Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Мислех да се къносам с тъмнокафява къна. Рекламираха ми някаква турска насипна и мислех да си поръчам на един познат да ми донесе.
Във форума прочетох че след къната ако реша да си боядисам косата няма да стане.Колко време трябва да се изчака?
Четох и , че има много хубави бои без амоняк,които са по-щадящи от къната.От коя марка боя сте доволни(само да добавя че имам
5-6 бели косъма и се надявам боята да ги покрие).
Цитирай

Варна

Аз преди 7-8 години се къносвах и като реших, че ще се боядисвам, фризьорката ми каза, че трябва да минат поне 3 месеца.
Дълго време ме боядисваха с Лореал, но от една година смених салона и боята.
Сега ме боядисват с една италианска марка боя  \Алфапарф \и съм много доволна Smile
 "Остаряването" е много по-добро. Цветът изсветлява без да губи блясък и косата не стои изтощена, както беше с Лореал.
Цитирай

Има хубави безамонячни бои...По-добре с тях, а не с къна.
Цитирай

Хановер/Хасково

При мен беШе нужно да се отреже къносаната коса, zаЩото върху нея просто не хваЩаШе боя. И така. Или чакаШ да ти иzрастне къносаното, или трябва да го подстрижеШ. Моят съвет е да се боядисаШ направо с боя. Теzи къни съдържат повече оцветители от някои бои.
Цитирай

Има хубави безамонячни бои...По-добре с тях, а не с къна.
Моля те пиши ми коя марка да потърся.Досега не съм се боядисвала и искам да пробвам с  качествена боя за да не съжалявам после.
Цитирай

На Лореал има много хубави кафеви цветове.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.