Зима иде и се застудява, СЕПТЕМВРИйско сърчице ме сгрява!!!

  • 17 254
  • 280
  •   1
Отговори
  • София,
  • Мнения: 150



Ето ни и нас - Септемврийки 2007!
Вече сме 58 майки, но чакаме 59 бебчета!!!  Wink
Най-много бебчета чакаме на 11.09.!


Чакащи дата за ТЕРМИН:
 - хайде момичета казвайте термините?!?!?!

    preggo  bojo3003 (Нина) – 25 г., второ дете
    preggo  muna33, Бургас, второ дете
    preggo  shushi, 28 г., Бургас, първо дете
    preggo  кукла, 33 г., второ дете
    preggo  kerilain
    preggo  vasq, 27 г., Пловдив, първо дете
    preggo  мама Галка, второ бебе
    preggo  printy, първо дете
    preggo  cherry spa, Варна, първо дете
    preggo  juju42, София, първо дете
    preggo  ri6i,
     
01.09.2007г.

     preggo  kali, 27 г., София, второ дете 
     preggo  Tiarra, 28 г., София, първо дете

02.09.2007г.

     preggo  mileta, 28 г., второ дете
     preggo  FEMININE, 25 г., Варна, първо дете
     preggo  bebe to,  Русе, първо дете

03.09.2007г.

     preggo  Hellche, 24 г., първо дете
     preggo  mackomacko, 25 г.,София, първо дете
     preggo  Анири, 26 г., София, първо дете

04.09.2007г.

     preggo  In4, 31 г., второ дете


06.09.2007г.

      preggo simona_666, 28 г., първо дете

07.09.2007г.

      preggo  tic_tac, 26 г., второ дете

08.09.2007г.

     preggo nadiq, 24 г., първо дете

09.09.2007г.

      preggo ani-bani, 23 г., Варна, второ дете
      preggo vinty, 28 г., София, първо дете
      preggo dida76, 31 г., Плевен, първо дете

11.09.07г.

      preggo St.Anger, 28 г., София, първо дете
      preggo alis11, 35 г., Варна, трето дете
      preggo Beni4, 31 г., София, второ дете
      preggo miss_mimi, 26 г., Бургас, първо бебе
      preggo Inna, 30 г., Кърджали, второ дете
      preggo Samira,25 г.,  второ дете

12.09.07г.

      preggo  thumbalina, 27 г., София, второ дете
      preggo  Silvia N, 24 г., Варна

13.09.07г.

      preggo  Snejana_G, 31 г., Пирдоп, второ дете
      preggo  кокошчица, 32 г., първо дете

14.09.07г.

      preggo zlo, 24 г., София, второ дете

15.09.07г.

     preggo  Mari_Pz, 30 г., Пазарджик, първо дете
     preggo  heureuse, Монреал, Канада

16.09.07г.

     preggo  trex, 24 г., София, първо дете
     preggo  mum, второ дете

17.09.07г.

      preggo kalaka, 25 г, София,  първо дете
      preggo T  , София

19.09.07г.

     preggo  marina_79, 27 г., Русе, първо дете

20.09.07г.

     preggo  leliche, 28 г., София, първо дете

21.09.07г.

     preggo  titinka, 23г.,
     preggo  silverarrow, Първо дете
     preggo  Sara 01, 21  г.

22.09.07г.

      preggo gia_fire, София, първо дете
      preggo Лилита, София, второ дете



23.09.07г.

     preggo  berina , Варна, 30 г., второ  дете
     preggo  Гретхен, Плевен, 40 г., второ  дете

25.09.07г.

     preggo boryana_n, 25 г, Попово, второ дете

26.09.07г

     preggo  Karen, 31 г., София, трето дете
     preggo  Мишока, 25г., второ дете
     preggo  Ваня,  26г., второ дете 

28.09.07г

     preggo  katrin7 , 29 г, първо дете
     preggo  dona_78, 28 г, първо дете

Очакваме с нетърпение още попълнения!   



