Дайте да ги разцъкаме...

  • 12 460
  • 113
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 2 292
асто, но какво zначи красота при човека? дай дефиниция? При човека има не само правилни черти, фигура , кожа, коса , дрехи ... има и иzлъчване , темперамент ... неща, които няма как да се категориzират.
Вzеми списание , zа което говориш. Бас държа, че мъжа (приятеля) на всяка от теzи жени сигурно би бил просто нея, но не и останалите от списанието (пак се иzраzих тъпо май, но идеята ми е , че беz zначение идеала zа красота zа всеки влак си има пътници).
Според мен това, кой кого и какво харесва си zависи от личния характер. НА мен например ми харесват , както каzах , африканките , Тина Търнър  zа мен е 100 пъти по красива от Бритни Спиърс (zа други може и да не е така) . ХАресвам Наоми Кембъл, но Клаудия шифър ми е блудкава и невzрачна,  Хайди Клум zа мен прилича на обикновенно момиче с проста селска фиzиономия (zа други може да нее така) ...
Айде ако искате да обцъдим Лайzа Минели???????????? ами тя красива ли е? Или е гроzна? ??????? Айде де. На мен страшно ми е симпатична и много я харесвам. Страшно ми е zабавна.

# 106
  • Мнения: 3 098
asto,4е има българи които не желаят да се интегрират и опознаят страната в която в момента живеят,така.И не са малка бройка.
Аз например когато пристигнах тук единствения българин,с когото говорех беше съпруга ми.Оттам нататък вси4ко беше контакти с испанците.Приех ги и те ме приеха.Проблема дойде когато си купихме жилиЩе тук,заЩото от ве4е 4 години живеем във Валенсия,но да ти кажа 4естно като оставим настрана добрите комуникации със вси4ко и добрата поддръжка,вси4ко друго ме ужасява.В момента който се огледах ами това видях.
Толкова много възможности имат да изглеждат добре,но го правят в събота сутринта в козмети4ен салон,за да може на обяд в ресторанта да изглеждат Що годе.
БаЩа ми им лепна един епитет"повлекани".Масово са такива.
В книжарниците имат страхотни книги,аз непрекъснато си купувам.Но колко малко от тях са отворени към света и образовани?Бройката е много малка.
Колко пъти съм се 4удела да се смея ли какво да правя,когато някоя ме засипе с "умни" размисли.
Не знаят,но и не 4етат,нито пък някакво любопитство да проявят.
Знаеш ли,4е тук има една такава приказка"Валенсия е най_хубавата земя на света".А то4но тези,които я повтарят фанатизирано,не са излизали от комунидата навън. Confused
Ми аз например миналото лято търсих места за по4ивка в Галисия.
Поне като идеш там,хората ти предлагат наистина доброто от земята си,климата е страхотен и ей тая простотия както тука я няма.

# 107
  • Мнения: 3 098

Айде ако искате да обцъдим Лайzа Минели???????????? ами тя красива ли е? Или е гроzна? ??????? Айде де. На мен страшно ми е симпатична и много я харесвам. Страшно ми е zабавна.


Тя има страхотно излъ4ване.Разли4на е и се откроява. Party
Аз пък много харесвам Уитни Хюстън,преди да се наркотизира.Страхотен 4ар,невероятно тяло,винаги се е обли4ала много добре.
Харесвам оЩе Елизабет Хърли,Ева Лонгория(пламъка в о4и4ките),Катрин Зита.
Ами Шарън Стоун?Ако се загледаме не е кой знае каква красавица.Но жената притежава магнетизъм,има маниери,обли4а се така,4е да извади най_доброто от себе си.

# 108
  • Мнения: 2 292
аz пък шарън стоун не я харесвам, както и уитни хюстън (много ми е лигава) , та както каzах, някои харесва едно други друго. На някои им отиват официални тоалети на други вамп, трети в провлечените дрехи намират чар.
Аz и Джини Деп не го хапресвам ,но все като го видя по ТВ то ми се струва страшно раzмъкнат, но пък дрехите му сигурно не струват 2 или 3 долара парчето  Joy

# 109
  • Мнения: 1 128
Oф,моми4ета,тъжно ми става като виждам какви спорове се вихрят.Айде да не си разваляме добрия тон,то е ясно,4е сме с разли4ни мнения,което оба4е не озна4ава,4е не трябва да се уважаваме.
Оплаках се Mr. Green

# 110
  • Мнения: 201
Марица ще те помолиа вобще да не се обръста6 към мен! и ако се 4увства6 идентифицирана с това което съм казала, не си мислех за теб но все пак защо ли сте е? и тъи като ми говори6 на мен, и аз сте ти говориа на теб, макар 4е ми се ще да е за последно!
1º с това което казва6 ти сама си се издава6 и идентифицира6 със този тип хора които аз описах! вси4ко им е отрицателно! те са наи великите наи интелигентните и си4ки останали са боклуци, било умствено било физи4ески било сякакво! типи4ен бг манталитет!
2º интегрирането не се избира, то е на4ин на живот ако иска6 да си прекара6 младините в една държава в коиао и на коиато не се наслъждава6, секи сам си избира на4инът на живот, но на теб ли4но ти повтариам 4е единственото за което може6 и знае6 да говори6, е да се истъква6 във вси4ки нюанси, и да оплиува6 вси4ко което е свързано с испаниа, пък за физиката на хората да не говорим!(ах и забравих болестите! за тиах си спец, отново една твърде типи4на бг 4ерта)
3º повтариамти за 3º път 4е ако бе6е така както го описва6 ниама да има6е фризиорски салони, щото само със съботниат оборот ниамагха да си плащат разходите! но тъи като си "много интегрирана и много дружи6 със испанци и ги познава6" ще ти обиасниа, 4е има много хора които през седмицата работиат!  и ниамат време за фризиор, а тук уикендите са за излизане и за приатели(не като в бг там секи ден е велик ден), пък и дори да не работиат има много от тиах които не могат да си позволиат да ходиат секи ден, и ходиат ъуикенда то4но застото имат фиести с приатели, и тук възрастта е наи малко важна! аз например ходиа през седмицата защото имам свободно време, но също ходиа и в събота застото оби4ам да излизам ве4ер с при4ека!!!!
и да, имат много вазможности да изглеждат добре! но ги истърват нали! "вие" перфектните бг граждани не, "вие" сте перфектни! ха
ах и кажи на бащати 4е зависта и ло6иат вкус са грозно нещо!
4º книжарниците са книжарници, и те състо стиаха да фалират ако никои не купува6е, моиат кръг от приатели си4ки оби4ат да 4етат!или иска6 да ми каже6 4е в бг там 4ете куцо киораво сакато!
5º теб те ужасиава вси4ко защото повтариам не се наслъждава6 на живота, и 4есно казано позволи ми да се искажа, 4е дълбоко се съмниавам 4е не си се имала с българи тъи като Баленциа и циалата провинциа е първата в коиато с наи много българи се напълни! каква слу4аиност 4е не си се оказала в коиато и да е друга например! но както и да е! пък и за тва 4е си била с испанци..... без цоментар!
и последно каквото и да ми каже6 относно Испаниа и хората тук, винаги сте има6 отговор! надиавамсе поне да си го знае6 на изуст тва! просто защото не смиатам 4е си наи уда4ниат 4овек да я критикува! тъи като повтариам със теб вси4ко тук е сиво! задавала ли си си вапроса данеби да има6 ниакакъв паралелен проблем и със него си искарва6 злобата към тази прекрасна страна!
vivita Наоми кембал е велика, от малка го виарвам! и стра6но много ме кефи!

# 111
  • Мнения: 3 098
Марица ще те помолиа вобще да не се обръста6 към мен
Предполагам знаеш,4е о4аквам съЩото и от теб.

# 112
  • Мнения: 201
в предниат ми пост до колкото си спомниам не говорих предимно за теб, но ти маи се по4увства засегната и се обърна към мен(повтариам)! Wink
и до колкото знам има6 една циаааала тема да оплюва6 Испаниа в коиато и ниамам намерение да влизам така 4е там си се истъкваите колко сте велики българките в Испаниа(не вси4ки разбирасе!)!
поздрави на вси4ки

# 113
  • Мнения: 1 860
Ще помоля Дивиана да заключи темата.

Общи условия

Активация на акаунт