Бебе и алкохол.

  • 8 678
  • 103
  •   2
Отговори
# 60
  • в Низината
  • Мнения: 705
Аз познавах една майка, която даваше бира на дъщеря си още от 4-месечна и го смяташе за напълно нормално. Даже и се виждаше странно как можело аз да не съм давала на сина си!? Хора всякакви!!!

# 61
  • Мнения: 474
Пускам темата, защото днес спорихме с едни други майки. Едната си давала бира на детето, което е на 9 месеца. Според тях нищо им нямало на децата от бирата, защото било само една капачка, а ракия можело да си близват като им топнели с пръст. Shocked
Моля???????  doh
Ами що не вземе да му даде да си дръпне и от цигарата...... smile3527

# 62
  • Мнения: 342
Що за въпрос.....?И от къв зор да давам на детето си алкохол....

# 63
  • София
  • Мнения: 581
Толкова е странно това,че дори си помислих ,че се шегуваш.Категорично против съм Peace

# 64
  • Мнения: 4 406
свързано е с бабиният фолклор за спокойно спящото дете, което яло попара от вино и хляб, предполагам...
винаги съм била против.

# 65
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Даже и се виждаше странно как можело аз да не съм давала на сина си!?
Shocked #Crazy Shocked

# 66
  • Мнения: 311
За мен алкохол и бебе са несъвместими неща.

# 67
  • Мнения: 272
Въобще не ми е чудно. Мойта племеница е същата, на 2 години е  и й дават и биричка и кафенце, и даже са горди че детето им кавало Моля и е много социално, а мойто без бира и кафе е срамежливо. Ама да си гледат работата, ще има да пие бира и кафе като порасне, сега НЕ!

# 68
  • Мнения: 423
Като бях бременна не пиех, сега кърмя и си позволявам само бира от време на време. Но да дам алкохол на дете....нямам думи! Shocked
Вярно, че едно време са давали винена попара, но все си мисля, че затова има прогрес, информация и такива бабешки глупости е редно да не се следват.
Все пак всеки сам решава, но аз на моя син не бих му дала нищо, което може да е рисково за здравето или развитието му сега и за в бъдеще!
Хубаво, но ти незнаеш ли, че когато кърмиш е много, много пъти по-важно какво пиеш и ядеш, отколкото докато си бременна? Какво значи това да даваш алкохол на детето си? Едва ли някой го прави, а това да дадеш да си близне малко пяна от чашата ти с бира няма нищо общо и аз самата съм го правила и ще продължавам Hug

# 69
  • Мнения: 2 910
Това е ненормална работа Shocked

# 70
  • Мнения: 145
Егати абсурда-нямам думи!

# 71
  • Мнения: 423
За кое по-точно говорите, че е абсурд, че неразбрах?

# 72
  • Мнения: 4 717
аз пък веднъж на една опашка слушах майки да се разправят за "безотказен лек с/у колики" - смяно кафе, по 1 лъжичка щом бебето започне да плаче ooooh! #Crazy

братовчед ми като бях малка разказваше как в първи клас баща му го учил да носи ракиена чашка на рамото си, а после да я глътне на екс, това беше голяма хвалба, че се справял в очите на баща си #2gunfire

# 73
Не бих и дала алкохол!

# 74
  • София
  • Мнения: 4 588
И аз не бих дала естествено. Naughty

Общи условия

Активация на акаунт