От личен опит - Как се прави момиченце?

  • 26 037
  • 30
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 134
Здравейте на всички настоящи, бъдещи и кандидат майчета.
Тази седмица беше много тежка за мен - започна с големи надежди и очаквания  Praynigи завърши с още по-голямо разочарование Cry, но аз все пак не се отказвам. Naughty
В момента се радвам на едно прекрасно малко ангелче, но ми се иска още едно - ако може да е момиченце. Не ме разбирайте погрешно - много ще се радвам и на второ синче, но първото да ми е живо и здраво е мнооого палаво и просто незнам дали ще мога да се справя ако станат двама мнооого палави. Та така де, почнах да търся как се прави момиченце, ама нещо не им вярвам на тези таблици и темподобни newsm11. Така че ако някой може да ми даде съвет Grinning ще пробвам и после ще докладвам, че да пробвате и вие. Mr. Green

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
И момиченцата и момченцата се правят с сек...понякога и с много секс Mr. Green
Аз не вярвам на разни таблици или видовете храни, с които се храни жената. За това какъв пол ще е май най-големите виновници са хромозомите на мъжкия  Crazy

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 1 223
Дааааа подкрепям Херка с двете си ръце. Те момите ако ставаха по поръчка през последните 8 години да си я бях поръчала. Айде като рабереш да докладваш че ако пак мъжко излезе ще се  #2gunfire  Joy Joy Joy За поправителния да мога да опитам де... Embarassed

# 3
  • Мнения: 547
Ако преди овулацията сте правили секс и в теб са останали живи сперматозоиди които да дочакат яйцеклетката бебето ще е момиче.Обяснението е,че преди овулация средата във влагалището е по-кисела и сперматозоидите носители само на мъжки хромозоми не оцеляват.След овулацията средата във влагалището се променя и тогава всички сперматозоиди имат равни шансове.В крайна сметка пола на бебето е изненада за родителите.Важно е да е живо и здраво.Успех!

# 4
  • Мнения: 9 990
Както се прави и момченце LaughingВсичките таблици са измишльотини, не им се връзвай, чисто съвпадение ще е, ако се случи.Принципно наистина до някъде зависи от киселинна среда на влагалището, издържливост на спермитата, носители на Х или Y  хромозомата, но все пак, на първо място е природа, късмет, кой ще стигне пръв до яйцето.Комплексно е.Ако стане мъжко-може да си ги менкаме от време на време-аз ще  съм с две момичета Laughing

# 5
  • Мнения: 883
Мислите ли, че Господ би ни поверил такава отговорна задача като определяне пола на нашите бъдещи деца? Че ние така щяхме да прецакаме всичко, че отдавна да сме се затрили като цивилизация... То не можеш да си направиш семейното планиране както и когато искаш, а вие искате чак пола да определите предварително. Я се задоволете с това да го разберете няколко месеца по-рано. И това не е малко, все пак майките и бабите ни са гадаели за пола на децата си чрез поръсване със сол и други подобни щуротии.  Peace

# 6
  • Варна
  • Мнения: 134
Първо искам да благодаря на всички, които проявиха интерес и ми отговориха. Grinning
Специално за dididi и за всички други, които неволно по някакъв начин съм обидила или наранила - моите най,най - искрени извинения Embarassed, знам, че много от вас отдавна се опитват да имат дете и подобни глупави въпроси като моя ви дразнят, затова още веднъж - ИЗВИНЯВАЙТЕ!!!
Все пак мисля, че е нормално много хора да се интересуват от пола на бъдещите си рожбички, и темата беше по-скоро за забавление и разсейване от вечните въпроси и притеснения свързани с бременноста. Laughing
И така, ако някой иска да се позабавлява ще ви кажа едни изчисления, за които съм сигурна, че са се оказали верни за поне 50 бебчета, като единствения грешен резултат до сега беше моето синче(имайте впредвид обаче, че аз не съм много наред и цикъла ми е на 21 дни, а не като на нормалните жени)
 Вземат се в предвид датите на раждане на майката и бащата, както и месеца на зачеване, като теорията е, че кръвта на жената се възобновява през 3г, а на мъжа през 4, така че при който от двамата това е станало по-близо до месеца на зачеване - неговия пол ще надделее.
Ще дам един пример на една моя приятелка, която сега е в 9месец - значи месеца на зачеване е май 2006г.
майка - 18.08.83г - 83+3=86+3=89+3=92+3=95+3=98+3=01+3=04
баща - 14.03.81г - 81+4=85+4=89+4=93+4=97+4=01+4=05
Кръвта на бащата се е възобновила по-скоро така,че пола на бебчо е мъжки - същото се видя и на ехографа вече 5 пъти, така че чакаме момченце. newsm10

# 7
  • Мнения: 9 990
Е, точно според тези изчисление мацката, която сега е в корема ми трябва да е мъжко, но не е....100% си е момиче.Това го имаше някъде назад по темите за полът и разните му таблици и изчисления.Всеки, който предлага подобни неща гарантира познаваемост, но на мен нито една  подобна сметка не ми излиза... Peace

# 8
  • Варна
  • Мнения: 134
Е, значи и ти си като мен - на половината ми излиза вярно, а на другата половина - не. А мен много ме е яд, защото при всичките ми познати, на които съм смятала става.
Е все пак нали е за разпускане!!! Аз поне имах нужда от такова докато не минаха тия пусти 9 месеца - е то май при всички е така - напрежение, страхове, очаквания и темподобни.

# 9
  • Мнения: 9 990
Ами аз затова казах още в началото-че е на онче-бонче всичко.50/50.Тото.... Peace

# 10
  • welcome to the Jungle
  • Мнения: 979
А има и една друга теория, че има мъже, които имат само от единият вид тузуидки - само мъжки или само женски  Rolling Eyes... Та зависи и на какъв мъж си попаднала  Flutter. Иначе аз категорчно не вярвам на тези таблици, просто защото не познаха при мен  Hug.

# 11
  • Мнения: 883
Не съм се засегнала.  Wink Ни най малко. Просто ми прозвуча малко несериозно. Както например теорията на една позната с 2 момичета, че ако таткото похойквал преди брака (ако е бил женкар де) първото е момиче. А ако похойквал и след брака и второто е момиче. Ама тя няма теория за трето, защото при тях третото е момче.  Rolling Eyes

# 12
  • Мнения: 1 216
Единственото на което, би трябвало да се има вяра е, че женските хромозоми са по-издръжливи от мъжките и ако не се улучи датата на овулацията, а се подрани едно момиче би оцеляло по-дълго от момче. Това го пише и в ециклопедиите и учебниците по медицина.

# 13
  • Мнения: 4 298
 hahaha
Единственото на което, би трябвало да се има вяра е, че женските хромозоми са по-издръжливи от мъжките и ако не се улучи датата на овулацията, а се подрани едно момиче би оцеляло по-дълго от момче. Това го пише и в ециклопедиите и учебниците по медицина.

 Laughing Laughing Laughing Думи нямам просто. Момичета, гледайте какви ги пишете все пак.
За да има зачеване, значи е улучена овулацията. Друг начин няма. Друг е въпроса кога е правен секса.
За хромозомите няма какво да коментирам...
Имам чувството, че и тази тема ще свърши като предишните - и момченце да е и момиченце, да е здраво, пък няма да го върнем!

# 14
  • Мнения: 133
В един не безизвестен сайд (само дето не мога да го цитирам, щото не помня) беше казано, че е достатъчно жената да не получи оргазъм за да е момиче. Спазмите и положението на матката по време на оргазъм били такива, че изстрелвали плувците светкавично нагоре и така силните и бързи Игреци стигали първи!
Ама е глупаво и жертвата не си струва - мисля аз  Joy

Общи условия

Активация на акаунт