Моля за съвет!

  • 646
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 59
Имам едно питане, което ме притеснява.Случвало ли ви се е когато приспивате бебоците те да са неспокоини? Моят син напоследък е такъв постоянно мятя ръчички, вдига крачета и пъшка следователно заспива трудно.Незнам може и да не епритеснително но аз се шашкам Weary Weary Weary

# 1
  • Мнения: 1 986
  Не се шашкай PeaceНормално е,и моята дъщеря има такива дни-когато е по-превъзбудена,нервна и по-трудно заспива-случва се като заспи,след 5 мин.да ококори очи и да се разхленчи WinkНе се притеснявай Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 368
 Simple Smile Недей да се притесняваш. Напълно нормално е. Влади също понякога е неспокоен когато заспива, върти се, маха с ръчички и крачета. Нормално е, все пак в този момент са уморени дечицата, превъзбудени, което ги прави и неспокойни. Аз не му се притеснявам за това. Ти кк го приспиваш на ръце ли? Аз го оставям в легълцето да си играе, понякога му давам биберон и той се повъртява и си заспива. Опитай се да бъдеш спокойна.  Heart Eyes

# 3
  • Мнения: 1 512
Случвало се, случва се и сега при Кристина- ако през деня не се наспала добре, вечер заспива много трудно, плаче, върти се; същото е и ако е имала повечко емоции и преживявания през деня- дори и положителни, те натоварват дечицата. Може пък да му е топло и затова да е неспокойно. Важно и ти да си спокойна, ако мъничето те надуши, че си изнервена или притеснена от нещо- то също става неспокойно. Проследи нещата и сама ще откриеш причината; ако пък много те притеснява, направи си и консултация с педиатъра.  Simple Smile

# 4
  • Мнения: 59
Не го приспивам на ръце слагам го на спалната до мен той се сгушва и заспива ама трудно и си бърка във очите

# 5
  • София
  • Мнения: 978
Не се притеснявай нормално е. И ние сме така. Синът ми освен, че заспива неспокойно и спи така. Сумти,  пъшка маха с ръце и крака, телцето му "подскача"

# 6
  • Мнения: 59
Точно така е!!!Благодаря ви че ме успокоихте  bouquet

# 7
  • София
  • Мнения: 6 011
Не го приспивам на ръце слагам го на спалната до мен той се сгушва и заспива ама трудно и си бърка във очите
Моят син е на 2 мес. и 20 дни и още не си бърка в очите когато заспива-явно не ги е "открил",но откри,че има доста коса и сега докато заспива се скубе и реве,успокоявам го,после пак скубане и накрая ръкавица и заспиване.С разликата,че той спи само в неговото легло.Слагам му от най-тънките ръкавички-от тези,които се слагат на новородените да не си драскат лицето.Имаше ефект,защото от няколко дни само се гали по косата.А по принцип си спи неспокойно-ръмжи,приплаква,мрънка,пъшка...... newsm46

# 8
  • София
  • Мнения: 5 604
И малката преди заспиваше трудно. Пробвай да не превъзбуждаш детето преди д го сложиш да спи. Успех миличка!

# 9
  • Мнения: 556
И ние сме по същия начин. Дали ще спи или не все мрънка и пъшка, тежко му е на детето Laughing
Но аз не се притеснявам. И в очите си бърка, понякога се притеснявам за това, че да не си направи нещо, но за друго не. Често се случва като е превъзбудена и да пореве за около 15 минути и после изведнъж заспива сякаш до сега не е ревала. По този начин децата си освобождават напрежението събрано през деня. Също трудно заспива ако през деня е имала контакт с много хора - баби, дядовци и ...., защото те не я оставят намира, все й се радват. Ох, на баба и на дядо и му се врат в лицето. то детето може и да не му харесва ма кво да прави трае и после вечер на мен се отразява Laughing
Въобще не се притеснявай за това, половината деца са така.

Общи условия

Активация на акаунт