Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 63 отговора
Абе, момичета, видяхте ли как хубаво се представи  Самоел Ованесян? Това всестранно развито, ерудирано момче наистина заслужава  да кара една хубава кола. Какво ще кажете ?
Цитирай

София

Ако смениш цвета на шрифта,може и да прочета за какво става въпрос Smile.
Цитирай

BE, 2260

Пу-пу-пу да не му е уроки! Mr. Green
Ти в ролята на циганката ли се явяваш? Днес в колко форума се регистрира, за да го рекламираш? Thinking
Цитирай

София

На мен пък не ми хареса. То и Слави се държа тъпо, ама и Самоел не блесна.  Confused
Цитирай

UK

това "танцувай с мен" не беше ли някакъв популярен филм навремето  newsm78
Цитирай

гр.София Младост2

ima niakvi darbi spored men i dosta stranno tialo s dulgi kraka.Ina4e mi se vidia gotin pi4
Цитирай

Много ми харесва Самоел и ми е фаворит..... Love Умен,интересен,талантлив,скромен,артистичен...
Яд ме е,че теми като тази му правят антиреклама  #Cussing out
Хората биха забелязали тези неща и без тази тема.
Цитирай

София

На мен силно впечатление ми направи Живко Драгостинов.Неподправен , истински.Ошлайфаното поведение на Самоел не ме впечатли особено, беше приятен за гледане , но нищо повече.
Цитирай

И на мен Самоел ми е фаворит, още от кастинга дори  Peace И не мисля, че такава тема ще му направи антиреклама, ще ме откаже да гласувам за него и т.н.

А, и да не забравя - не съм се регистрирала специално за да го защитавам  Cool
Цитирай

Софийското поле

Гледала съм само няколко предавания за конкурса. Но откакто гледах Кирил ( май така се казваше) как танцува с Нети и Евгени  в танца от филма "Усещане за жена" те са ми фаворити.
Цитирай

Варна

На мен определено Лилия Иванова ми е фаворита. Танците й са страхотни!
Цитирай

На мен определено Лилия Иванова ми е фаворита. Танците й са страхотни!
Напълно подкрепям! А арменчето ми харесва,държа се прекрасно при Слави,отговаряше много спокойно на въпросите,артистичен е и направо ми събра погледа #Crazyкогато запя!  Naughty
Цитирай

Велико Търново/Бургас

А на мен не ми хареса ,като поведение,инче добре се справя с танците,а Мариела такава лигла,че и Слави се чудеше кво да каже ooooh!
Цитирай

това "танцувай с мен" не беше ли някакъв популярен филм навремето  newsm78

Е чак навремето - 98 година. Laughing С Chayanne и Ванеса Уилямс, много готин филм. Peace Павлина мисля че танцуваше на него, на задачата с филмите. Crazy
Цитирай

София

Аз пък си спомням, че точно "навремето" имаше такъв популярен бразилски сериал. Доста ми харесваше, да си призная честно. Като повечето бразилски сериали де  Love
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 63 отговора