Спрях да пуша

  • 3 670
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 079
Поздравления!   bouquet
От година и аз не пуша и се чувствам невероятно добре. Hug
Наред с другите положителни неща, открих, че имам около 60 лева, които ми идват в повече на месец и ги използвам единствено и само за себе си!  Blush
Съветвам те, само не посягай изобщо към кутията с цигари и не си мисли, че като не си пушила месец, да речем, можеш да запалиш само ей така, само една!  Naughty

# 16
  • Мнения: 258
   Поздравления!Аз съм бивша пушачка,бях силно пристрастена/около 30 цигари на ден/.След едно посещение на мой близък в реанимация,който вече не е сред живите и виждайки колко хора се борят за живота си на командно дишане излязох от болницата и смачках кутията си с цигари.Реших,че бавното самоубийство не отива на силен човек като мен и че детето ми има нужда от здрава майка/тогава имах само едно дете/.Вече съм майка на две деца,и двамата със съпруга ми не пушим и вече няма да се срамувам да им обяснявам за вредата от тютюнопушенето.От година и един месец съм ГОРДА непушачка.
   Моите съвети-не запалвай цигара,даже и да си 100%убедена,че ще е само една.Момичетата са написали какви са най-големите изкушения.
                          - споделяй с колкото се може повече хора,че си скъсала с една зависимост и демонстрирай гордост от това/ако запалиш ще се срамуваш от от толкова много хора/
                           -винаги ще се намери някой глупак,който да ти каже,че дядо му Иван пушил много,но доживял 90 години/игнорирай тези мнения,обикновено ги дават хора,които завиждат на волята ти/
                           - най-силния ти довод да не започнеш отново-Детенцето ти.То никога няма да ти повярва,че цигарите са вредни,ако ти самата пушиш и винаги ще има нужда от своята здрава и ухаеща на хубаво мама.
        Успех!

# 17
  • Мнения: 107
Поздравления!    bouquet Дано устискаш Hug
Аз ги отказах преди една година  и се чувствам прекрасно:)
Бях стигнала до три кутии на ден Embarassed

# 18
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Браво!  bouquet Продължавай в същия дух и ще се чувстваш чудесно!
Аз съм горд непушач вече повече от 6 месеца, а бях страстен пушач и не ми мърдаха 2 кутии силни цигари на ден в продължение на 12-13г.! Embarassed Сега като ми поиска някой стар познат цигара с гордост заявявам, че не пуша! Grinning

Успех! Peace

# 19
  • Мнения: 2 386
И аз се разболях е спрях да пуша...вече 4 месеца  newsm44
Успех на всички....трябва малко воля.
Аз пушех 8 години активно и успях.
Сега и дима ме дразни даже...

# 20
  • Мнения: 5 362
Най-голямото изкушение според мен ще е на някоя софра - ракийка, шопска, мезета  Laughing Успех в начинанието   bouquet
Вярно е.
Преди,когато ги отказах и аз, това обаче не можа да ме изкуши.Успех и на теб Peace

П.П.Пак пуша сега,но 5 мес. издържах.Пропуших заради голяма глупост,емоции и т.н.....Дано не направиш моята грешка.(Защото аз го отчитам като грешка.)

# 21
  • Мнения: 2 196
Браво!
Дано устискаш. Peace

# 22
  • Мнения: 3 453
Поздравления и успех!  bouquet

# 23
  • Мнения: 2 534
Поздравления!
Аз не пуша от 3 години и се чувствам супер Peace
И аз така
Това е най-доброто , което съм направила за себе си  Grinning
Аз ги отказах , след прочитането на книгата " Не пуша вече "

# 24
  • Мнения: 99
Браво  smile3501 smile3501 smile3501 smile3501
Зареди се с  smile3502

# 25
  • Мнения: 4 053
хайде и аз да се запиша към непушачки-новобранки,
от 11 дни не пуша,а и кафето спрях,че някак си без цигара не ми е сладко,
минах на пепси,
това ми е трети опит,първият път не пуших 3 години,
а втория 2 години и от глупост,точно по край софричките пак започвах,
та да видим и сега.....
стискайте и на мен палци Praynig

# 26
  • Мнения: 154
uspeh ti jelaia i az ne pu6a ve4e ot godina.kogato zabremeniah gi otkazah vednaga bez mnogo da se kolebaia

# 27
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Бравос на девойките!
И аз съм от групата на бившите пушачки.Всичко е в главата.Дерзайте. Peace

# 28
  • Мнения: 845
Браво! Поздравления и дано да е за винаги! HugАз не пуша от година и 4 месеца и се чувствам супер. Бях страстна пушачка повече от 13 години. Зъбите избеляха, а и вече кожата, като че ли е в много по-добро състоание. Трябва да издържиш на изкушението. Без да те лъжа- и сега ми се препалва, но аз се инатя за сега успешно. Само дето килцата станаха повечко...но с диетка ще ги стопя Wink

# 29
  • някъде там
  • Мнения: 1 466
И аз спрях да пуша,е от скоро,но съм твърдо убедена,че няма да бъда зивисим човек вече. Не искам дрехите ми да миришат на цигари и ... всичко останало. Това е положението, непушачка съм от 08.01.2007.
Пожелавам ти успех и не се поддавай. Peace

Общи условия

Активация на акаунт