Нашите зодии:
Риби: zlo (21.02); dida76 (21.02)
Овен:  Inna (14.04); katrin7 (01.04);kali (06.04)
Телец:gia_fire (18.05);cherry spa(24.04); juju42 (12.05); Silvia N (20.05)
Близнаци:boryana_n;
Рак:Мишока (29.06); leliche
Лъв:Анири; Гретхен (02.08)
Дева: mileta (17.09);кокошчица (21.09);FEMININE (02.09);
Везни:St.Anger ;samira; dona_78; Snejana_G (10.10)
Скорпион:mum
Стрелец: Beni4 (25.11.);vinty (14.12.); Лилита (11.12.);silverarrow
Козирог:schuschi (18.01)
Водолей:  Ани Бани (28.01)

               
     smile3509 Снимки на мами септемврийки
      Потребител:  septemwri
      Парола: 2007
                           

 
Линкове към старите ни и активни теми:
Септемврийска мама сърчице ще види скоро на екрана
Има ли вече мами чакащи бебче септември 2007?



Чакащи заглавия:
Вече всяка СЕПТЕМВРИйска мама си видя бебока на екрана!!!  (от Beni4)
Чакаме СЕПТЕМВРИ с нетърпение - бебчетата си да гушнем с умиление!!! – (от Анири)
Ето Пролет Идва,Наближава-Нашето СЕПТЕМВРИЙЧЕ ще Започне да ШАВА!!! – (от ani-bani)
Първите снежинки прехвърчат над земята, а бебе СЕПТЕМВРИЙЧЕ в коремчето се мята  (FEMININE)

Последна редакция: ср, 07 фев 2007, 10:09 от Beni4

# 1
  • София
  • Мнения: 242
Честита ни нова темичка. Аз да кажа, че и аз направих същата темичка, и понеже не можах да я изтрия  Embarassed /дава ми грешка/ ще си стои така полу-празна  newsm78. За протокола съм зодия везни. Hug Моля  Beni4 да не ми се сърди.

# 2
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
чЕСТИТА НИ ТЕМИЧКА МАЦКИ
Днес се чуствам много зле.Неможах да спя.В 4 часа сутринта се събудих и гърлото ме заболя.Цял ден смуча прополки-и като за капак вечрта ми стана толкова лошо че едвам седях на краката си.Толкова лошо не ми беше ставало никога.Поне не повръщах. smile3501.
За протокола аз съм зодия Водолей-в неделя съм рожденничка.  love001
И аз се чудя на тез лекари да ви кажа-как може да им дават да практикуват.То това са изроди бе.И се чудя как все на мен се случва.С предната бременност не попаднах на лекар сега пак ново двайсе.Направо кошмар.НО слава богу всичко мина благополучно и си имаме тупкащо сърчице. Two Hearts
Не можах да отскубна очи от екрана направо да гледам сърчицето как бие.Лошото е че като ме преглежда ми каза че имам кисти на яйчниците.И че трябва да се махнат-но з атях ще мисля после .Всичко да мине ОК .Аз отивам да се мъча да хапна.
Момичета и мен май ме хваща грипът.Наболява ме гърлото а това е лошо-много лошо. RageНа болните пожелавам бързо да се оправят.Аз се моля само да не ме докопа грипът smile3506
цунки от мен.
Ами тези който са болни ако са на работа да си вземат болничния и вкъщи yu5

# 3
  • Мнения: 419
Здравейте,милички!Аз няколко дена не мога да се добера до компа.Мъжо го беше окупирал да гледа китайски и японски филми.И днес едва се докопах и не мога да ви изчета!Много ни е хубава новата темичка!
Ина, другия път като ходим до Хасково,мислим да отскочим до Перперикон или до Асеновград,че и ние имаме роднини там,така че може и с теб да спретнем една срещичка.  bouquet
Alis11,Beni4,Ani-bani,simona 666,Innaчестито тупкащо сърчице! Two Hearts Много се радвам за вас,милички!Ех,че нямам търпение и ние да чуем вече нашето! Praynig Аз за сега мога само да ви се похваля,че бях при доки и той потвърди,че съм бременна в 5г.с. и два дни.За сега се вижда само гестационното сакче,след две седмици пак съм на преглед да видим ембриончето и надявам се тогава да чуем и сърчицето!Доки много ми се зарадва и каза че тоя път ще ме следи изкъсо и вярва че всичко ще е наред!
Добре дошли на новите майчета-Vasq,мама Галка,printy,cherry spa,juju42,gia fire,simona 666 Желая ви леко бремеене и само хубави емоции през следващите месеци!
Matsa80,стискам палци всичко да е наред! Hug
Лекар вечер на всички!Аз пак закъснявам за работа!Целувки!
 newsm51

