Диета на Пиер Дюкан - 8 част

  • 22 562
  • 453
  •   1
Отговори
# 30
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 419
Тани   Hug

За изварата - аз си купувам обезмаслена на Мероне ( пакетирана като саламче Simple Smile ). Много ми е вкусна  Heart Eyes

# 31
  • Мнения: 900
Добър ден сладурки! HugАз таз сутрин доста поспах,събудих се в 10.30 Embarassed.Затова се включвам едва сега.След снощното издевателство,което си спретнах върху собственото тяло оживях Mr. Green
Танче, при мен това стоене в къщи си е ежедневие . Rolling EyesИзкушенията са непрекъснато,но аз едва сега ,след като достигнах желаните от мен килограми(може и още някое килце разбира се)започнах по малко да им се отдавам.
PосиHugаз също много я харесвам тази на Mероне ,страхотна е .От нея винаги си купувам повечко ,защото не се намира във всеки магазин.За съжаление повечето производители ,не упоменават на етикетите състава и това дали е кашкавалена  изварата или не човек трябва да гадае. newsm78Тази ,която я споменах по-горе освен ,че е обезмаслена ,друга информация за нея не мога да ви дам.Кога ли наистина ще влезем по някои стандарти в Европа ?  ooooh!За сега  лек,успешен и слънчев ден.

# 32
  • Мнения: 4 447
Мероне, значи, ще о запомня и ще потърся.

Лу, пък аз съм си в къщи само в събота и неделя. И взех яко да готвя, за повече дни, защото се оказа, че въпреки, че имаме баба в къщи, децата ми ядат сандвичи  smile3514 , че е по-лесно! Това са "елементите", дето споменах преди време. Оказва се, че не съм само с две деца в къщи, и честно да си кажа, никак, ама никак не ми действа добре на нервите. Опитвам се да съм великодушна и добра, смятам, че го постигам, при това наистина съм създала някакъв мир и уют в къщи, но всичко е за моя сметка и почва да ми понатежава. Няма да се отплесвам, то кой ли си няма проблеми. Имам си цел - идеалното тегло! И да сме живи и здрави всички! Hug

# 33
  • Мнения: 900
Танче Hug определено ти съчувствам за тез елементи. Rolling Eyes Heart Eyes Сигурно и ако аз ги имах около мен ,досега щях да почна ква и да е работа(семки щях да продавам ,ама  вкъщи не бих седяла). Mr. GreenОтносно готвенето -имам чувството ,че ако могат и мен ша изядат... #Crazy newsm22.Сандвичи ядат само на закуска обаче ,щото.... bambamТази  извара,я купувам от "Хит" -Mладост и още един супермаркет "Дар"- пак в тоз квартал.

# 34
  • Мнения: 2 950
Момичета, имам нужда от силна подкрепа! След дъъъъъълга почивка, помотване и почесване тук-там, най-сетне реших, че вече не мога да понасям това задържане и искам да тръгна поне малко надолу. Имам да изравнявам постигнатите си резултати и после дай Боже да мърдам лентата надолу. Та.... от утре започвам стриктно всичко от начало. Започвам с ударен режим - мисля поне 5 дни, пък ще видим до колко ще го докарам.
Хайде сега подкрепата, че волята напоследък хич я няма, а много ми се слабее.  Hug

# 35
  • Мнения: 4 447
Деска, с теб сме! Нима се съмняваш? Всеки има моменти на разколебаване, на безверие... Давай смело, и аз съвсем скоро се отърсих от едно "заспиване на лаврите"! Е, похвалиха ме всички, спряха да го правят - време е пак да привлечем вниманието, а! Давай, аз вчера приключих с ударния. Понеже не може да се каже, че съм излизала от режима, бях само -1 кг, но много се надявам да тръгна пак надолу, не като охлюв!
 Hug

# 36
  • Мнения: 2 950
Танитка, благодаря  Hug

# 37
  • Мнения: 900
Деска! HugДавай ,само така  newsm10-според мен 5 дни ударни  ще са ти  напълно достатъчни,но ти си знаеш най-добре. smile3521
Като започнат килцата да се топят  и някак си настъпва едно успокоение и човек си казва ,че може малко да си позволи някое и друго залитане встрани .И започват застойните процеси или ,което е още по-гадното обратното качване ,ако не знаеш кога да си поставиш спирачка на събудилото се в теб желание за въглехидратни изкушения.Говоря от позицията на лични преживявания-разбира се.Затова мотивацията и психотренинга трябва непрекъснато да се подклаждатспоред мен.  love001
Аз бях изрядна днес ,карах го смесен ,а от утре почвам 3протеини-4 смесени.Водата я докарах днес до 4 литра. #Crazy

# 38
  • Мнения: 4 447
Lу, сова такава!
Пак си будна по нощите!
И аз така, ама няма нищо за гледане по ТВ и май ще си лягам. Хайде, лека нощ! Laughing

# 39
  • Мнения: 900
Танче! Hugимам нужда от мъжка коафьорка за три броя мъжища,единия много капризен ша знайш,че само мацки са му в кратуната... smile3537 JoyПописах и в другата тема и край лягам да поспя.. smile3524

# 40
  • Мнения: 4 447
Втора машинка купувам вече, Лу. Първата сдаде багажа след 10 год. експлоатация. Мойте поне все още не са с големи претенции. Отгоре на 12, отстрани и отзад на 6 и готово! Ако им вземах пари - ехеййй... щях да съм купила какво ...пак нещо за тях! Laughing

# 41
  • Мнения: 84
Добро Утро мацки Наминавам да ви пожелая усмихнат ден и успешна нова седмица със свалени килца   bouquet

# 42
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 419
Добро утро красавици   bouquet
Деси , с теб сме винаги  Hug В крайна сметка ти си тази , която ни надъхваш за спазване на режима   bouquet

Танитка в тази темичка искам да ти кажа едно ГОЛЯМО "БРАВО " за свалянето и за удържането на "фронта " от неприятеля "изкушение "
Лу и на теб  smile3501 за волята и най- вече ината ( щото то без това не може ) за продължаването на ударните фази . За съжаление аз не мога да издържа повече от 2 дена  Embarassed ударни. Но пък и вече си задържам .
Лека седмица ви желая   bouquet

# 43
  • Мнения: 900
Добро утро готини дюканки! Новата седмица нови килца да ви донесе thumbsup -надолу разбира се Mr. Green.Аз сутринта пак палачинки ръфах,тоз път какао малко вътре сложих.
Pоси, Hugкато са ми слаби ангелите и не гледам какво точно ми влиза в устата ,така ще е с тез ударни дни.Аз се поуспокоих ,че съм свалила основните килца ,за които толкова плачех,ама пуста лакомия ще ми се  още 2 да си отидат,да си оставя мъничко резерва... newsm48 Това е за сега ,по късно пак ще се ява при вас 55 Scatter

# 44
  • Мнения: 3 360
Добро утро !И от мен-лека  и "отслабваща "седмица!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт