Танцувай с мен

  • 4 278
  • 63
  •   1
Отговори
Абе, момичета, видяхте ли как хубаво се представи  Самоел Ованесян? Това всестранно развито, ерудирано момче наистина заслужава  да кара една хубава кола. Какво ще кажете ?

# 1
  • София
  • Мнения: 5 289
Ако смениш цвета на шрифта,може и да прочета за какво става въпрос Simple Smile.

# 2
  • Мнения: 5 539
Пу-пу-пу да не му е уроки! Mr. Green
Ти в ролята на циганката ли се явяваш? Днес в колко форума се регистрира, за да го рекламираш? Thinking

# 3
  • Мнения: 1 520
На мен пък не ми хареса. То и Слави се държа тъпо, ама и Самоел не блесна.  Confused

# 4
  • UK
  • Мнения: 1 334
това "танцувай с мен" не беше ли някакъв популярен филм навремето  newsm78

# 5
  • Мнения: 154
ima niakvi darbi spored men i dosta stranno tialo s dulgi kraka.Ina4e mi se vidia gotin pi4

# 6
  • Мнения: 2 386
Много ми харесва Самоел и ми е фаворит..... Heart Eyes Умен,интересен,талантлив,скромен,артистичен...
Яд ме е,че теми като тази му правят антиреклама  #Cussing out
Хората биха забелязали тези неща и без тази тема.

# 7
  • Мнения: 78
На мен силно впечатление ми направи Живко Драгостинов.Неподправен , истински.Ошлайфаното поведение на Самоел не ме впечатли особено, беше приятен за гледане , но нищо повече.

# 8
  • Мнения: 505
И на мен Самоел ми е фаворит, още от кастинга дори  Peace И не мисля, че такава тема ще му направи антиреклама, ще ме откаже да гласувам за него и т.н.

А, и да не забравя - не съм се регистрирала специално за да го защитавам  Sunglasses

# 9
  • Мнения: 211
Гледала съм само няколко предавания за конкурса. Но откакто гледах Кирил ( май така се казваше) как танцува с Нети и Евгени  в танца от филма "Усещане за жена" те са ми фаворити.

# 10
  • Мнения: 445
На мен определено Лилия Иванова ми е фаворита. Танците й са страхотни!

# 11
  • Мнения: 118
На мен определено Лилия Иванова ми е фаворита. Танците й са страхотни!
Напълно подкрепям! А арменчето ми харесва,държа се прекрасно при Слави,отговаряше много спокойно на въпросите,артистичен е и направо ми събра погледа #Crazyкогато запя!  Naughty

# 12
  • Мнения: 1 153
   А на мен не ми хареса ,като поведение,инче добре се справя с танците,а Мариела такава лигла,че и Слави се чудеше кво да каже ooooh!

# 13
  • Мнения: 2 229
това "танцувай с мен" не беше ли някакъв популярен филм навремето  newsm78

Е чак навремето - 98 година. Laughing С Chayanne и Ванеса Уилямс, много готин филм. Peace Павлина мисля че танцуваше на него, на задачата с филмите. Crazy

# 14
  • Мнения: 4 555
Аз пък си спомням, че точно "навремето" имаше такъв популярен бразилски сериал. Доста ми харесваше, да си призная честно. Като повечето бразилски сериали де  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт