Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 25 ян. 2007, 08:51 ч.

Педиатри и бабини деветини?

• 1 466
  • 16
  •   1
Отговори
Здравейте мами!
Случвало ли ви се е педито да лекува децата ви с бабини рецепти?
Вчера една позната заведе бебето при педито,че леко прокашляло.Когато ми каза какво и е предписала останах втрещена. ooooh!
Казала и да му дава МЕД,смесен със сок от кромид и някакви други щуротий.И да му маже тялото с РАКИЯ!Забравих да кажа,че бебето е на 4 месеца.
Ако имате и вие такива случки ,моля споделете.Чудя са,дали това е масово явление при педитата или е единичен случай?

# 1
Не ми се е случвало, но ако лечението е адекватно, нямам нищо против.

# 2
  • Варна
МЕД на 4 месечно бебе  Naughty На бебета под 1 година не се дава мед. А и за ракията съм против.
Моята педиатърка ни е изписвала при настинка да мажа гърдичките и табанчетата с мед и чисто масло, но само като мазило.

# 3
До сега не ми се е случвала подобна щуротия.......... Crazy

# 4
  • San Diego
Чудя се кога българските лекари ще започнат да се държат адекватно newsm78

# 5
Не.Единственото по-нетрадиционно,което педиатърът на дъщеря ми е казвала да правя,е да насоча струята на сешоара (включен на най-слаба степен и от подходящо разстояние) към носа на хлапето,а също и към ушите и при хрема и настинка.Разбира се,не смятам това за бабина деветина (всъщност дали може да се употребява в ед.ч. Thinking ).

# 6
  • София
Не, не ми се е случвало. Бабите така да се каже въобще не обичат нашия педиатър и мнението му е коренно различно от всички тези бабини дивитини и методи.

# 7
  • Бургас
Не ми се е случвало, що за педиатър ще предпише мед  ooooh!

# 8
Мед се дава след годинка.
Не ми се е случвало да получа подобен "съвет" Crazy

# 9
  • днес тук, утре там...
Peace
И на мен не ми се е случвало, но пък  станах неволен свидетел как нашия педиатър "предписа" на едно бебе компрес на гърдите със ракия и брашлянови листа  Sick  , като с това трябваше да се излекува кашлицата му Sick

# 10
  • Русе-Враца
 #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy Sick Sick #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Cussing out #Cussing out

# 11
  • Пловдив
Peace
И на мен не ми се е случвало, но пък  станах неволен свидетел как нашия педиатър "предписа" на едно бебе компрес на гърдите със ракия и брашлянови листа  Sick  , като с това трябваше да се излекува кашлицата му Sick

Божееее, какви са тези работи? В последния брой на сп. Моята бременност един от консултантите им, реномиран педиатър, отрича тотално "разтривките" със спирт /тук включвам и ракия/ до 6 годишна възраст! Същото важи и за даването на мед на дете под годинка!

# 12
  • София
 #Crazy а пък ако му даде  и греена ракийка съвсем ще го излекува. тия педита са за #2gunfire

# 13
  • Откъм Варната
Боже ужаст #Crazy

# 14
  • Букурещ
ха ха, само ако знаете как ме забавлява тази тема, голям смях, отдавна не са се събирали толкова бисери на едно място. Mr. Green

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт