Оборудвах крадците на коли

  • 2 420
  • 34
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 426
с две детски столчета, нови зимни гуми, и хубава колица. Ей не мога да я прежаля, защото сега най-много ми трябва.

# 1
  • Мнения: 1 492
Съжалявам.
Обади ли се в полицията?

# 2
  • Мнения: 505
Много съжалявам за случилото се. И аз съм им част от снабдителите за съжаление.  ooooh!

# 3
  • Мнения: 52
Много съжалявам SadСтискам палци полицията да се размърда..

# 4
  • Мнения: 1 426
каква полиция, какви 5лв, просто още една кола за официалната статистика

# 5
  • Мнения: 920
Чувала съм за застрахователни компании, които ти дават кола, докато ти я намерят или изплатят. Не у нас.

# 6
  • Мнения: 1 418
Съжалявам!А застрахована ли е?

# 7
  • Мнения: 5 370
Ако е застрахована, особено при БУЛИНС, мисля, че няма да имаш проблеми. Не съм рекламен агент на компанията, но фирма, на която са били крадени служебни коли, си ги е намирала. тоест, са и ги връщали. според мене крадците са били съблазнено от столчетата, за жалост, наистина ти съчувствам и разбирам как се чувстваш, особено с 2 деца. Tired ooooh!

# 8
  • София
  • Мнения: 1 320
Съжалавям за случилото се. Преди 10г. ни откраднаха колата от гаража, не беше застрахована, тогава все още навлизаше застрахователния бизнес в България. Първото нещо, което направихме е да отидем в полицията. Там писахме, писахме, писахме и накрая полицая ни каза "ако ви се обадят за откуп и имате пари да си я платите ще си карате пак колата".  Shocked Намерихме връзки и си намерихме колата срещу 3.500 марки, условието на крадците бе да си я застраховаме във ВИС и да отидеме да кажеме в полицията, че сме си я намерили на следващата сутрин пред нас. Колата трябваше да ходиме да си я приберем в едно село, на връщане ни спряха на карулката на Горубляне, проверка и ни пуснаха. Колата бе обяване за национално издирване, но полицая, който ни спря въобще и не обърна внимание. На следващия ден отидохме в полицията да изпълниме изискванията и знаете ли на какво ни накараха да се подпишеме в полицията - на това, че те са ни намерили колата! ooooh! Мой съвет не разчитай на полицията! Дано имаш читав застраховател и успеят да я намерят или поне да ти я изплатят!  Peace

# 9
  • Мнения: 4 417
Малее ужас!Дано имаш късмет и я намерят.А застраховка?

# 10
  • Варна
  • Мнения: 1 180
No comment ooooh!

Mаниачка, много съжалявам. Ако ви се обадят за откуп, какво ще решите?

# 11
  • Мнения: 1 426
 тия от полицията ме мотат цяла седмица за бележката и ми губят времето.
Двете детски столчета са последното нещо което ги е поблазнило. Кой краде цяла кола заради някакви столчета.
На всичкото отгоре тия от РАПАС са пълни измекяри.
Ако я продавах щях да и взема малко повече парички отколкото от застраховката, ама късмет какво да се прави.
Какъв откуп. Аз ако бях на тяхно място бих я продала вместо да се занимавам с глупости.

# 12
  • Мнения: 5 622
Съжалавям за случилото се. Преди 10г. ни откраднаха колата от гаража, не беше застрахована, тогава все още навлизаше застрахователния бизнес в България. Първото нещо, което направихме е да отидем в полицията. Там писахме, писахме, писахме и накрая полицая ни каза "ако ви се обадят за откуп и имате пари да си я платите ще си карате пак колата".  Shocked Намерихме връзки и си намерихме колата срещу 3.500 марки, условието на крадците бе да си я застраховаме във ВИС и да отидеме да кажеме в полицията, че сме си я намерили на следващата сутрин пред нас. Колата трябваше да ходиме да си я приберем в едно село, на връщане ни спряха на карулката на Горубляне, проверка и ни пуснаха. Колата бе обяване за национално издирване, но полицая, който ни спря въобще и не обърна внимание. На следващия ден отидохме в полицията да изпълниме изискванията и знаете ли на какво ни накараха да се подпишеме в полицията - на това, че те са ни намерили колата! ooooh!  Мой съвет не разчитай на полицията! Дано имаш читав застраховател и успеят да я намерят или поне да ти я изплатят!  Peace

Е, не може да даваш такъв съвет  Stop Още повече, че случката, която ти разказваш е отпреди 10 години, а тогава сигурно и полицията не е била полиция, а милиция още... (разбира се се шегувам...)


Ако колата е застрахована и има пълно каско, не би трябвало да има проблем при застрахователите.
А и дори и да нямате вяра на полицията(което е напълно неуместно), трябва да подадете жалба и да се задвижат нещата  Peace

# 13
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Отвратително... Поне пред столчетата ли не се замислиха...  #Cussing out
И ние 2 пъти сме оборудвали същите със същото  #2gunfire. Едната кола я гепиха с бебешка количка в багажника. Нямам думи... отвративелно  Sick

Маниачка - може да ви пратят евентуално емисар и да водите преговори за връщането на возилото с/у определена сумичка. И през това минахме с едната кола...  ooooh!

# 14
  • Мнения: 1 418
Ако е застрахована, особено при БУЛИНС, мисля, че няма да имаш проблеми. Не съм рекламен агент на компанията, но фирма, на която са били крадени служебни коли, си ги е намирала. тоест, са и ги връщали. според мене крадците са били съблазнено от столчетата, за жалост, наистина ти съчувствам и разбирам как се чувстваш, особено с 2 деца. Tired ooooh!
На тази компания колите не ги крадат(или поне се замислят),но пък бързо ги намират и ги връщат.Незнам на някой досега да не са я намерили.

Общи условия

Активация на акаунт