркостална невралгия, но това другото, което си описала, ми се случва често, едно към едно. Много е гадно Confused Ако ми се случи няколко пъти един след друг, направо ставам и си намирам занимавка за час-два  Confused И аз съм се чудила от какво е........
Цитирай

София

Нямам интеркостална невралгия, но другото усещане, което описваш го има и при мен. Чувството е много неприятно и доста плашещо. Аз имам чувството, че не мога да дишам и все едно всеки момент ще умра и също като теб скачам да си поема въздух. Та мисълта ми е , че може двете неща да нямат връзка едно с друго.
Цитирай

Наистина е отвратително  Confused

А правили ли сте си някакви изследвания, от какво може да е? Лината ми лекарка ме изпрати на ендокринолог за преглед на щитоводната жлеза,  всичко се оказа нормално, какво друго  Tired
Цитирай

София

Не съм си правила специални изследвания, но от 1 год. имам тиреотоксикоза в лека форма. Не мисля, че има връзка с това, защото това чувство го имам от доста години и виждам, че се появявя, когато съм преуморена, подложена на стес, изнервена. Винаги се случва вечер, когато съм си легнала и прилича, все едно се получава токов срив Very Happy- от силно напрежение изведнъж си отпуснат и си почиваш.
Цитирай

Sofia

Аз също не съм си правила изследвания, нито съм питала джи пи то (преди време се оплаках от сърцебиене и ми се смяха, та сега си мълча)....... Странното е, че и аз имам известни съмнения за някакви проблеми с щитовидната жлеза.

А в какво се изразява интеркосталната невралгия? Да не е все пак от това?
Цитирай

Maria.St, болки в гърдите, които се засилват при натиск, не е страшно, но е малко плашещо, особено, когато са в сърдечната област Smile
Цитирай

Интеркосталната невралгия се среща най-често в областта на гърба. PeaceНикол,имам и двете оплаквания от доста време.Даже ми се е случвало да сънувам,че съм легнала под тежка врата и се боря за въздух,за мое най-голямо учудване един много добър американски пулмолог тук ме диагностицира с лека астма,за целта дишах срещу един компютър.Нямам никакви други типични оплаквания каквито обикновено имат астматиците,оказа се,че е наследствено.От тогава при необходимост вдишвам от симбикорта и нямам проблеми.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.