# 4
  • София,
  • Мнения: 150
Здравейте мацки,

Искам да се извиня на St.Anger , защото казах, че няма да се справя с новата тема, но етървичка ми помогна - дооооста (около 99% тя  я направи) и аз взех и я записах!
Радвам се че ви е харесала, но тя все пак си е патент на St.Anger   - мила другата тема е твоята!
Ние бързо я пълним, така че няма да е много далече смяната!!!
На болните стискам палци да се оправите, и ми стискайте и аз де не се разболея че моя малчуган се разболя!
Ако ме видите с маска на лицето - горкото дете се чуди какво става!?!?
Попитах моя доктор и той каза , че няма нищо страшно за бебето, но много трябва да се внимава с температурата, трябва да се свали веднага!

На всички кихащи бързо оздравяване!
На всички здрави - останете си здрави!!

Последна редакция: чт, 25 яну 2007, 22:51 от Beni4

# 5
  • Мнения: 100
И аз да се запиша в новата темичка,която като гледам добре започва и е много приятна,само дето с този януарски грип много ме стряскате... ooooh!Желая ви по-бързо оздравяване на всички,които се чувствате зле.И се надявам мен да ме прескочи... Praynig
За протокола-зодия Близнаци съм,на 25г.,в очакване на второ бебче Joy
За днес-толкова,че нещо се чувствам отпаднала.Цял следобед се рових в темите за счетоводство,малкия пък беше много капризен около мен,и...така пожелавам ви приятни сънища и лек утрешен ден!!!!
 Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning
Много усмивки за всички!!
Аз се вясвам предимно вечер,когато Ники заспи,а това е след 22ч за мое съжаление.Винаги заспива късно,а моето лично време започва именно тогава....
До утре!! bowuu Stop

# 6
  • Мнения: 151
Здравейте, момичета! Присъединявам се и аз към вашата весела компания  Grinning! Днес най-сетне бях на лекар (тук не искат и да те погледнат преди 8-ма седмица) и видяхме бебчето и чухме едно бързо тупкащо сърчице - пулс 178  Heart Eyes. За протокола - терминът ми е на 04.09, това ми е втора бременност - имаме си едно малко съкровище - Вивиан на 21 месеца. На 31 години съм и съм от София, но за съжаление в момента не живеем в БГ. Това е засега от мен.
На всички ви пожелавам лека бременност, пазете се и Септември, живот и здраве, да гушкаме здрави и щастливи бебоци! Hug

# 7
  • Мнения: 240
Хайде и аз да се запиша в новата тема Simple Smile
Първо: Добре дошли на всички нови кандидат мами Hug
При мен няма нищо ново. Лошо не ми става и много се радвам, аз така бях и предната бременност. На болните пожелавам бързо оправяне. Аз си бих ваксина против грип през октомври и се надявам да не ме хване. Незнам до колко са ефикасни, защото за пръв път си бия такава.
Момичета, как сте с килограмите?  На мен още си ми стават всички дрехи, но съм махнала коланите от дънките, че взеха да ме стискат в корема. Като че ли малко съм напълняла, а е още толкова рано. Имам си и едно коремче сладко, но май не е от бебчо, а от хапване Embarassed
Лек ден и цунки от мен Wink

За протокола: от Козлодуй съм.

# 8
  • Кърджали, България
  • Мнения: 461
Здравейте и честита ни нова темичка! Браво, Бенич!
Много съжалявам за idiotova  Cry, но... Господ си знае работата - сигурно не му е било сега времето   bouquet
Добре дошла на In4, леко бременеене с нас  Hug!
Първо, да кажа за протокола, че съм зодия ОВЕН (гледам, че още няма никой там  Wink) - 14 април 1976 г. съм родена.
Електра, ще бъде страхотно да се запознаем на живо, може да ви разведем из Перперикон и други забележителности!
Аз още не съм болна, но детето ми вдигна снощи температура и забелязах две пъпчици  Shocked Веднага сложих маската, но ми беше толкова мъчно, че не мога да го гушна, като е болно  Cry Направо сърцето ме боли... И то, милото, каза, че ще е тъжно, докато се оправи и мама го гушне силно  Cry Добре, че баща му и баба му се заеха с него и го разсеяха... Цяла нощ спа спокойно, на сутринта нямаше нови пъпки и сега чакам да се върнат от педиатърката, та да разбера какво е... И смятам да звъня на док да питам за тия ваксини...
Целувам ви  Heart Eyes и пожелавам бързо оздравяване на болните, а здравите да се пазят и да ядат витамини!!!

# 9
  • София
  • Мнения: 197
Добро утро и от мен.
mileta - наистина май е много рано за коремче, но и аз си имам, хубавата страна е, че така таткото като си спре погледа на коремчето и става много мил  Laughing
За протокола - теле съм Simple Smile на 18.05.79 съм родена

Много съжалявам за idiotova  Cry Стискам палци всичко да е наред и скоро пак да се зарадва с хубави новини.
Не знам мамчета, но наистина в тези първи седмици не мога да се нарадвам явно както трябва на случващото, защото много ме е страх да не се събудя и да го няма бебо вече  Sad имате ли такива страхове...как се справяте с тях....

# 10
  • Мнения: 240
За протокола - теле съм Simple Smile на 18.05.79 съм родена
Дъщеря ми е родена на 18.05 Hug Много ми е интересно когато има съвпадения на РД.

# 11
  • Мнения: 64
Добро утро и от мен мили майчета, много миличка тема, наистина ме сгрява, St.Anger много хубаво си я измислила, а Бенич браво че с Верич сте успели да я направите. Бенич малко си се поувлякла и си ме вписала 2 пъти в списъчето - не че е лошо даже ми стана забавно и аз го искам толкова много бебчето сигурно телепатично съм ти предала това си настроение, милички пожелавам ви хубав ден аз едва ли ще мога да вляза днес повече тук.
А и добре дошли на новите мамчета и бързо оздравяване на болните, почивайте си повечко
А и за протокола съм родена на 24.04 - телец Grinning

# 12
  • На тавана. С Карлсон и Дребосъчетата.
  • Мнения: 434
Честита ни нова темичка!  bouquet Браво, Beni4 - с помощ, без помощ - резултатът е налице! Laughing Много хубаво попълнение си направила и в списъка - искам да се впиша като първата лъвица там - а лъвовете така да обичаме да сме първи...! Joy

idiotova, много съжалявам за загубата ти! А думите, които си отправила към нас - просто не знам какво да кажа... Надявам се да се решите на следващ опит - всяко дете заслужава таква силна, борбена и мъдра майка! Heart Eyes

boryana_n, историята с личната ти лекарка направо звучи като виц! Така си ги бранят направленията, че понякога не могат да се осъзнаят какви ги вършат! Shocked Радвам се, че не си се оставила да те изманипулира и че си взела това, за което си отишла в крайна сметка! Sunglasses

На всички, които малко са се разкихали, разкашляли, отемпературили желая съвсем бързичко оздравяване и не се бойте за бебчетата, те са защитени и всичко с тях ще е наред! Heart Eyes Inna, искрено се надявам, че детенце не е болно от шарка и чакаме всеки момент да ни зарадваш с добри новини! А дори да е болно, не мисли негативно - 2% страховита вероятност е нищо, а и е възможно ти въобще да не лепнеш нищо, дори да си в контакт със заразно болен!

Добре дошла при нас, In4! Ама вие, 31-годишните, от въздуха ли прихващате! hahaha Такава голяма банда се събрахте! Peace Лека и безпроблемна бременност ти желая и дано се чувстваш уютно сред нас! Heart Eyes

# 13
  • София
  • Мнения: 197
За протокола - теле съм Simple Smile на 18.05.79 съм родена
Дъщеря ми е родена на 18.05 Hug Много ми е интересно когато има съвпадения на РД.


Еее, страхотна дата  Grinning
Да ти е жива и здрава   bouquet ...за хубава и умна - не се съмнявам  smile3521

# 14
  • На тавана. С Карлсон и Дребосъчетата.
  • Мнения: 434
Beni4, пак загледах първия пост в темичката и много ми хареса това, че си дала линк към старата тема - много добра идея!!! Laughing Мисля си обаче - няма ли да е по-добре да има там линкчета към всички стари теми (без значение, че вече не са активни) - така ще можем по-лесно да стигаме до тях, ако ни се наложи да прочетем нещо от преди. Какво ще кажете? Simple Smile

А на cherry_spa се извинявам - моя е вината да бременееш за двама! Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт