Как успокоявате вашите бебета?

  • 2 445
  • 45
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 353
Ели е на 5,5 месеца и много обича една песничка за снежинката. Цвети я учи във втори клас. Когато и я запеем се усмихва и даже се смее с глас, дори да е плакала до този момент. А за приспиване Лили Иванова действа просто безотказно Peace Обича също класическа музика и евъргриини, но " Стари мой приятелю" е №1.

# 1
  • Мнения: 1 427
И Жужка си има любима песничка-като и я запея и всичко минава!Но най-безотказно действа гърдата-засуче ли, забравя за какво е заплакала! Mr. Green

# 2
  • Мнения: 3 360
В момента "хит"вкъщи  е "Патешката песен"/и Оранжевата също Laughing/Голяма радост настава и едно пееене-ООООООООООО Shocked Joy
А иначе звучи най- различна музика у дома и всеки си има своите предпочитания NaughtyПри заспиване обаче-без музика Whistling

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Едни тръбни камбанки, закачени на прозореца, но не се знае още колко дълго ще успяват да спасят положението .... порастна малкото- не се залъгва лесно ...  Wink

# 4
  • Мнения: 999
Като беше бебе я успокоявах с "Детство мое"/против колики върши чудеса/, а сега любима и е "мама ми купи днес......." /не знам как се казва Simple Smile

# 5
  • Мнения: 2 897
Пея му различни песни или го разсмивам Crazy

# 6
  • Мнения: 94
И аз му пея и то с удоволствие, защото е единствения, който харесва пеенето ми  Crazy

# 7
  • Мнения: 8
Нашия тати ни е научил да слушаме само метъл Grinningиначе не се успокоява дребосъка ooooh!Тази аларма и мен взе да ме дразни,но на бебо му харесва....пробвах с друга музика и не става Joy

# 8
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 374
О, и аз съм станала една певица  Crazy
Имам разнообразен репертоар, но най-любима е песничката за ръчичките. Колкото и да е крив и ревлив, запея ли я, почва да се смее и върти ръцете  Laughing
Много са сладки тези бебчовци, защо порастват толкова бързо?!  Confused

# 9
  • Мнения: 2 381
Най-успокояващото средство при нас е гърдата на мама.Песнички също пея-за патето, за зайчето, за ръчичките...Гушкането също успокоява.

# 10
  • Мнения: 1 294
"Малката скумрийка Сийка" е любима песничка на Мими сега.Когато я запея дива радост я обзема.Момента в който рибката я заболява корема, понеже й го пея тъжно и тя се натъжава.В следващия момент рибката оздравява и Мимето пак е нахилена и разритана.
Много обича да и пея и когато плаче, това  е единствения начин да бъде успокоена.Песните обаче са добре приети само, когато ги запея аз.
Имаше един случай когато аз бях излязла и баща й взел че и запял нашата песен за скумрийката и последвал един рев, едно лудо търсене на мама, лудница ooooh!

# 11
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
С обичайното-кърмене, песнички или гушкане. Любими песни за момента са "Две калинки" и "Чело коте книжки".

# 12
  • Мнения: 5 026
С обичайното-кърмене, песнички или гушкане.
  Моят репертоар е мноооого разнообразен. Заучих покрай него 2 CD- та с песнички. Напоследък много се кефи като танцуваме-гушвам го и той веднага си подава ръчичката в моята и почваме я валс, я танго  Wink

# 13
  • София
  • Мнения: 1 230
И аз му пея и то с удоволствие, защото е единствения, който харесва пеенето ми  Crazy
Най си харесва "Зайченчето бяло" и "Хей ръчички, хей ги 2" не знам така ли се казваше??? Много обича да й пускам "Оранжевата песен" и да припявам с нея. Иначе за приспиване гушната и една мелодийка с Мм-мммммммммм-ммммммммммммммммммммммммммм-ъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъ, нещо таково Wink

# 14
  • Мнения: 867
С обичайното-кърмене, песнички или гушкане.

 Peace Гърдата си е универсално успокоително най-вече. Действа при всякакви ситуации за секунди.

Общи условия

Активация на акаунт