Дайте да ги разцъкаме...

  • 12 457
  • 113
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 860
...пустите чужденки. Грозни били, дебели били...са, са.  Mr. Green Аз от шотландките никак не съм впечатлена. Много малко са хубавите девойки, жени, които се поддържат, обличат стилно и са гримирани подходящо. Обаче останалите 99.9% бесни каки, излезли в петък вечер, да се напият, сбият и на...т, са меко казано дизастър в моите очи. Всички следват един и същи модел на поведение. Носят един и същи тип дрехи, досущ като табуретки на холова гарнитура и имат абсолютно цинично държание. Това за по-младите девойки. Жените на средна възраст пък, не знайно защо, винаги са облечени с трикотажни блузки тип "Трико Трявна" и панталон до кокалчетата с увиснала задница.  Thinking Сигурно ще да е висша мода. Не я разбирам нея. Най-ми харесва, когато се облекат спортно и удобно, и сложат супер модерна дамска чанта.  Shocked Сладурки. Бая има да се уча и усъвършенствам таланта така да се комбинирам.  Crazy

# 1
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 087
Те това са и англичанките. И май тук постоянна мода е дънки под пъпа и блузка над пъпа и между тях се подават при ката тлъста плът. Деколте пак до пъпа и обувки на бос крак. И това зиме, лете. За тях всичко е един сезон.

# 2
  • Мнения: 8 163
...пустите чужденки. Грозни били, дебели били...
Тука като гледам тези със смесена кръв, те са наистина много красиви. А белите са 98% или дебели, или късокраки, или с дупета като тави - кръгли и сплескани. Или всичко това заедно.

# 3
  • Мнения: 847
Те това са и англичанките. И май тук постоянна мода е дънки под пъпа и блузка над пъпа и между тях се подават при ката тлъста плът. Деколте пак до пъпа и обувки на бос крак. И това зиме, лете. За тях всичко е един сезон.
Niama kredor za tova samo da spomena che tazi moda e navliazla otdavna v BG i koito ne si e bil tuk otdavna ima da se chudi...i che koremcheto e na pchit i se pokazva po vsiacheski nachin...Sega niakoia da ne se zasegne ...ne sam kazala che balgarkite sa grozni... Peace
Za francuzoikite chte picha po kasno kato doide kredora.Samo da spomena che povecheto ot francuzite sa jeneni za chujdenki....i ima zachto .... Wink

# 4
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
Разсмяхте ме много Joy hahaha
За гъркините всички знаят, в лицата 90% са хубави, а в телата 99,9% са ужас, ниски, къси крака, големи дупета и най-важното- скрупули никакви. Ако е на мода въз къса пола, то тя се облича без значение дали ти отива ли не.
Истината е, че в Бг винаги съм се замисляла какво обличам, не защото съм дебела, а защото винаги има опасност покрай мен да мине мацка 1.75 с крак 1.50 и да се почувствам зле. Тук винаги съм от най-слабите и високите Wink.

# 5
  • Мнения: 1 110
Тук нямам наблюдения да са така дебели, но са просто огромни - високи, едър кокал, а и се третират равни с мъжете във всяко отношение (дори и в силово). А за модата т ова с голия пъп е и тук ама наи ми е кеф като метнат и по една пола върху панталона.

# 6
  • Мнения: 1 909
Ами, тъй де, "нашето магаре си е най-мъжко" - от българките по-хубави няма!

Оставям на Щрумфет да разправя за французойките, аз само да кажа, че винаги стилно облечени, обути и коафирани  са  мадамите над 60 годишна възраст.

# 7
  • Мнения: 2 292
zа нашите мога да кажа, че страшно ме драzни фолк манията и че ако не иzглеждаш като фолк иzпълнителка или манекенка , иzобщо на нищо не приличаш според общ. нение. Това съzдава страшно комплеси и то сред ученичките, които вместо да се научат да харесват естественото се боядисват в 8 клас....
Тук може да се чувстваш добре и ако си нисък и ако си висок , пълен или слаб  ...
Иzобщо не се притеснявам , ако край мен мине 
Истината е, че в Бг винаги съм се замисляла какво обличам, не защото съм дебела, а защото винаги има опасност покрай мен да мине мацка 1.75 с крак 1.50 и да се почувствам зле. Тук винаги съм от най-слабите и високите Wink.


а аz не иzглеждам така . На никой в същност не му пука как иzглеждам  Joy

# 8
  • Мнения: 6 167
ами 'италианките' ми допадат като визия, стил.
дебели няма. поне по моите разбирания за това  Wink
в задниците на жени не се заглеждам.
да си призная аз харесвам комбинацията 7/8 пухенка - долнище на анцунг- маратонки - кожена дамска чанта Laughing
виждам и много елегантни и стилни дами , което ме радва.
бабите са все с прическа тип 'каска', но им се кефя  - и те спретнати, елегантни.
та така. няма правила, май.
това, което не ми допада са тинейджърите - разпасана работа. преливат от меса. с тия голи раздрусани кореми, пиърсинг и неадекватно поведение...
но аз по принцип мразя тинейджъри, така че може и да не съм права.

# 9
Тук може да се чувстваш добре и ако си нисък и ако си висок , пълен или слаб  ...



 Peace

Lennie, ние си пием кафето в обедната почивка до едно училище (съответно тогава и те излизат в почивка)... та съм направо в шок... явно остаряваме  Shocked

иначе предпочитам да излеса с една яка кака англичанка, да се напием и да се сбием, от колкото с някоя фиданка да хрупам марули  Mr. Green

този сезон май модата е: отваряш гардероба взимаш квото напипаш, слагаш си го излизаш  Laughing

бабите, верно са много стилни, но на мен би ми било скучно да се обличам 40 години по един и същи начин  Thinking

# 10
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Всеобщо мнение е че немкините са дебели и грозни. Нооо тук където съм аз - Дюселдорф - ми нема такива животни - даже бих казала са си много хубави, и са слаби, и ми харесва стила им - спортно елегантен абе стават. Не че си няма изключения - има и то големи китове съм виждала, ама тези плондери дето ги виждаме по нашто море не са тука от нашта провинция. Обаче мъжете - немците - са живата отврат - ами гадят ме тия хора, едни розови, гнуснички.....но да се върна на жените Laughing Тук понеже има ужасно много чужденци - в Дюселдорф всеки 6 е чужденец и може да се се миксирали и за това да са се очовечили, знам ли ги, но като цяло са симпатяги. ААА и има и още нещо, много са ми смешни - понеже искат да са с тен и се мажат с най-тъмния номер фон дьо тен и става много смешно - черно лице с бели ръце Laughing Laughing - ама кво да ги правиш - мода Grinning

# 11
  • Мнения: 508
Е хайде сега-такива били ,онакива били.Идвайки преди 5 години и аз страдах от манията,че българите сме най-великата нация и сме най-красиви.Да,ама не.С течение на времето разбрах,че и тук има много красиви жени-с добра визия,с вкус облечени.Като % са много повече от "мърлячките"тук.По статистики Б-я е на второ място по затлъстяване сред младите.Не само тук има дебеланки ,носещи блузки над пъпа.И в Б-я го има тоя феномен.Това лято се нагледах на "изгъзици" в облекло и грим и начин на поведение не само в родния ми град Бургас,но и на много други места.За инфо-обличала съм се с блузки над пъпа и прашки ,подаващи се изпод дънките преди повече от 10 години.Модата е един безкраен кръговрат.Всичко модерно,преди години пак се връща.За възрастните жени тук съм възхитена как се обличат.Говоря за жени над 60 години.Чисти,спретнати,винаги с добре оформени прически.За третата възраст съм останала със същите впечатления и от Гърция.И там съм виждала както разпасани,така и добре изглеждащи млади хора.На мен ми допадат девойките тука,облечени в спортно екипче и с някоя малка,семпла чантичка под мишница.Всичко е въпрос на мироглед Peace

# 12
  • Мнения: 992
Мен пък ме кефят, че всеки се облича както си иска и не им пука какво ще кажат другите. Докато в Бг всеки те оглежда от глава до пети, колко ти струва чантата и маркови ли са ти дрехите.
Това дето им излизат тлъстинките не е много приятно за гледане, но що пък да се комплексира момичето и тя иска да покаже малко корем  Mr. Green Вече изобщо не ми прави впечатление.
Но за жените в по- напреднала възраст също съм забелязала, че много се поддържат, гледат си спокойствието.

# 13
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
ами 'италианките' ми допадат като визия, стил.
дебели няма. поне по моите разбирания за това  Wink
в задниците на жени не се заглеждам.
да си призная аз харесвам комбинацията 7/8 пухенка - долнище на анцунг- маратонки - кожена дамска чанта Laughing
виждам и много елегантни и стилни дами , което ме радва.
бабите са все с прическа тип 'каска', но им се кефя  - и те спретнати, елегантни.
та така. няма правила, май.
това, което не ми допада са тинейджърите - разпасана работа. преливат от меса. с тия голи раздрусани кореми, пиърсинг и неадекватно поведение...
но аз по принцип мразя тинейджъри, така че може и да не съм права.


ми аз Ше взема да се разходя по твойте места  newsm78
въобЩе не ги намирам за хубави италиянките, сигурно заЩото като дойдох си представях, 4е по улиците само разни високи елегантни и с красиви лица Ще виждам (сега не ме питайте заЩо, малка съм била явно Rolling Eyes Embarassed).
После се оказа, 4е метър и 60 се смята за висока. Конструкцията им като цяло е кофти_къси крака, здраво дупе и малки гърди, лице мноого рядко неЩо свястно (ужасни носове Twisted Evil)  Rolling Eyes.
ОбЩо взето за 17 години, само един брой готина мацка познавам.
Оба4е в блока ми има 2 дами, 40 год. и кусур, страШно поддържани и супер изглеждаЩи (надявам се и аз като тях Wink), но мъж ми съЩо казва, 4е са изклЮ4ение. Пак той казва, 4е обЩо погледнато толкова хубави жени колкото в центъра на София не е виждал (оставяме настрана грим и облекло, то пък има си хас с възможностите тук да не са добре обле4ени). А, и настрана центъра на Милано, където може да се видят супер мацки, явно манекенки, със сигурност не италиянки  Laughing.

Нали тази тема е за клЮ клЮ, не да се съдим или да си повдигаме само4увствието "колко сме красиви ние българките" Mr. Green

# 14
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 087
Абе, Арлийн, къде ги видя тези хубаво облечени жени, че и с вкус?! Ако по-малко от 5% що годе добре изглеждащи жени е много, не знам с какви очи гледаш. И то в центъра на Бирмингам.
И аз си бях  лятото в България, но такова чудо като тук не видях.
А статистиките дето ги пишат са всъщност стъкмистики. То и тукашната преса пише, че населението е масово затлъстяло. А и не в България предприеха мерки на правителствено ниво за храненето в училищата.

Общи условия

Активация на акаунт