Перфектните

  • 5 957
  • 94
  •   1
Отговори
Как ме дразнят #2gunfire Всичко им е идеално. Е,  при мен като не е ,какво сега? Не им се налага да измислят истории колко са добре,щото наистина са добре. Животът не ги е сривал, не  е било нужно да спят с тоя и оня за кариера ,пари или за да оцелеят. Всичко им тече гладко и от добре към по-добре. Мъжът им мъж, децата им супер! Наистина всичко си личи ,че е идеално. Очевидно е! Спокойни и уверени,каквото си решат постигат. Е,как да не са перфектни,как да не са добродетелни, благородни и мили?
Дразнят Crossing Arms И не са грам лицемерни,толкова са естествени и мили,че чак ми иде на всяка тяхна дума да съм контра. Не защото не са прави ,а щото ме е яд,че всичко си имат и всичко им е наред. Момичета,какво мислите? Познавате ли такива? Само аз ли се дразня?

# 1
  • Мнения: 46 403
Аз на това му викам завист  Sunglasses
Не гледам в чуждата паница и ми е леко на душата, пробвай и ти Grinning

# 2
И още-те никога не надебеляват, нямат хормонални проблеми,здрави са, красиви, с висок морал ,с престижно образование и не само това,а са и толкова начетени,че се чувстваш като неподготвен ученик в разговор с тях-нищо не знаеш,ама наистина нищо ooooh! и цялото ти самочувствие ,дето сутрин си си го събирала пред огледалото с разни магически фрази "колко съм прекрасна,съвършена и идеална" отива по дяволите. Тия жени просто сриват другите  жени само с едно движение,само с едно изречение и ти иде да се скриеш на часа от срам като се сравниш с тях. А те не те унижават директно,нееееееееее те го правят някак неусетно и непреднамерено. И като не можеш да се скатаеш и почваш да се надуваш с разни измислици и ем те е срам от тебе си,ем ако не кажеш нещо съвсем се сриваш. SickА те ти се усмихват мило  и  ти става ясно ,че си им  от ясен по ясен.

# 3
  • Мнения: 1 416
Спри да се сравняваш с другите хора, щом не ти понася. Занимавай се със себе си - и смисъл има, и по-добре ще почувстваш...  Rolling Eyes

# 4
Никол, дали е завист наистина newsm78 Хората никога не изпитват ей така завист Rolling Eyes Нещо ни провокира от отсрещната страна,нещо дразни.  Аз се радвам на успелите хора,но има един тип  хора-жени,които ме дразни Crossing Arms
Лора,всички се сравняваме. За какво са тогава конкурсите, оценяването? Животът ни кара да се сравняваме!

# 5
  • Мнения: 4 380
Завистта носи всички беди и нещастия на "неперфектните". Очисти си душата от това чувство, защото ще си съсипеш живота и ще гориш в ада за него!

# 6
  • Мнения: 1 860
Геноцид ли предлагаш?  newsm78 Да ги ликвидираме тях, че да се вдигне самочувствието на другите. Толкова завист и то само в един пост, не съм срещала нито в реалния - нито във виртуалния живот. Пази Боже.

# 7
  • Мнения: 3 423
гостенке надявам се да непознавам завистлива и злобна комплексарка, като теб
засрами се и вместо да злобееш работи върху себе си Peace

# 8
  • Мнения: 884
гостенке надявам се да непознавам завистлива и злобна комплексарка, като теб
засрами се и вместо да злобееш работи върху себе си Peace
Подкрепям!Нашата гостенка има нужда от лекар!

