Перфектните

  • 5 958
  • 94
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 14 469
е те всички анонимни и абсурдни затова се пускат

# 46
  • Мнения: 420
 Grinning Веднага ти давам за пример едно известно семейство - Баневи. На мъжа не му помня точно името, но жената се казваше Дочка. Вестниците преливаха от снимки, на които те изглеждаха безкрайно щастливи и влюбени. Тя имаше всичко, което пожелае, караше Майбах или някаква подобна кола. Абе, въобще идилия. Преди година тя умря от рак. Той скоро се ожени за някаква негова служителка. И чак сега се разбра, че те с Дочка отдавна само формално били заедно, тя си имала неин си живот, а той - нова любов. Мислиш ли, че са били много щастливи?
Сега той се ожени за новата си любима, като културно изчака да мине година от смъртта на съпругата му.
С новата всичко е блясък и рози - богати са, обичат се, Джо Кокър им пя на сватбата, кумувете май им подариха яхта и т.н. Ама аз се питам след години дали ще мога да опиша тази история по същия начин?
Всеки си има някаква лична трагедия.
Дочка имаше всичко материално на този свят, но не и любовта на съпруга си, а може би само неговото уважение. И беше болна.
Но около тях ухаеше на пари и блясък. Да, външно всички изглеждаше наред.
Животът е непрекъснато движение нагоре-надолу.
Аз лично в твоя случай гледам само себе си и оценявам това, което имам.

# 47
  • Мнения: 217
Мне, описаните от теб жени (и мъже) не ме дразнят. Вдъхновяват ме, карат ме да се усъвършенствам. Затова и се старая такива хора (не, че са перфектни, просто са много добри) да са част от обкръжението ми.
Останалите (дето изпитват чувствата, които описваш) не ги допускам да припарят от личния ми живот.

# 48
  • Мнения: 1 488

мама краси много хубаво си и го казала, и аз мисля така  Peace

# 49
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Каде се е загубила Питанката?Ние тук си пиШем и пиШем,а тя даже не си прави труда да надникне най вероятно.
Моми4ета,вси4ки сте прави и мислите разумно.
Емия,на 100% съм съгласна с теб,но май никога няма да разберем истината.
Имам предложение_Да зарежем Питанка и да видим какво Ще направи и каде Ще се появи/заЩото тя Ще го направи рано или късно/.Няма нужда да си тровим нервите с хора като нея.

# 50
  • Мнения: 2 220
Няма такива хора. Срещала съм подобни, които на пръв поглед изглеждат перфектни във всяко едно отношение, но рано или късно се разбира, че не е така, винаги има по нещо дефектно. Освен да си пожелаеш ти да изглеждаш сякаш всичко ти е нареди другите да ти се възхищават/завиждат, друго не знам какво да ти кажа. Аз не се срамувам от това, че не съм най-най, аз съм обикновена жена и още по-щастлива, че има хора, които да ме обичат, въпреки че не съм идеална!

# 51
  • Мнения: X
Стига бе!  Shocked
Направо усещам през монитора как ме залива негативната ти енергия! Недей така! Вероятно и тези жени не са идеални, и техният живот не е мед, масло и рози. Втрещява ме такава злоба и завист - никой не те спира да работиш върху себе си и да промениш живота си в желаната посока, все пак това зависи само от теб. Не гледай в чуждото канче, а си постави цели и задачи какво искаш да постигнеш и как точно ще го направиш. Това ти го казвам от позицията на жена, обект на такива чувства като твоите. Чуждите успехи много дразнят, ей! А още повече дразнят, ако са постигнати без връзки, без да е нужно "да спя с тоя и оня за кариера". А знаеш ли каква е цената - 12 часа работа на ден, понякога и събота и неделя, непрекъснато учене и повишаване на квалификацията, много лични лишения, недоспиване, невъзможност да обърнеш пълноценно внимание на семейството си. Ми направи го и ти - работи, учи, усъвършенствай се - успехите няма да дойдат сами при теб, а трябва да си ги извоюваш.

Абсолютно се присъединявам, защото познавам такива хора и искам да добавя: вместо да  'реват" на този-онзи и да злобеят по форумите, подобни хора стискат зъби в своите кофти моменти, носят си мълком кръста и болката и продължават напред. И някак си се зареждам с позитивна енергия от срещите си с такива хора, те ме вдъхновяват и ме карат и аз да се старая, да работя по-добре и да мога повече.
А личности като авторката трупат безсилието и огорчението си върху тях зад гърба им и ги товарят /че и себе си/ с разболяваща отрицателна енергия!

"Не е важно аз да съм добре, важното е Вуте да е зле!"

# 52
  • ЯМБОЛ
  • Мнения: 1 017
           Който е пуснал темата,не обича себе си.Верно е и другото,че често зад лустрото има огромни и грозни язви.
           А Николай Банев заряза и новата-несходство в характерите.

# 53


naprotiv mnogo umno e napisano -momi4eto iska da kaje 4e niakoi se opitvat da se napraviat na perfektni i s tova drazniat drugite i vie kakvo se pravite na angeli kato 4e li nikoga ne ste izpitvali niakakuv vid zavist prez jivota si

# 54
  • Мнения: 1 465
Завистта унищожава личността. Naughty
Гледам да стоя далеко от завистливи хора. ooooh! Ами тези дето изглеждат уверени, може би са доволни от това, което имат, макар и да не е много, но достатъчно за да са щастливи. А и човек за да е щастлив не е задължително да гледа все в "чуждата паница". Никога не съм се дразнила от това, че някой от познатите ми е щастлив. Напротив, обичам около мен хората да са усмихнати, спокойни и доволни. Тогава и аз се чувствам добре. Grinning/на който не му харесва поста ми, значи просто си му е приятно да се чувства като жертва и да обвинява другите, че били такива, онакива...../ Упс, и да не помислите, че съм от перфектните ooooh! Naughty - НЕ СЪМ. Но обичам да съм всред такива- "перфектни". Peace

Последна редакция: сб, 27 яну 2007, 00:06 от Pollia

# 55
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Някои хора обичат да се оплакват, други да говорят за успехите си  Wink

# 56
  • Мнения: 1 014
Тази тема някой я е пуснал да гледа сеир явно:)
Абсолютно!

# 57
  • София
  • Мнения: 6 356
никой не може да те подразни, ако ти сам не му позволиш това...

# 58
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Както каза Ники Кънчев в едно предаване "В Интернет всички са лъвове" Joy
Ако се видим очи в очи дали ще е пак така...

# 59
  • София
  • Мнения: 13 200
Как ме дразнят #2gunfire Всичко им е идеално. Е,  при мен като не е ,какво сега? Не им се налага да измислят истории колко са добре,щото наистина са добре. Животът не ги е сривал, не  е било нужно да спят с тоя и оня за кариера ,пари или за да оцелеят. Всичко им тече гладко и от добре към по-добре. Мъжът им мъж, децата им супер! Наистина всичко си личи ,че е идеално. Очевидно е! Спокойни и уверени,каквото си решат постигат. Е,как да не са перфектни,как да не са добродетелни, благородни и мили?
Дразнят Crossing Arms И не са грам лицемерни,толкова са естествени и мили,че чак ми иде на всяка тяхна дума да съм контра. Не защото не са прави ,а щото ме е яд,че всичко си имат и всичко им е наред. Момичета,какво мислите? Познавате ли такива? Само аз ли се дразня?

Хахахахах, такива хора няма... само ти се виждат, че са перфектни... Joy

Общи условия

Активация на акаунт