# 9
  • Smallville
  • Мнения: 994
Откъде знаеш,че са толкова перфектни,колкото се представят???Аз познавам доста такива хора и семейства,дето отвън им е един имиджа,а в един момент като надникнеш зад "кулисите" на представлението се оказва Rolling Eyes Случвало ми се е да надникна без да искам и съм оставала шокирана от истината,да за мен такива хора са като червиви ябълки,отвън са червени и красиви,а отвътре.........
Сега да добавя,че може наистина да има толкова перфектни,колкото ги описваш,но аз досега не съм срещала такива екземпляри,все нещо им куца.А дори да срещна някога няма да се подразня,а ще се радвам,че това е нещо рядко срещано,май ги има само в сериалите, сещате се кои
Предполагам,че си провокирана от някой перфектен за да изпишеш всичко това,но я не вземай всичко за чиста монета,поне аз от висотата на скромния си житейски опит пак ще кажа,не съм срещала подобни хора,хайде не гледай толкова черно на себе си всеки човек е неповторим и уникален и всеки има какво да каже и направи в този свят.Желая ти много усмивки и вярвай повече в себе си  bouquet

# 10
  • Мнения: 141
Мисля, че живота ти е бил доста труден и ти се е налагало да се бориш за много неща.Може би се чувстваш малко уморена и си изпаднала в някаква депресия.Ами уважавай повече себе си.Все пак нещо си постигнала, все пак си по- добра в много други отношения.Всеки си има силни  и слаби страни.Не се комплексирай.Дай си шанс.Пък и защо си мислиш, че те са идеални и живота им  е розов и красив.Може би само така изглежда.Всеки има своите трудности, радости болка.Може би при теб трудностите са били повече, но пък затова си станала по- силна.Не се предавай.Горе главата. Peace

# 11
  • Мнения: 2 022
Всеки си има своите проблеми. Аз перфектни хора не познавам.

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 523
Стига бе!  Shocked
Направо усещам през монитора как ме залива негативната ти енергия! Недей така! Вероятно и тези жени не са идеални, и техният живот не е мед, масло и рози. Втрещява ме такава злоба и завист - никой не те спира да работиш върху себе си и да промениш живота си в желаната посока, все пак това зависи само от теб. Не гледай в чуждото канче, а си постави цели и задачи какво искаш да постигнеш и как точно ще го направиш. Това ти го казвам от позицията на жена, обект на такива чувства като твоите. Чуждите успехи много дразнят, ей! А още повече дразнят, ако са постигнати без връзки, без да е нужно "да спя с тоя и оня за кариера". А знаеш ли каква е цената - 12 часа работа на ден, понякога и събота и неделя, непрекъснато учене и повишаване на квалификацията, много лични лишения, недоспиване, невъзможност да обърнеш пълноценно внимание на семейството си. Ми направи го и ти - работи, учи, усъвършенствай се - успехите няма да дойдат сами при теб, а трябва да си ги извоюваш.

# 13
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
И аз искрено се надявам, а и мисля че наистина не познавам злобари и комплексари като теб. Т.е. познавам, но не контактувам с такива  Peace
Иначе не гледам в чуждата паница, гледам си в моята и се чувствам добре.
Винаги ще има по- богати, по- начетени, по- успяли хора от мен. Сега какво- да ходя да се гръмна ли?  Rolling Eyes

А това
нямат хормонални проблеми,здрави са
въобще няма да го коментирам. Форма на висша завист и злоба.
Не ти е лесно с толкова негативна енергия, събрана на едно място.  ooooh!

# 14
  • Мнения: 25 398
Рожбе, хайде да ме запознаеш с поне една от тези, които описваш, а? Praynig
Честно, никога досега не съм виждала, нито чувала за човек без никакви проблеми, независимо дали е мъж или жена! Ами при всеки си има нещо, което да го мъчи. Това е животът - не може всичко да е идеално. А ако на някого му се струва, че е хванал Господ за шлифера, бива бързичко опроверган по най-болезнен начин...
Има нещо друго обаче - има хора, които са постигнали мир със себе си. Или поне са близо до това. Хора, които осъзнават, че не са идеални, че не може животът им да бъде подреден перфектно и... го приемат със спокойствие и мъдрост. Хора, които са се научили да се радват на най-дребните неща, осъзнавайки, че не могат да има всичко на този свят. Хора, които са благодарни за всеки дар на съдбата, защото знаят, че е можело и да не го получат...
Тези хора ли те дразнят?

Общи условия

Активация на акаунт